‘ما در حال شکنجه مردم:’ فلوریدا از جان گذشته پس از COVID-19 بیکاری ادعا را تکذیب کرد | Rangel

فلوریدا تودی | No comments

نظر

Keri-آن و جانی Gaughan منتظر تقریبا یک ماه به یاد بگیرند که آیا آنها واجد شرایط برای مزایای بیکاری. که در علاوه بر این به تقریبا سه هفته از آن زمان آنها را به برنامه خود را از طریق فلوریدا سیستم.

جنیفر Klebeck یک متصدی بار که از کار پس از 17 مارس نیز منتظر حدود یک ماه برای برنامه خود را به پردازش می شود.

روز دوشنبه در این شهرستان Brevard ساکنان کردم خبر بد: آنها تلقی فاقد شرایط لازم برای دریافت تا 275 دلار در هر هفته در بیمه بیکاری از دولت است. حدود 40 درصد از مدعیان ارائه شده به وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی محروم شده اند.

در حال حاضر آنها در برزخ: از جان گذشته اما clueless در هنگامی که و اگر آنها می توانید دریافت 600 $در هر هفته از دولت فدرال شامل مراقبت در قانون تصویب شده توسط کنگره است.

بیشتر: Coronavirus: تاخیر در تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری را مالی و تلفات عاطفی

بیشتر: Brevard دولت می شود $105 میلیون از فدرال coronavirus امداد لایحه

پیدا کردن کمک یا پاسخ — مشکل است. متقاضیان نمی تواند از طریق شکستن مشغول خطوط تلفن در DEO. ایمیل جستن به عقب با یک پاسخ خودکار است که صندوق پر است.

سردرگمی ساخته شده است بدتر گیج کننده پیام از DEO. پس از گفتن اخبار رسانه ها است که مردم نمی خواهد نیاز به درخواست مجدد برای دسترسی به مزایای فدرال آژانس روز سه شنبه گفت: کسانی که برای اعمال منافع دولت قبل از آوریل 5 را مجبور به درخواست مجدد. در حال حاضر آنها ممکن است مجبور به مقابله دوباره با یک وب سایت است که اغلب آهسته و صفحات است که نمی خواهد بار. دولت با به روز رسانی سیستم بنابراین امید است که اتفاق نمی افتد.

این مشقت و صبر کنید احساس عدم اطمینان به عنوان صورتحساب شمع می افزاید: یک لایه از ظلم و ستم به عنوان فلوریدا سعی کنید به حرکت به یک سیستم است که هرگز طراحی شده برای دریافت چنین تعداد بالایی از برنامه های کاربردی. این می افزاید: اضافه کردن توهین به جراحت در آنچه که می تواند فلوریدا ملی مثال دولت ناکارآمدی و هرج و مرج است.

مضحک است که در میان تمام این, فلوریدا, ایالات متحده آمریکا به مردم ایران ، ریک اسکات که به عنوان فرماندار این گزارش راه اندازی یک سیستم به آن را سخت را برای مردم برای دسترسی به مزایای بیکاری به قلم یک op-ed برای فاکس نیوز در هفته گذشته خواستار مراقبت در عمل “برنامه دولت است که incentivizes مردم به کار نمی کند.”

“ما در حال شکنجه مردم در این نقطه” گفت: دولت تشکر. آنا Eskamani D-اورلاندو. “خط پایین این است که وجود دارد نه متمرکز منبع اطلاعات در این زمان. این گیاه دارای یک راهنمای منابع در وب سایت خود. آن را در خدمت به همان درجه به عنوان یک ابزار… اما هنگامی که صحبت کردن در مورد یک فرد شخصی ادعا می کنند آن را کمک نمی کند.”

این واقعیت است که حتی نمایندگان مجلس مانند Eskamani با داشتن یک زمان سخت گرفتن اطلاعات برای موکلین خود گفتن است. دفتر او در حال کار بر روی برخی از 840 مورد از مردم از سراسر کشور است که تا به حال مسائل مربوط به ارسال برنامه های کاربردی خود را که برخی از آنها ممکن است تا به حال مشکلات خود را حل در حال حاضر است.

سرخوردگی او به اشتراک گذاشته است حزب خط.

دولت Rep. شهوتی خوب, R-South شهرستان Brevard ارسال شده در Facebook هفته گذشته “شماره یک مردم با تماس با دفتر من در مورد حق در حال حاضر است که خود را مدعیان بیکاری.” او را نا امید با جمع شدن در پردازش ادعا می کند.

“در حالی که من نمی توانم شخصا ادعا می شود به عنوان نا امید به عنوان کسی که از جان گذشته برای جبران بیکاری از آنجا که دولت خود را تعطیل کار آن است که بسیار خسته کننده به می خواهید برای کمک به من ترکیبات و نه قادر به” خوب نوشت.

