آب و هوا هنوز هم دارای لیت و لعل زیاد برای SpaceX و ناسا تلاش بعدی برای پرتاب فضانوردان

فلوریدا تودی | No comments

این پیش بینی آب و هوا برای آخر این هفته دومین تلاش در راه اندازی فضانوردان ناسا از مرکز فضایی کندی باقی مانده خطرناک فضا زور میگوید.

SpaceX و تیم های ناسا در حال هدف قرار دادن 3:22 بعد از ظهر شنبه برای پرتاب فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در یک خدمه اژدها کپسول دوم از سه فرصت پس از آب و هوا مجبور تیم به مالش دادن یک شنبه تلاش.

به عنوان آن می ایستد فضا نیروی 45 آب و هوا اسکادران گفت: شرایط تنها 40% “برو” را برای روز شنبه. یکی دیگر از پنجره پشتیبان در پد 39A نیز موجود است در 3 p. m. روز شنبه, اما بیش از حد 40% “برو.”

“نگرانی های اصلی در حال پرواز را از طریق آسمانی و همچنین به عنوان سندان و ابر کومولوس قوانین مربوط به بعد از ظهر انتقال گرما” یا عمودی حرکت گرما و رطوبت در جو گفت: پیش بینی.

جمعه, در ضمن, به نظر نمی آید بسیار متفاوت است: یک جبهه می تواند باران های ضخیم ابرها ابرهای کومولوس در نزدیکی پد 39A.

راه اندازی تیم های نگه داشتن چشم در بی شماری معیارهای قبل از احتراق. یکشنبه تلاش برای مثال دیدم در-و-خاموش تخلف از باران های مربوط به قوانین و همچنین زمینه میلز حکومت است که اندازه گیری میدان الکتریکی در فضای اطراف پد.

شرایط پاک فقط چند دقیقه بعد از 4:33 p. m. اما مهم نبود – فالکون 9 و خدمه اژدها را به راه اندازی دقیقا در زمان مشخص به منظور رهگیری ایستگاه فضایی بین المللی است که برخورد در اطراف زمین در 17,000 مایل در ساعت.

پرتاب شرایط تنها بخشی از پازل به عنوان تیم نیز به نگه داشتن چشم در downrange اقیانوس اطلس آب و هوا در صورت بعید است که Behnken و Hurley باید برای سقط جنین, راه اندازی, برخورد خود را با کپسول خاموش موشک و به آب است. اگر امواج بیش از حد بالا هستند به عنوان مثال پرواز نمی توانید ادامه دهید.

ناسا هنوز به صورت رسمی اعلام راه اندازی فرصت های فراتر از این آخر هفته.

شنبه 3:22 بعد از ظهر تلاش خواهد mark اولین بار در نزدیک به 10 سال است که فضانوردان پرواز از خاک ایالات متحده آمریکا یک شکاف سمت چپ توسط شاتل فضایی برنامه اما در حال حاضر سپرده به SpaceX و بوئینگ.

رئیس جمهور تهمت است دوباره انتظار برای پرواز به مرکز فضایی کندی به تماشای پرواز با معاون رئیس جمهور پنس. مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk نیز در فضای ساحل آماده برای حمایت از ماموریت شناخته شده به عنوان نسخه ی نمایشی-2 از کنترل ماموریت.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>