‘ما از پناهگاه در محل به باز:’ مقامات بهداشتی می گویند سیستم غرق

لدگر | No comments

پنج تا از بزرگترین مراکز پزشکی در می سی سی پی هیچ فضای تخت ICU برای بیماران جدید – coronavirus و یا در غیر این صورت – و هستند که مجبور به نوبه خود بیماران دور حتی به عنوان COVID-19 ادامه خواهد داد به افزایش است.

در برخی از موارد بیماران در حال ارسال به امکانات خارج از دولت و به عنوان دور به عنوان نیواورلئان. در بسیاری از بیمارستان ها بیماران بستری به استروژن هستند که مجبور به صرف شب قبل از آنها دریافت درمان.

“(چهارشنبه) پنج تن از ما بزرگترین بیمارستان در دولت در حال صفر ICU تخت. صفر” دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت. “ما بزرگترین موسسات پزشکی که مراقبت از بیماران بدحال هیچ اتاق.”

کارشناسان بهداشت از سراسر کشور جمع شده بودند روز شنبه به بحث در مورد نگرانی های خود را در فشار سیستم مراقبت های بهداشتی مواجه است. در تلاش برای کاهش گسترش ویروس ارسال یک پیام روشن به Mississippians در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus.

پوشیدن ماسک, اجتماعی از راه دور و در صورت امکان در خانه بمانند.

بار بر روی سیستم غیر قابل تحمل است مگر اینکه دولت موفق به پهن کردن منحنی جدید موارد ، موارد همچنان به افزایش و آن را ترک خواهد کرد کمی به هیچ اتاق را برای بیشتر بیماران از جمله افراد مبتلا به فرم های مختلف از تروما و سکته مغزی و حمله قلبی بیماران.

انتقال از پناهگاه در محل به جایی که ما در حال حاضر ایستاده با کمترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان پس از اولین مورد گزارش شده از این ویروس coronavirus در مارس 11, اتحاد چپ در حالت “باز” دکتر گفت: Louann Woodward UMMC معاونت امور بهداشت و درمان.

“همانطور که ما کاسته و به ما باز کرده اند تا ما را دیده اند بسیار سریع تر گسترش ویروس در سراسر کشور ما است. در واقع ما با داشتن — در حال حاضر — ما بزرگترین افزایش از بیماران…”

پوشیدن ماسک?: بسیاری از می سی سی پی قانونگذاران و دیگر مقامات دولتی در حال پرش آنها

“ما از پناهگاه در محل واقعا باز. ما باید برای پیدا کردن جای مناسب که وسط زمین,” او گفت:.

وودوارد بطور کامل تایید شده از یک ایالت ماسک قیمومیت اما اذعان او اگر Mississippians نمی هشدار.

“درست مثل هر فرد دیگری در ایالت می سی سی پی و در کشور شما قدردانی نمی کسی الزامی هر چیزی…اما اگر این است که آنچه در آن طول می کشد برای مردم در کشور ما به درک ما جدی است و این یکی از عوامل اصلی ایمنی دستور پس از آن من از یک دستور” او گفت:.

شهرستانها تماس برای ماسک حکم: رشد تعداد شهرها در می سی سی پی تماس برای ماسک صورت سرکوب

UMMC رزرو به ظرفیت

دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی مانند سایر بیمارستان ها در دولت — رزرو به ظرفیت گفت: دکتر آلن جونز, صندلی, گروه طب اورژانس.

جونز گفت: این مرکز در روزهای اخیر شده است مجبور به قبول برخی از بیماران مبتلا به کروناویروس و یا در غیر این صورت. یک رویداد بزرگ مانند طوفان را فلج سیستم حتی بیشتر, او گفت:.

“ما می خواهیم به ادامه شما را به مراقبت شما نیاز دارید. اگر ما همچنان در این روند ما نخواهد بود قادر به انجام این کار…من از خواب بیدار شده تا با یک تماس تلفنی دیروز در 4 صبح از آنجا که ما تا به حال بسیاری از بیماران در بیمارستان ما ما نمی دانیم که در آن برای قرار دادن آنها را” او گفت:.

اورژانس و پزشکان و همچنین پزشکی دیگر کارکنان احساس تاثیر محدود تخت بیمارستان و تمدید زمان انتظار باعث استاندارد مراقبت به کاهش است.

“ما به شدت نگران” گفت: UMMC دکتر Utsav Nandi با کالج آمریکایی پزشکان اورژانس. “اگر چه ما در خط مقدم از همه گیر ما همچنین مراقبت از بسیاری از دیگر بیماران در سراسر کشور. بسیاری از آنها در حال آمدن به ما در بدترین روز زندگی خود را. و ما می خواهیم برای کمک به بیماران ما است.”

Nandi تشویق Mississippians به پوشیدن ماسک, اجتماعی, فاصله, محدود کردن تجمعات غیر ضروری و استفاده از ضد عفونی کننده دست.

“ما نیاز به کمک شما. ما نمی توانیم آن را به تنهایی انجام,” او گفت:.

افزایش طرح

دابز گفت: “آن زمان” برای بیمارستان “به مرحله” و فعال خروش قصد دارد به مطمئن شوید که آنها اتاق را برای بیشتر بیماران است. وزارت بهداشت روز سه شنبه محدود روش انتخابی در تجهیزات پزشکی در هفت استان ها در دولت است. به عنوان موارد افزایش و بیمارستان فضا محدود است ممکن است بخش نیاز به سایر استان ها در دولت به انجام همان.

دابز گفت: این بخش نیز شاهد خروش عظیم در تست و آزمایش تقاضا در روزهای اخیر. برای مقایسه او گفت: بخش اصلی مرکز آزمایش آزمایش 875 نفر در چهارشنبه تا از به طور متوسط بیش از 100 دو ماه پیش.

می سی سی پی است که در میان بدترین کشورهای در کشور سرانه برای گسترش این ویروس, او گفت:.

“ما در حال بدتر از همسایگان ما است. ما در حال راه بدتر از همسایگان ما است. ما شماره پنج در این کشور تا آنجا که به گسترش coronavirus.”

مدرسه reopenings

با وجود شیوع بهداشت و آموزش و پرورش مقامات به نفع بازگشایی مدارس در سراسر کشور گفت: دکتر آنیتا, Henderson, یک متخصص اطفال و عضو آکادمی اطفال آمریکا.

چه اتفاقی می افتد در ماه آینده تعیین خواهد کرد اگر کسانی که برنامه های در حال تحقق است.

“ما می خواهیم در مدرسه موفق باشد و ما می خواهیم بچه های ما به مدرسه در پاییز” گفت: Henderson.

او گفت: بیش از 160 مدرسه در مناطق در حال کار با مقامات بهداشتی دولت بر چه اقدامات احتیاطی را پیش از بازگشت.

“ما نیازهای ویژه آموزش و پرورش ویژه دانش آموزانی که نیاز به مدرسه باشد. که نمی تواند با آموزش از راه دور” او گفت:.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>