آب و هوا خوب به نظر می رسد برای SpaceX بعدی Starlink راه اندازی از کیپ کاناورال

فلوریدا تودی | No comments

با وجود داشتن فقط راه اندازی انسان به ISS بیش از آخر هفته SpaceX تیم در شرق محدوده نمی کند پایین.

این شرکت با هدف قرار دادن یک پنجره پرتاب بین 9 بعد از ظهر و 10 p. m. روز شنبه, به احتمال زیاد 80% “رفتن” شرایط برای پرتاب یک موشک فالکون 9 از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه فضایی نیروی یکشنبه گفت. راه اندازی مجتمع 40 برگزار خواهد شد و تلاش.

دقیق راه اندازی زمان است که انتظار می رود به زودی.

“به اندازه کافی در سطح میانی و خشک است و انتظار می رود بیش از این پایگاه فضایی یکشنبه شب اجازه می دهد تا به صورت مطلوب راه اندازی شرایط” 45 آب و هوا اسکادران گفت.

اگر راه اندازی تاخیر به پشتیبان گیری پنجره در روز پنج شنبه اما “عمیق رطوبت را از خلیج مکزیک افزایش رگبار و رعد و برق شانس و تغییر بادها بیشتر southerly.” شرایط را به رها کردن 40% “برو.”‘

بسته بندی شده به فالکون 9 بار fairing خواهد بود 60 Starlink ماهواره مارک شرکت نهم ماموریت برای اینترنت صورت فلکی. اگر موفق این شبکه را اندازه رشد خواهد کرد به 540 ماهواره های کوچک در پایین مدار زمین.

ماموریت می آید فقط چهار روز پس از این شرکت راه اندازی انسان به مدار برای اولین بار. فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley برداشته و در یک خدمه اژدها از مرکز فضایی کندی در 3:22 بعد از ظهر شنبه و پس از موفق متصل و در ISS کمتر از 19 ساعت بعد.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>