غرب ملبورن نیاز به ماسک داخل 10 خرده فروشان عمده به افزایش سفارشات در سراسر بروارد

فلوریدا تودی | No comments

موثر صبح روز شنبه ماسک مورد نیاز خواهد بود برای مشتریان و کارکنان به طور یکسان در داخل 10 عمده غرب ملبورن خرده فروشان سعی کنید برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

و دیگر غرب ملبورن کسب و کار می تواند انتخاب کردن “به” برنامه بنابراین پلیس می توانید اجرای خود را ماسک سیاست — به جای خطر یک رویارویی بین صندوقدار و خصمانه مشتری به عنوان دیده می شود در فیلم ها ویروسی.

“اگر ما نمی پوشیدن ماسک در حال حرکت رو به جلو فکر می کنم ما قطعا شاهد افزایش افزایش افزایش موارد است. آن را خارج وجود دارد. آن را خارج وجود دارد” ماریا Stahl, مدیر ارشد مدیر فلوریدا, وزارت بهداشت و درمان در شهرستان Brevard گفت: غرب ملبورن شورای شهرستان در روز پنج شنبه.

“بنابراین ما بیشتر مرگ و میر” Stahl گفت.

اعضای شورا به اتفاق آرا به تصویب رسید فرمان اضطراری در طول یک جلسه ویژه پیوستن به یک لیست در حال رشد از فضای سواحل شهرهای بزرگ و نیاز به ماسک در داخل سالن موسسات.

در اوایل این هفته در جزیره سد بندر هند در ساحل و ساحل ملبورن نیز به تصویب رسید ماسک سفارشات. این سه نفر جدید می پیوندد ماهواره, ساحل, کاکائو, ساحل, Indialantic و نخل سواحل.

بیشتر: COVID-19 ماسک تولید پلاریزه بحث در شهرها در سراسر شهرستان Brevard

بیشتر: West Melbourne, کیپ کاناورال بسته شدن شهرستان سالن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

10 تحت تاثیر غرب ملبورن کسب و کار: Gordon خدمات مواد غذایی (2655 W. جدید هیون Ave.), The Home Depot (2829 W. جدید هیون Ave.), Lowe’s Home Improvement (2150 Minton جاده) Publix (2261 W. جدید هیون Ave. و 145 Palm Bay Road, NE) باشگاه سام (4255 W. جدید هیون Ave.), هدف (4305 نورفولک پارک وی) Walgreens (3090 W. جدید هیون Ave.), خارج Supercenter (845 Palm Bay Road, NE) و غرب ملبورن Ace سخت افزار (3221 W. جدید هیون Ave.).

غرب ملبورن اداره پلیس می تواند خوب مردم که حاضر به پوشیدن پوشش صورت در داخل این “ضروری” کسب و کار $50 برای اولین جرم $100 برای جرم دوم و 250 دلار برای سومین, و پی در پی جرائم.

تمام غرب ملبورن نمای کسب و کار نیز باید پست ماسک سیاست در ورود به درگاه. کسب و کار است که موفق به انجام این کار ضروری کسب و کار است که موفق به قیمومیت کارمند صورت پوشش ممکن است به صورت کد اجرای جریمه از 100 دلار برای نقض $250 برای دومین تخلف و 500 دلار برای سومین, و پی در پی نقض.

همانطور که از پنج شنبه صبح Stahl گفت: 38 بروارد coronavirus قربانیان در بیمارستان بستری شد در بخش مراقبت های ویژه. چهارده نفر از این قربانیان در هواکش.

“جولای 1, ما تا به حال 17 مرگ و میر. در حال حاضر ما باید 44. به طوری که خیلی استارک افزایش” Stahl گفت: اعضای شورای.

“جولای 1, ما تا به حال 1,792 موارد است. امروز ما 3,804. به طوری که بیش از دو برابر ما موارد فقط در یک زن و شوهر از هفته,” او گفت:.

به عنوان Stahl سابقه سوال از anti-ماسک معترضان شلوغ خارج از شورای مجلسی درب با فشار دادن نشانه هایی در برابر ویندوز و فریاد از طریق شیشه ای.

“بدن من انتخاب من!” گریه برندا اندرسن. غرب ملبورن ساکن و نام پیشنهادی ماسک سیاست “پزشکی استبداد.”

“من قصد دارم برای قرار دادن ماسک بر روی صورت من که در آن من نخواهد بود قادر به تنفس با داشتن کمتر اکسیژن مصرف و افزایش من (دی اکسید کربن) مصرف” اندرسن گفت. “آنچه آنها در حال انجام است و در نظر گرفتن حقوق ما دور است.”

اندرسن فریاد زد در Stahl او به عنوان همراهی برای او ماشین توسط غرب ملبورن پلیس پس از او ارائه شده است.

“این است که امریکا! این درست نیست!” اندرسن فریاد زد.

شورای شهر در ابتدا انتظار می رود به بحث در مورد ماسک سهشنبه, اما معاون شهردار جان Dittmore درخواست پنجشنبه جلسه ویژه ای برای سرعت بخشیدن به روند. او اصلاح فرمان به دعوت غیر ضروری کسب و کار برای انتخاب کردن به ماسک قیمومیت.

Dittmore با انتقاد از Brevard County, کمیسیون — صرفه جویی رئیس Bryan Lober — برای تبدیل کردن یک پیشنهاد نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک های صورت که در داخل کسب و کار.

“عدم خود را از رهبری می آید از یک باور غلط از قانون اساسی مسائل مربوط به حریم خصوصی. این مسائل که مطرح شده به اعتقاد من ساخته شد و تقریبا بدون شایستگی” Dittmore گفت.

او گفت: غرب ملبورن باید “تمرکز بر سیاست های عمومی به جای خوب سیاست است.”

ایندین هاربر بیچ

سه شنبه شب در ایندین هاربر بیچ شهرستان شورای تصویب فرمان اضطراری الزامی پوشش صورت برای همه مشتریان و مراجعان و کارکنان و مدعوین در کسب و کار.

این فرمان که در اثر چهار شنبه نیز نیاز به تمام نمای کسب و کار به پست ماسک سیاست در ورود به درگاه. ماسک نیز مورد نیاز در داخل بندر هند در ساحل, ساختمان های دولتی.

ملبورن ساحل

شنبه شب ملبورن شهر ساحلی کمیسیون به تصویب رسید اضطراری سفارش نیاز به پوشش صورت در ایستگاه های گاز, فروشگاه رفاه, فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر.

برای اولین بار مجرمین را دریافت خواهد کرد یک هشدار و یک افتخاری است. دوم جرائم و مجازات با 50 دلار جریمه و سه بار با متخلفان صورت 100 دلار جریمه.

دوم آذر ساحل اضطراری سفارش نیاز به ماسک در تمام داخل شهر امکانات مشابه با خوب برنامه. نمای کسب و کار ملزم به پست ماسک سیاست در ورود به درگاه.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>