آب و هوا خوب است برای ULA Atlas V راه اندازی با ناسا و آژانس فضایی اروپا خورشیدی کاوشگر مدارگرد

فلوریدا تودی | No comments

روز ومیگوید نزدیکتر برای ناسا و آژانس فضایی اروپا به ارسال آن خورشیدی مدارگرد فضاپیما در حدود 65 میلیون مایل سفر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خورشید ما است.

راه اندازی بالای ایران راه اندازی اتحاد Atlas V موشک زودتر از 11:03 p. m. روز شنبه از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه راه اندازی مجتمع 41, آب و هوا است که در حال حاضر پیش بینی شده که 80% “go” را به عنوان محاسبه شده توسط نیروی هوایی ایالات متحده.

“نگرانی های اولیه برای راه اندازی این ابر کومولوس قانون (به معنی افزایش ابر و بارش باران در طول راه اندازی پنجره)” با توجه به 45 آب و هوا اسکادران.

اگر این ماموریت با تاخیر برای یک روز دیگر آب و هوا قطره کمی به 70 درصد “به” یک شنبه راه اندازی.

تیم باید دو ساعت برای راه اندازی این فضاپیما پنج شنبه ابتدا در 11:03 p. m. و اگر همه چیز می رود هموار این نیز خواهد آلا برای اولین بار راه اندازی از سال 2020 است.

خورشیدی مدارگرد می پیوندد دیگر خورشیدی پروب از جمله ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر که راه اندازی اوت سال 2018 به درک چگونه خورشید تاثیر می گذارد محیط فضا در سیستم خورشیدی ما است.

سفر به عنوان نزدیک به 26 میلیون مایل از خورشید, خورشیدی مدارگرد را با استفاده از آن 10 ابزار برای اندازه گیری میدان مغناطیسی, امواج پر انرژی ذرات و پلاسما فرار از خورشید در حالی که آن هنوز در بکر دولت است.

از طریق نزدیک مشاهدات از طریق تلسکوپ خورشیدی مدارگرد نیز ضبط اولین عکس از خورشید لهستانی. کار با پارکر این دو پروب را فراهم خواهد کرد هرگز قبل دیده می شود جهانی مشاهده خورشید با توجه به ناسا.

آنتونیا Jaramillo یک فضای خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

راه اندازی یکشنبه

  • موشک: ULA Atlas V
  • ماموریت مدارگرد خورشیدی
  • راه اندازی زمان: 11:03 بعد از ظهر
  • راه اندازی پنجره: تا 1:03 صبح
  • محل سکونت: راه اندازی مجتمع 41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه

تاریخ floridatoday.com/space در ساعت 9:30 p. m. روز شنبه برای شمارش معکوس چت و به روز رسانی از جمله جریان های ناسا را راه اندازی پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>