غرب ملبورن شهردار تشویق شهروندان به پوشیدن ماسک صورت

فلوریدا تودی | No comments

در پاسخ به افزایش تعداد coronavirus موارد در Brevard County, شهردار هال رز در غرب ملبورن اصرار تمام ساکنان به پوشیدن ماسک ،

اگر چه این شهر نیست و از نظر قانونی نیاز به ماسک و هیچ کیفری یا مدنی مجازات برای پوشیدن یک گل رز گفت: آن زمان برای هر کسی که به اجازه پایین گارد خود.

اطلاع ارسال به ساکنان جمعه بود و تشویق به جای دستور, مقامات گفت.

“تا کنون ما موفق به نگه داشتن تخت های بیمارستانی موجود است و جامعه پزشکی است که یادگیری چگونه به بهترین درمان مهم ترین بیماران آلوده به ویروس” رز در بیانیه ای گفت. “با این وجود برخی از ما اجازه گارد ما را و همه ما باید دوباره مرتکب به مسئول بودن اعضای جامعه.”

غرب شهر ملبورن مدیر اسکات مورگان گفت: شهرستان دولت هیچ محدودیت بیشتر برنامه ریزی شده برای هم بودن اما گفت که شهروندان باید مراقب باشند در مورد اجتماعی فاصله دست شستن و پوشیدن ماسک.

“امیدوارم مردم را تشخیص دهند که موارد در حال بالا رفتن است. امیدوارم مردم, توجه,” او گفت:.

Brevard County اضافه شده 60 جدید کروناویروس موارد جمعه به عنوان ایالت فلوریدا در ادامه به مجموعه رکورد جدید موارد و فروشگاه ها, رستوران ها و دیگر کسب و کار را از سر گرفته و بیشتر فعالیت های عادی. در مجموع بروارد است 748 موارد; غرب ملبورن به هفت نفر از کسانی که.

“ویروس است و نه دور در آینده نزدیک. خطر بیمار شدن با COVID-19 ویروس از جامعه گسترش واقعی است. چگونه ما وفق دهند به این واقعیت است که به هر یک از ما.” رز اضافه شده است.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>