ویل بادبادک برنده مارس 14 شهرستان رانچو مایراج انتخابات شورای

مایدزرت | No comments

این شهرستان ریورساید ثبت نام از رای دهندگان را در روز پنج شنبه خبره نتایج رانچو مایراج آوریل 14 پست الکترونیکی-در رای گیری انتخابات که به معنی امتیازهای تد ویل و ریچارد بادبادک رسما برنده مناقصه انتخاب مجدد خود را برای شورای شهر.

ویل رهبری راه را با 3,863 آرا در حالی که بادبادک برگزار شد بر روی یک قوی مقام دوم با 3,370 رای. رقبا مگی Lockridge دریافت 2,011 و استفان Jaffe به ارمغان آورد تا عقب با 1,615 دفاع کرد گرفته شد. آرا

در مجموع 10,859 آرا ریخته شد ثبت شدهاند.

دو کرسی برگزار شده توسط ویل و بادبادک تنها آنهایی که برای grabs در شورای.

این مسابقه ستیز در ابتدا سوخت توسط مخالفان به بحث در-N-Out پروژه نیز مربوط توسط عادلانه شیوه های شکایت از Jaffe در برابر ویل و بادبادک که رد شد عادلانه سیاسی كميسيون.

استراتژی به حال به تغییر در اواسط راه به مبارزات انتخاباتی دوره زمانی که در کالیفرنیا بود که در زیر قرار داده شده دستور به ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus. نامزدها گفت: آنها تا به حال برای رفتن دیجیتال خود را با مبارزه با استفاده از رسانه های اجتماعی و ایمیل به جای درب-به-درب چهره به چهره و تماس با ما برای دریافت پیام های خود را است.

بیشتر: دو در-N-از مخالفان راه اندازی مناقصه به سرنگون رانچو مایراج امتیازهای

بیشتر: رانچو مایراج شورای نامزد Jaffe فایل FPPC شکایت علیه امتیازهای ویل بادبادک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>