پیش بینی آب و هوا so-so برای SpaceX و ناسا پرتاب فضانوردان در هفته آینده

فلوریدا تودی | No comments

آب و هوا برای هفته آینده تاریخی اندازی فضانوردان از مرکز فضایی کندی به احتمال زیاد کمتر از مطلوب هر چند شرایط در پرتاب تنها برخی از بسیاری از در نظر گرفته شده برای این ماموریت پیچیده.

فضا نیروی پیش بینی اولیه روز شنبه گفت: شرایط انتظار می رود در 40% “برو” برای 4:33 p. m. روز شنبه پرتاب از پد 39A با تشکر معمولی فلوریدا بعد از ظهر آب و هوا.

“در روز راه اندازی, ادامه گسترده ابری است که انتظار می رود با بارش باران و رعد و برق جدا در طول روز” 45 آب و هوا اسکادران گفت. “اولیه آب و نگرانی های در حال پرواز را از طریق آسمانی که ابر ضخیم لایه قاعده و ابر کومولوس قانون است.”

که هوا, اما به شدت بر شرایط راه اندازی. چندین دیگر از مراحل ماموریت شناخته شده به عنوان خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 که نیاز به دقیق آب و هوا مربوط به در نظر گرفتن.

اولین عامل پیچیده: راه اندازی فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ Hurley با استفاده از یک لحظه پنجره, معنی, تیم باید برای پرواز دقیقا در 4:33 p. m. و یا تاخیر به پشتیبان گیری تاریخ 30 مه. این پایین می آید به مکانیک مداری و نیاز به خدمه اژدها به “عقب” با ایستگاه فضایی بین المللی پرواز برخی از 250 مایل سربار.

بدون لوکس از یک پنجره – برخی از ماموریت های ساعت – راه اندازی تیم نمی توانید صبر کنید برای آب و هوای نامساعد به تصویب.

فراتر از پرتاب شرایط بلافاصله در اطراف پد وجود دارد طیف وسیعی از دیگر عوامل آب و هوا:

• از آنجا که خدمه اژدها قادر به خاتمه ناگهانی راه اندازی در شرایط اضطراری شرایط downrange باید مطلوب برای فرود و بازیابی. تیم باید برای نظارت بر بادها امواج رعد و برق و بارش در بیش از 50 مکان در امتداد شرقی و در سراسر اقیانوس اطلس شمالی.

“وجود دارد بیش از 50 نقطه که در آن ما در حال نظارت بر آب و هوا تمام راه را در امتداد صعود مسیر” Benji نی, SpaceX, مدیر و خدمه ماموریت مدیریت به خبرنگاران گفت: جمعه. “که به معنی از اینجا در فلوریدا تمام راه را تا سواحل شرقی آمریکای شمالی و تمام راه را اساسا به ایرلند.”

• به طور معمول سطح بالای بادها هستند در نظر گرفته شود وقتی که می آید به “رفتن” درصد. این مهم پس از راه اندازی آیتم به عنوان ارتفاع بالا بادها که بیش از حد قدرتمند هستند و یا بیش از حد متفاوت است تا حد زیادی می تواند یک تهدید به موشک سفر در هزاران مایل در ساعت است.

• SpaceX قصد فرود تقویت کننده در البته من هنوز هم شما را دوست دارم هواپیماهای بدون سرنشین کشتی مستقر دریایی. اگر دریاها هستند بیش از حد آن می تواند منجر به یک botched فرود و یا علت این موشک به بیش از نوک پس از زمین نشستن کامل هواپیما. این همچنین شامل نمی شود در “رفتن” احتمال اما SpaceX در طول تاریخ تا به حال توانایی به تماس خاموش ماموریت ها که نامطلوب به سمت تقویت کننده فرود.

همچنین در شنبه Behnken و Hurley شد برنامه ریزی شده به صرف زمان بیشتری تمرین راه اندازی آماده سازی در پد در حالی که رعایت دقیق coronavirus مربوط به قرنطینه اقدامات است. سپس در دوشنبه تیم انتظار می رود برای جمع آوری در فولاد خوزستان برای انجام یک پرتاب آمادگی بررسی و یا LRR مارک اصلی آخرین جلسه قبل از راه اندازی.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

راه اندازی چهار شنبه:

  • ماموریت: SpaceX Crew Dragon به ایستگاه فضایی بین المللی
  • فضانوردان: باب Behnken و داگ Hurley
  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • راه اندازی زمان: 4:33 p. m.
  • راه اندازی پنجره: لحظه باید در زمان راه اندازی
  • سکوی پرتاب: 39A در مرکز فضایی کندی
  • آب و هوا: 40% “برو”

تاریخ floridatoday.com/space برای پوشش زنده از تاریخی آغاز راه اندازی در 11:30 صبح روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>