برنامه های آخر هفته? سعی کنید SpaceX بعدی Starlink راه اندازی از کیپ کاناورال

فلوریدا تودی | No comments

پنجره برای SpaceX بعدی راه اندازی از کیپ کاناورال میله میله برای شنبه باید تجسم زمستان فلوریدا: نزدیک به 70 درجه یک سالم ملایم وزش باد و احتمال دریایی دوش.

و بر خلاف بسیاری از اواخر شب یا اوایل صبح ماموریت 10:47 صبح پرتاب از راه اندازی مجتمع 40 است ایده آل برای فضای ساحل بازدید کنندگان و ساکنان به گرفتن یک نگاه اجمالی از 230-پا بلند Falcon 9 rocket.

نیروی هوایی پیش بینی آب و هوا در حال پیش بینی 70 درصد “به” شرایط.

“برای راه اندازی پنجره صبح روز شنبه چند دوش خواهد معطل کردن ساحل” 45 آب و هوا اسکادران گفت: پنج شنبه. “اما با سطح پایین باد از جنوب شرق وجود دارد شانس اندکی برای ابرهای کومولوس به حرکت در خشکی در طول پنجره است.”

تیم باید تا 11:02 صبح به پرتاب موشک با 60 Starlink ارتباطات ماهواره. اگر موفق این پنجمین پرواز تحت Starlink بنر بیاورد صورت فلکی را به اندازه 300 ماهواره در پایین مدار زمین. SpaceX امیدوار به شروع به فروش پهنای باند اتصال به اینترنت به عنوان به زودی به عنوان در اواخر این سال است.

مدت کوتاهی پس از پرتاب این موشک را در مرحله اول خواهد شد و هدف فرود در البته من هنوز هم شما را دوست دارم هواپیماهای بدون سرنشین کشتی.

تماشاگران باید توجه داشته باشید که اسکودوی کیپ و مرکز فضایی کندی خواهد بود اجرای خاص و بسته شدن جاده:

• دولت جاده 3 در نزدیکی فولاد خوزستان از جمله فضای تجارت خواهد بود بسته به در ساعت 6:30 صبح شنبه. دسترسی به فولاد خوزستان بازدید کننده پیچیده اکتشاف پارک آبی و منشاء خواهد بود محدود به پرسنل مجاز و یا کسانی که با راه اندازی مشاهده بلیط. این جاده را بازگشایی پس از پرتاب.

• ناسا جاده بین ایالات متحده 1 و فولاد خوزستان را دروازه اصلی نیز کارکنان فولاد خوزستان پلیس برای چک کردن اعتبار مناسب.

• بازدید کننده پیچیده خواهد بود اما تنها تا زمانی که ظرفیت رسیده است.

• دولت جاده 406 در تیتوسویل نسبت Playalinda ساحل باز باقی خواهد ماند تا زمانی که ظرفیت رسیده است یا 9:30 صبح هر کدام که می آید برای اولین بار. همین امر به دولت 3 جاده شمال در Volusia County, که همچنین منجر به ساحل.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

راه اندازی شنبه

  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • ماموریت: 60 Starlink ماهواره
  • راه اندازی زمان: 10:47 صبح
  • راه اندازی پنجره: 16 دقیقه
  • محل سکونت: 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه:
  • آب و هوا: 70% “برو”

تاریخ floridatoday.com/space در ساعت 9:30 صبح شنبه به صورت شمارش معکوس چت و به روز رسانی از جمله جریان SpaceX راه اندازی پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>