آب و هوا خوب به نظر می رسد برای SpaceX Starlink راه اندازی از کیپ کاناورال

فلوریدا تودی | No comments

شرایط آب و هوا در اطراف کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه باید مطلوب برای این هفته راه اندازی یک SpaceX Falcon 9 rocket با یکی دیگر از دسته ای از Starlink اینترنت ماهواره به فضا زور میگوید.

اگر تیم را به جمعه زمان راه اندازی میله میله بین 5:30 و ساعت 5:45 صبح آب و در راه اندازی مجتمع 40 باید حدود 80% “برو” را برای تلاش.

“این خشکی ممکن است جریان را یک چند در طول شب و صبح زود دوش به مجاورت طول اولیه راه اندازی پنجره صبح روز جمعه با این حال به طور کلی شرایط مطلوب انتظار می رود,” 45 آب و هوا اسکادران گفت. “اولیه آب و نگرانی برای روز راه اندازی خواهد شد عبور ابرهای کومولوس در خشکی جریان است.”

در صورت تاخیر به شنبه گفت: پیش بینی شرایط باقی خواهد ماند همان 80% “برو.”

بیشتر: SpaceX و ناسا را تاریخ با راه اندازی فضانوردان از مرکز فضایی کندی

جمعه پرواز را علامت نهم ماموریت – و 540 ماهواره – برای Starlink این شرکت تلاش برای ارائه خدمات اینترنت باند پهن از پایین به زمین مدار. هر چند SpaceX قصد دارد هزاران نفر از فضاپیما پرواز فوق را در سراسر جهان پوشش, مدیر عامل شرکت Elon Musk قبلا گفته آمریکای شمالی خدمات شروع می شود به مراتب کمتر. بسته های نظامی از راه دور و محروم به مشتریان ارائه می شود می تواند به عنوان به زودی به عنوان در اواخر این سال است.

هر چند تیم فقط راه اندازی یک Starlink ماموریت از همان پد هفته گذشته SpaceX باید برای ادامه و حفظ یک سریع هم به آن برسد مگا-صورت فلکی اهداف است. حداقل یکی بیشتر Starlink راه اندازی برنامه ریزی شده برای اواخر ماه ژوئن و پس از چند تابستان امسال است.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

راه اندازی جمعه

  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • ماموریت: 60 Starlink ماهواره
  • زمان راه اندازی: بین 5:30 صبح و ساعت 5:45 صبح
  • راه اندازی مجتمع: 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه
  • فرود: هواپیماهای بدون سرنشین کشتی

دنبال به روز رسانی های زنده و تصویری در floridatoday.com/space شروع در 4:30 صبح جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>