‘ما می آیند قوی’: Indio را CIF فوتبال اجرا به پایان می آید در از دست دادن به دان

مایدزرت | No comments

معلوم پیروزی در سه بازی در پنج روز فقط یک کمی بیش از حد به درخواست.

پسران تیم فوتبال در Indio دبیرستان برنده CIF-SS بازی حذفی در روز دوشنبه و چهارشنبه اما به نظر می رسید خسته جمعه به عنوان جاده به یک CIF قهرمانی به پایان رسید در یک 4-0 دست دادن به دان دانشکده سانتا باربارا که نگاه تازه تر و پر انرژی.

این postseason اجرا بود اما کوتاه بود Rajahs’ قابل توجهی بیش از پنج سال گذشته است.

“این بوده است که تا بحال بهترین تیم است که من تا به حال در اینجا” Indio سر مربی ماریو اگویلار دو لا فرانترا گفت. “بسیاری از این کودکان هرگز به CIF قبل از, بنابراین این یک تجربه بزرگ و آنها باید به افتخار این فصل آنها بود. ما تا به حال بچه ها بزرگ و بزرگ تیم است.”

Indio دوم به پایان رسید در این سال در بیابان دره لیگ پشت تنها چند ساله CIF عنوان مدعی کویر سراب افزایش به بالای رقابتی لیگ از بالا به پایین.

بیشتر: CIF-SS حذفی, برنامه نتایج: به طور مداوم در به روز رسانی با داستان و عکس و مطلب

بیشتر: سه صحرا تیم های فوتبال زنده ماندن و پیشرفت چشمگیر همراه با یک هدف برنده

یک باور وجود دارد که این سال را به تیم (15-6-2, 10-3-1 DVL) می تواند حتی عمیق تر اجرا شود چرا که همه سه بازی در خانه بودند با توجه به اوایل حریف به بازی را در جاده ها به دلیل CIF و با کمک یک سکه کلیپ.

اگویلار دو لا فرانترا گفت: تیم خود را که اغلب طول می کشد تا یک تیم به توان 100 درصد به نفع یک CIF عنوان و تیم ملی خود شد و بازی بیشتر در 75 درصد “حداقل نیمی” از فهرست پخش صدمه دیده است.

“ما تا به حال برخی از بچه ها صدمه دیده است و ما در برابر یک تیم خوب امروز” گفت: junior هافبک ایوان Munoz که نشسته با یک لگن آسیب است. “ما تا به حال بسیاری از آسیب های, اما ما می آیند قوی است.”

انتهای جاده

Indio پشت افتاد زود بود اما هرگز از آن تا آخر 15 دقیقه. دان در زمان 1-0 منجر به تنفس و Rajahs آمار هدف این پست در سه عکس که می توانست گره بازی در نیمه دوم.

سرانجام دان را از طریق شکست با یک گل دوم و افزود: دو پس از به نتیجه شد و دیگر در هیچ شک و Indio را خالی کرده بود آن نیمکت.

“ما دل ما اما فقط کوتاه آمد,” junior مدافع خوزه فلورس گفت.

این lookahead

هشت استارت و هسته ای قوی از بازیکنان انتظار می رود به بازگشت برای فصل آینده و اگویلار دو لا فرانترا و بازیکنان خود گفت که آنها بر این باورند که Rajahs می توانید حتی عمیق تر اجرا حذفی.

“ما در حال رفتن به خوب در سال آینده” اگویلار دو لا فرانترا گفت. “من کاملا مطمئن هستم که در سال آینده ما در حال رفتن به رفتن بیشتر است.”

بازیکنان گفت که آنها قصد دارند به کار سخت بیش از offseason و آماده برای رقابت برای یک DVL عنوان و بهتر خواهد بود مشروط به بازی چند بازی در یک هفته است که ممکن است نیاز به ایجاد یک اجرا دیگر.

“ما قصد داریم به نگه داشتن کار” فلورس گفت. “ما باور داریم که اگر ما فراموش خواهیم بود به اینجا دوباره به ساخت و در آنچه که ما در آغاز این سال است.”

اندرو جان را پوشش می دهد ورزش در Coachella Valley برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>