چه coronavirus نگاه مانند? زیست شناس دیوید Goodsell با استفاده از آبرنگ برای کشف ویروس

مایدزرت | No comments

انسان احتمالا همیشه شناخته شده در مورد آنچه که ویروس ها می توانید انجام دهید: در سراسر سنین افراد را تحمل کرده اند آشنا sniffles از یک سرماخوردگی داستان خارش سرخک و بی گاه ویرانی با نام تجاری جدید بیماری مانند امروز COVID-19.

اما دانشمندان نمی باید یک اشاره از طبیعت واقعی از ویروس ها تا سال 1892, وقتی که یک گیاه شناس متوجه توتون و تنباکو گیاهان گرفتن بیمار به دلیل ناشناخته نامرئی و فوق العاده کوچک پاتوژن—چیزی به مراتب کوچکتر حتی از باکتری است.

حتی امروز با میکروسکوپ پیشرفته و فن آوری های تصویربرداری در محققان نوک انگشتان آن باقی مانده است تقریبا غیر ممکن است به “دیدن” ویروس در آزمایشگاه است. به همین دلیل است که زیست شناس David S. Goodsellstarted ساخت نقاشی آبرنگ از آنها به جای.

بیشتر: Riverside County health رسمی اعلام coronavirus عمومی اورژانس

موسیقی متحرک: دادخواست برای و در برابر لغو Coachella در گردش آنلاین

لغو: شهرستان, پایگاه رسمی ” جشنواره های موسیقی شده اند گفت: برای صرفنظر کردن از

Goodsell یک محاسباتی زیست شناس در موسسه تحقیقاتی اسکریپس در لا Jolla, California و RCSB پروتئین بانک اطلاعات آمد و از سن به عنوان یک محقق در طول 1980s, در تلاش برای کشف اشکال از پروتئین ها و DNA. او می خواست می شود قادر به تجسم جزئیات از آنچه که در درون سلول های او مطالعه بیش از حد—اما کامپیوتر نیست و در عین حال به اندازه کافی قدرتمند برای سنتز آنچه شناخته شده بود در مورد شیمی فردی پروتئین ها و ساختارهای بزرگتر از سلول. آن را غیر ممکن بود در آزمایشگاه برای ایجاد یک گرافیکی “چشم انداز از آنچه همه چیز به نظر می رسد,” او می گوید.

اما Goodsell فکر چنین چیزی ممکن است با low-tech tools. پدر بزرگ او آموخته بود او را به نقاشی آبرنگ—”سنتی صحنه از انبارها و درختان”—هنگامی که او جوان بود. اگر فن آوری های تصویربرداری نمی تواند تولید یک تصویر از زیست شناسی Goodsell می خواستم به تجسم شاید او می تواند آن را انجام دهد خود را با برخی از تخیل و قلم مو.

بنابراین Goodsell را “مولکولی مناظر” متولد شد. بررسی مقالات علمی توضیح داده است که ویروس ها و پروتئین ها در درون آنها—گاهی اوقات با تصاویر و بار دیگر با داده ها از توالی DNA و ساختارهای اتمی—او شروع به مونتاژ تصاویر ذهنی از چیزهایی که او کار کرده است.

Goodsell اولین نقاشی به تصویر کشیده DNA. آزمایشگاه او در تلاش بود به منظور توسعه یک ضد سرطان دارو است که با اتصال به مولکول دو مارپیچ. Goodsell امیدوار است که نقاشی چه DNA را کوله nooks و crannies مانند نگاه نزدیک ممکن است با کمک این دارو طراحی شده است.

به عنوان Goodsell پژوهش تمرکز تکامل او شروع به نقاشی ویروس ها.

ویروس های ساخته شده تا از بیت ها از مواد ژنتیکی—رشته RNA یا DNA—سازماندهی شده توسط پروتئین است. اینکه آیا ویروس زنده هستند یا نه بستگی به تعریف شما از “زندگی می کنند.” ویروس ها ندارد, تلفن همراه ماشین آلات برای سوخت تنفس و یا سوخت و ساز بدن اما هنوز هم آنها تولید مثل—حتی اگر آنها تنها موفق کار راه خود را به یک سلول میزبان و استفاده از منابع آن برای پیدا کردن سلول های جدید را آلوده. ویروس نمی تواند حرکت خود را با تکیه به جای در یک عطسه یک بوسه یا یک بردار مثل یک پشه به گسترش و تکثیر.

