پیش بینی آب و هوا دارای لیت و لعل زیاد برای SpaceX Starlink راه اندازی از کیپ کاناورال

فلوریدا تودی | No comments

آب و هوا شرایط را برای روز شنبه SpaceX Falcon 9 پرتاب از کیپ کاناورال در حال teetering در لبه مطلوب نیروی هوایی پیش بینی کرد.

پیش بینی انتظار دارند 60% “رفتن” شرایط برای 10:46 صبح پرتاب از راه اندازی مجتمع 40 با دسته دیگری از 60 Starlink اینترنت ماهواره. راه اندازی پنجره بسته در 11:02 صبح

“برای راه اندازی پنجره صبح روز شنبه چند دوش خواهد معطل کردن ساحل” 45 آب و هوا اسکادران گفت. “با سطح پایین بادها از شرق وجود دارد شانس اندکی برای ابرهای کومولوس برای رسیدن به این منطقه در طول پنجره است.”

در این رویداد از یک اسکراب یا تاخیر و یکشنبه شرایط نگاه مطلوب تر: 90% “برو.”

این علامت SpaceX را پنجم Starlink راه اندازی آوردن این صورت فلکی را به اندازه 300 ماهواره در پایین مدار زمین. تلاش شده است با پرتو اتصال به اینترنت پایین به زمین عبور پیچیده زیرساخت ها و اجازه می دهد مشتریان برای به دست آوردن دسترسی از طریق یک جعبه پیتزا به اندازه ترمینال.

در دراز مدت SpaceX نیز بحث شده است که امکان چرخش آن Starlink بخش اجازه می دهد آن را به تبدیل شدن به عموم معامله شد.

پس از Starlink 5, Space Coast را در آینده راه اندازی خواهد دوباره یک فالکون 9. یک uncrewed اژدها فضاپیما را تامین و آزمایش های علمی به ایستگاه فضایی بین المللی از راه اندازی مجتمع 40 زودتر از 1:45 صبح در مارس 2.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>