ویل بادبادک حفظ سرب در رانچو مایراج انتخابات با نتایج بیشتر ارسال شده

مایدزرت | No comments

رانچو مایراج شورای شهر امتیازهای ریچارد بادبادک و تد ویل نگهداری آگهی خود را بیش از رقبای مگی Lockridge و استفان Jaffe با توجه به نتایج منتشر شده پنج شنبه.

از 11,611 برگه های رای که فرستاده شده بود در روز سه شنبه رای-با-ایمیل نژاد 5,682 آراء شده بود بازگشت و 5,818 شمارش 5:30 p. m. روز شنبه نشان ویل با 3,851 رای, به دنبال بادبادک با 3,360 آرا Lockridge با 2,001 فتح کرد گرفته شد رای و Jaffe با 1,607 آرا در این شهرستان ریورساید دفتر ثبت و گزارش.

برگه های رای شهریور یا قبل از روز انتخابات دریافت کرده و بعد از 5 p. m. روز شنبه باقی می ماند محسوب می شود. آینده به روز رسانی خواهد شد نتایج ارسال شده توسط دفتر ثبت و در 5 بعد از ظهر مارس 22.

نتایج نهایی تایید خواهد شد در اطراف مارس 30.

دو کرسی برگزار شده توسط ویل و بادبادک تنها آنهایی که برای grabs در شورای.

این مسابقه ستیز در ابتدا سوخت توسط مخالفان به بحث در-N-Out پروژه نیز مربوط توسط عادلانه شیوه های شکایت از Jaffe در برابر ویل و بادبادک که رد شد عادلانه سیاسی كميسيون.

یک نگاه: رانچو مایراج شورای امتیازهای بادبادک ویل کروز به اوایل سرب بیش از رقبا

که آنها عبارتند از: رانچو مایراج شورای شهر نامزدهای بحث مسائل از جمله در-N-از پیش از مارس 14 انتخابات

با کالیفرنیا تحت دستور به ماندن در خانه و غیر ضروری کسب و کار بسته به سرعت گسترش coronavirus نامزدها تا به حال برای رفتن دیجیتال خود را با مبارزه با استفاده از رسانه های اجتماعی و ایمیل به جای درب-به-درب چهره به چهره و تماس با ما برای دریافت پیام های خود را است.

تنها فروم که در آن هر چهار نامزد شد و برنامه ریزی شده به شرکت میزبانی اتاق بازرگانی در 31 مارس لغو شد.

ویل و بادبادک گفت: COVID-19 خواهد آورد چالش های مالی به این شهرستان نه تنها در ماه های آخر این سال مالی که 30 ژوئن به پایان می رسد اما 2020-21 به عنوان به خوبی.

“رای دهندگان صحبت کرده اند. ما را در ادامه کار ما برای بهبود شهر رانچو مایراج و ساکنان آن” Jaffe و Lockridge گفت: روز شنبه در یک بیانیه مشترک.

رانچو مایراج شورای شهر نتایج مسابقه که از پنج شنبه شب:

  • تد ویل: 3,851
  • ریچارد بادبادک: 3,360
  • مگی Lockridge: 2,001 فتح کرد گرفته شد
  • استفان Jaffe: 1,607

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>