آب و هوا OK به نظر می رسد برای آینده SpaceX Starlink راه اندازی از کیپ کاناورال

فلوریدا تودی | No comments

آب و هوا به نظر می رسد روند کمی به سمت شرایط مطلوب برای Space Coast بعدی پرتاب از مرکز فضایی کندی.

اگر برنامه نگه دارید, SpaceX Falcon 9 rocket احتمال برخورد 60% “رفتن” شرایط برای آن 5:58 p. m. روز شنبه پرتاب از پد 39A فضا نیروی 45 آب و هوا اسکادران گفت شنبه. از 230 فوت موشک را حمل حدود 60 Starlink ماهواره برای شرکت در دهمین اینترنت صورت فلکی ماموریت.

رگبار و رعد و برق انتظار می رود روز شنبه اما باید حرکت عمدتا داخلی فقط قبل از زمان راه اندازی.

“اما غربی بادها در اواسط و سطوح بالا باعث خواهد شد که برخی از آنها مرتبط و سندان به حرکت به عقب به سمت سواحل شرق” گفت: پیش بینی اشاره کرد که نگرانی های اولیه بزرگ هستند کومولوس ابر سندان ابر و احتمال رعد و برق.

همراه با کمتر از 60 Starlink ماهواره فالکون 9 را نیز دو فضاپیما برای BlackSky یک سیاتل مبتنی بر زمین تصویربرداری شرکت. اگر موفق Starlink صورت فلکی را به رشد تقریبا 600 پایین مدار زمین فضاپیما ادامه SpaceX را به سوی ارائه اینترنت با سرعت بالا از فضا.

پس از پرتاب این 162-پا اولین مرحله است که انتظار می رود به زمین بر روی یک هواپیمای بدون سرنشین کشتی صدها مایل در سواحل شرق فلوریدا قبل از بازگشت به بندر کاناورال یک زن و شوهر روز بعد.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

راه اندازی شنبه است

  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • ماموریت: حدود 60 Starlink ماهواره
  • زمان راه اندازی: 5:58 p. m. ET
  • سکوی پرتاب: 39A در مرکز فضایی کندی
  • فرود: هواپیماهای بدون سرنشین کشتی

دنبال به روز رسانی های زنده و تصویری در floridatoday.com/space.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>