زمانی که Goodsell شروع به مطالعه HIV, ویروس پسگرد است که باعث ایدز او همچنین شروع به نقاشی آن است. از آن پس او است در مورد ایجاد یک دوجین HIV آبرنگ به روز رسانی تصاویر به عنوان علم بهبود درک ما از این ویروس شناسی. در Goodsell اولیه HIV نقاشی های او به تصویر کشیده شده خارج از این ویروس به عنوان اگر آن را با نوک بیرون زده پروتئین است. در حال حاضر این مجله مقالات گزارش که HIV در واقع بسیار کمی از این پروتئین های متصل به آن او رنگ و ساختار در یک patchier پیکربندی.

در نقاشی های او Goodsell همیشه اعتصاب تعادل دقیق بین باقی مانده وفادار به داده ها و “گرفتن مجوز هنری از چیزهایی که کمتر به خوبی مشخص می شود.” زمانی که او نقاشی Zika ویروس در سال 2016 Goodsell می توانم پیدا کردن اطلاعات در سلول ها است که Zika اهداف عفونت بنابراین به جای به تصویر می کشد و سیستم ایمنی بدن همراه است.

به طور مشابه در سال 2014 او به اتمام یک نقاشی از ابولا در یک لحظه زمانی که بسیاری شناخته شده بود در مورد ویروس پروتئین اما تقریبا هیچ چیز شناخته شده در مورد ارتباط بین آنها را. “من تا به حال به همه چیز کار کردن بر اساس اندازه” او گشت. “شاید آنها می دانند که بیشتر در مورد آن در حال حاضر.”

Goodsell اغلب انتخاب افراد از سرفصل. جدید خود را coronavirus نقاشی با الهام از COVID-19 اپیدمی است که در واقع یک تصویر از کوروناویروس سارس است که به تازگی در چین در سال 2002 باعث بیماری تنفسی در بیش از 8000 نفر و در نهایت به قتل 774. وجود دارد بسیاری از انواع coronaviruses—که برخی از آنها عمدتا آلوده پرندگان دیگران است که مشترک در پستانداران از جمله انسان است. بسیاری علت هیچ بیماری در همه. برخی را در جزئی گلایه مانند سرماخوردگی.

Goodsell یافت میکروسکوپ الکترونی تصاویر از کل ویروس سارس است که احاطه شده توسط یک حلقه از به اصطلاح “سنبله پروتئین”—”بسیار زیبا … مثل تاج”—که کمک به این ویروس وصل کنید و وارد سلول های آن اهداف است. (این “سنبله پروتئین” نیز الهام بخش coronavirus نام: “کرونا” به معنی “تاج.”) او قادر به پیدا کردن اطلاعات توضیح داد که پروتئین ساختار سنبله پروتئین اما تا به حال تصور کنید چه غشاء پروتئین است که reorganizes DNA در داخل سلول ممکن است مانند نگاه. نقاشی او قطاری از لحظه ای که یک کروناویروس است که نفس را به دستگاه تنفسی نیست و در عین حال متصل به یک سلول. مایل به سبز curlicues در اطراف آن در حال مخاط; کمی زرد “Y”s آنتی بادی ها.

رایانه امروز به مراتب پیشرفته تر از آنچه Goodsell تا به حال به کار با در 1980s. برای پنج سال یا بیشتر دانشمندان تا به حال ماشین هایی که به آنها اجازه تولید تصاویر از ویروس ها و یکپارچه سازی اطلاعات از منابع مختلف و بدون یک هنرمند مغز واسطه مخلوط.

Goodsell استقبال از پیشرفت و قصد دارد برای ادامه نقاشی. خود سری بعدی را مجسم واکسن پوليو از جمله به عنوان آن را خنثی و یک نوترکيب واکسن آنفلوانزا. این قطعه را برای اولین بار در یک نمایش در ویچیتا بعد از این سال.

Eryn قهوه ای است یک ویرایشگر-در-در Zócalo مربع های عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>