این DEO اعلام آن پرداخت شده 47 درصد از 824,412 منحصر به فرد برای رفع بیکاری و از دوشنبه در مجموع بیش از $523 میلیون. هفته گذشته این سازمان گفت: افزایش آن پرداخت 600 درصد بیش از قبل در هفته است.

برخی از متقاضیان دارای شانس بهتری از Gaughans و جنیفر.

اهل Charette از فورت پیرس بود که گذاشته از او خرده فروشی مدیر کار پر درخواست خود را در آوریل 2 — پس از Gaughan و جنیفر — و در روز پنج شنبه رو اول چک از دولت است. روز دوشنبه او موفق به دریافت اضافی $600 از مراقبت عمل می کنند.

این DEO است گفت: دلایل انکار متفاوت است “از جمله دستمزد پایه دوره مسائل مربوط به کمبود دستمزد سابقه چند ادعا در یک سال جدایی شرایطی ناقص برنامه های, در میان دیگران.”

در عین حال چرا برخی از افرادی که به نظر می رسد واجد شرایط برای مزایای تبدیل شدن نامشخص است. که گیج کننده به خصوص به این دلیل که federal مزایای در نظر گرفته شده برای پوشش دادن به کسانی که به طور معمول نمی خواهد واجد شرایط تحت دولت با قوانین از جمله فرفره کارگران, کارگران پاره وقت و خود اشتغالی.

این Gaughans از بندر هند در ساحل سقوط که خود اشتغالی دسته. Keri-آن آثار با homeschoolers و نه به حال درآمد از مارس 13; جانی صاحب یک تلفن همراه خودرو جزئیات کسب و کار.

آنها از دست داده اند و 80 درصد از درآمد خود را پس COVID-19 آورده اقتصاد به توقف screeching. آنها عمدتا متکی به پس انداز و دلار از 2900 آنها در فدرال محرک چک ترکیب شده است. دوستان فرستاده اند آنها کارت هدیه گرفته و آنها را برای خرید مواد غذایی. با دو نوجوانان در خانه آنها در حال انتظار برای شنیدن این که آیا آنها واجد شرایط برای مواد غذایی تمبر.

زمانی که من صحبت کردم Keri-Anne بر روی گوشی دوشنبه او تا به حال شده است در انتظار با, Kia Motors Finance سعی کنید به او پرداخت خودرو بود که 13 روز گذشته به دلیل معوق (او نشده و از دست رفته پرداخت در چهار سال). آنها دو ماشین پرداخت جمعا 900 $در یک ماه و خود را اجاره 1500$. خوشبختانه در بعضی از صورتحساب خود را معوق کمک کرده است تا آنها را دریافت کنید.

“ما در حال حاضر با تکیه بر دوستان و فقط عقب هل دادن همه چیز را ما می توانیم” Keri-Anne گفت. “در حالی که مهلت خوب است ماه آینده ما قصد داریم مدیون دو برابر این مقدار است.”

امیدوارم کمک در راه است. دولت Rep. تایلر Sirois R-جزیره مریت گفت: DEO گفته دفتر اجرای فدرال کمک از مراقبت در عمل اتفاق می افتد باید این هفته است.

“من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید و من به طور کامل اعتماد به نفس است که فرماندار به رسمیت می شناسد نقص در بیکاری سیستم و صدور دستورات برای اصلاح این شکست جدید از جمله مدیریت و تخصیص منابع اضافی و کارکنان” Sirois نوشت: در یک ایمیل.

به عنوان قانونگذاران و DEO سعی کنید برای به دست آوردن و ارائه اطلاعات جنیفر متصدی بار و نامزد او یک سرآشپز رستوران که بی ادعا در حال بررسی است و نیاز به آمده تا با حدود 1500 دلار به پرداخت صورتحساب خود را تا پایان ماه آینده. او همچنین کاربردی برای مواد غذایی تمبر برای آنها و 1 ساله و با تکیه بر وعده های غذایی رایگان ارائه شده توسط بروارد مدارس دولتی.

زمانی که Klebeck می توانید از بازگشت به کار در لیوان میخانه در ملبورن او انتظار دارد که کمتر به تغییرات به عنوان کافه ها و رستوران ها خواهد شد به احتمال زیاد بازگشایی زیر ظرفیت محدود. او شغل خود را دوست دارد و حتی اگر کارگران خدمات شده اند به خصوص سخت گیر او به هیچ وجه قصد ترک آن است.

آن را احساس نمی دانستند در آینده چه که واقعا اذیت او در جستجوی پاسخ او ممکن است دریافت کنید در حالی که تحت فلوریدا هرج و مرج بیکاری سیستم.

“من در نقطه ای که من عصبانی هستم” او گفت:. “ما شده اند گفت: همه چیز در حال رفتن به خوب…من احساس نمی کنم که از راه های دیگر.”

Isadora Rangel فلوریدا امروز امور عمومی و تعامل سردبیر و عضو هیئت تحریریه. او ستون منعکس کننده نظر او. حمایت از کار خود را با عضویت در فلوریدا امروز. خوانندگان ممکن است به او در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>