عکس عروسی بازیافت پس از می سی سی پی گردباد ضربات آن 135 مایل

لدگر | No comments

روز بعد از عید پاک طوفان تخریب Lawrence County, حومه شهر, گرفتن زندگی رابرت و پائولا Ainsworth, خانواده و دوستان بودند در صحنه به بررسی آسیب.

آنها را برای خانواده keepsakes در پیچ خورده و لت و پار باقی مانده که کشیده چندین مایل طولانی از جمله مقالات مهم طلا و جواهر و خانواده پرتره.

اعضای خانواده گفت: آنها خوش شانس برای پیدا کردن برخی از تصاویر در اموال. آنها نمی تواند پیدا کردن دیگران که منجر به تعجب می کنم اگر آنها هرگز آنها را دوباره ببینید.

پس از آن آمد به عنوان یک شگفتی هنگامی که یک عروسی عکس های پائولا دختر استفانی رید داشت بیش از 135 کیلومتر دورتر در نزدیکی ایالت آلاباما در خط نصف النهار.

روز بعد از طوفان, جاستین Dickerson گفت: در Facebook صفحه ای که او در بر داشت تصویر در یک تجاری بسیاری است. او تصمیم گرفت به آن پست و به دنبال جایی که آن را از آمد.

“تصویر موجود در SunSouth John Deere حیاط و من می خواهم به بازگشت به آن را اگر کسی می داند این زن و شوهر” پست بخوانید.

زیر پست یک عکس از استفانی رید در لباس عروسی خود را دست در دست با او سپس شوهر فیلیپ Coffey.

این گردباد که اولین ضربه Lawrence County EF-3 سفر در سراسر چندین سایر استان ها در مجموع 82.5 مایل قبل از آن را برداشته به آسمان با توجه به خدمات ملی آب و هوا. طوفان نظام ادامه داد: در جهت شمال شرقی و تصویر آن حداقل برای یکی دیگر از 55 مایل.

یکشنبه عید پاک طوفان به روز رسانی: دو مرگ و میر بیشتر تاریخی چرخان را تایید کرد

علاوه بر اندکی پارگی تصویر به نظر می رسد که دچار آسیب کمی برای بودن در یکی از خشن ترین گردباد در سال است.

مدت کوتاهی پس از Dickerson ساخته Facebook ارسال و در همان روز صبح به عنوان پائولا تشییع جنازه پسر عموی او امی Fredette گفت: در لورل دیدم پست و ارسال آن به او.

“من به دنبال نگه داشته و در آن گفت که به نظر می رسد بسیاری مانند استفانی. آه خدای من آن است که استفانی. اما پس از آن من فکر می کردم که چگونه می شود که پس از آن خیلی دور است. شگفت آور آن که” او گفت:.

یکشنبه عید پاک آسیب طوفان: چگونه می سی سی پی را در عید پاک گردباد رتبه از نظر مرگ و میر آسیب و تخریب

رید بود به همان اندازه floored.

“من رفتن را از طریق تصاویر ما در بر داشت در اموال و همه آنها نگاه مانند آنها شده است مدفون در گل و لای. پس برای دیدن این یکی عروسی عکس از همه چیز با هیچ آب خسارت بدون گل شگفت انگیز است.”

Fredette گفت: او رسیده به Dickerson. او وعده داده شده به پست الکترونیکی تصویر بازگشت به خانواده است.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>