آب و هوا خوب به نظر می رسد برای SpaceX بعدی Starlink پرتاب از مرکز فضایی کندی

فلوریدا تودی | No comments

آب و هوا به نظر می رسد بیشتر مناسب برای فضای سواحل بعدی راه اندازی یک ماموریت میله میله برای دیدن 230-پا SpaceX Falcon 9 rocket پرواز را از مرکز فضایی کندی در روز چهارشنبه.

شرایط در حال شکل دادن به 70% “برو” را برای 11:59 صبح شروع از پد 39A فضای نیرو گفت: به لطف جنبش خشک کن هوا. تیم را تا 12:05 بعد از ظهر به راه اندازی.

“روز چهارشنبه برخی از خشک اواسط سطح به هوا به احتمال زیاد حرکت به منطقه و کمک به محدود کردن و طوفان پوشش در مقایسه با پیش از آن در هفته” 45 آب و هوا اسکادران گفت. “نگرانی های اولیه برای راه اندازی پنجره ابر کومولوس قانون است.”

در این رویداد از ویژگی های و یا آب و هوا مربوط به تاخیر در به روز شنبه پیش بینی به نظر می رسد باقی می ماند تقریبا یکسان است.

بسته بندی شده به موشک حمل بار fairing خواهد بود فقط زیر 60 Starlink ماهواره بخشی از تلاش این شرکت برای ارائه خدمات اینترنت باند پهن از پایین به زمین مدار. پس از پرتاب و جدایی, تخت بسته بندی شده از ماهواره ها را بالا خواهد برد مدار خود به برخی از 350 کیلومتری بالای زمین بیش از چند هفته آینده.

روز شنبه راه اندازی خواهد شد علامت SpaceX 10 ماموریت برای Starlink هل دادن صورت فلکی اندازه به کمتر از 600 ماهواره.

Starlink ماموریت به طور معمول پرواز با 60 فضاپیما اما چهار پرواز شامل دو “rideshare” ماهواره برای BlackSky جهانی مستقر در سیاتل زمین نظارت بر شرکت است. آن صورت فلکی است که عمدتا طراحی شده برای ارائه تصاویر با وضوح بالا برای مشتریان است.

پس از پرتاب از پد 39A این موشک فالکون 9 را در مرحله اول خواهد شد و هدف فرود در البته من هنوز هم شما را دوست دارم هواپیماهای بدون سرنشین کشتی در اقیانوس اطلس است. آن برادر فقط دستورالعمل به عنوان خوانده شده بازگشت به بندر کاناورال در طول تعطیلات آخر هفته پس از SpaceX تاریخ و زمان آخرین راه اندازی – جهانی سیستم موقعیت یابی ماهواره ای – در ژوئن 30.

فقط به عنوان خوانده شده دستورالعمل باید وارد پشت در فضای ساحل برای تقویت کننده را پس از راه اندازی checkouts و نوسازی تا پایان تعطیلات آخر هفته.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

راه اندازی چهار شنبه

  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • ماموریت: حدود 60 Starlink ماهواره
  • راه اندازی زمان: 11:59 p. m. ET
  • سکوی پرتاب: 39A در مرکز فضایی کندی
  • فرود: هواپیماهای بدون سرنشین کشتی

دنبال به روز رسانی های زنده و تصویری از جمله چت ما و SpaceX را پخش زنده در floridatoday.com/space.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>