آب و هوا بسیار عالی برای SpaceX بعدی Starlink راه اندازی از کیپ کاناورال

فلوریدا تودی | No comments

شرایط آب و نگاه مطلوب برای SpaceX بعدی راه اندازی از کیپ کاناورال یک فالکون 9 ماموریت با 60 Starlink اینترنت ماهواره.

تیم در راه اندازی مجتمع 40 در حال هدف قرار دادن 10:25 صبح از افتتاح شش دقیقه پنجره برای پرتاب به 90% “رفتن” شرایط با توجه به نیروی هوایی را 45 آب و هوا اسکادران.

“برای راه اندازی پنجره صبح روز یکشنبه آسمان خواهد بود ابری با چند ابرهای کومولوس در سواحل” پیش بینی روز شنبه گفت. “اما با سطح پایین بادها از شرق وجود دارد یک فرصت بسیار اندکی برای ابرهای کومولوس به حرکت در خشکی در طول پنجره است.”

پس از پرتاب این موشک اولین مرحله بازگشت به صورت خودکار فرود در البته من هنوز هم شما را دوست دارم هواپیماهای بدون سرنشین کشتی در اقیانوس اطلس است. اگر موفق آن را علامت SpaceX را 50th booster فرود.

این است SpaceX به عنوان پنجمین ماموریت تحت Starlink بنر تلاش برای پرتو اتصال به اینترنت را به زمین برای کاربران بدون خدمات قابل اعتماد. این پرواز را فشار صورت فلکی را به اندازه 300 ماهواره در پایین مدار زمین.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

راه اندازی یکشنبه

  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • ماموریت: 60 Starlink ماهواره
  • راه اندازی زمان: 10:25 صبح
  • محل سکونت: 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه
  • فرود: البته من هنوز هم شما را دوست دارم هواپیماهای بدون سرنشین کشتی
  • آب و هوا: 90% “برو”

تاریخ floridatoday.com/space در ساعت 9 صبح یکشنبه برای, شمارش معکوس چت و به روز رسانی از جمله جریان SpaceX راه اندازی پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>