چه coronavirus معنی برای محیط زیست? جدید ناسا داده میریزد نور به ویروس’ تاثیر

مایدزرت | No comments

Coronavirus است مختل جامعه کشتار دهها هزار نفر از مردم و سنگ زنی swathes بزرگی از اقتصاد جهانی را متوقف کند. اما این رکود اقتصادی — اتومبیل های نگهداری کردن جاده های مبتنی هواپیما و قفل درب کارخانه — همچنین تبدیل کردن حجم در سوخت ما به سوزاندن و آلودگی ما پمپ به هوا و آب است. حتی لس آنجلس دیدن روز روشن.

این طبیعی جدید — ولو موقت — است کاشت یک سوال در ذهن بسیاری از مردم است coronavirus خوب برای محیط زیست?

پاسخ این است که در بسیاری از جهات ،

از یک سو تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است.

اطلاعات جدید از ناسا نشان داد که سطح دی اکسید نیتروژن در حدود 30 درصد کمتر از متوسط خود را در ماه مارس در سراسر شلوغ شهری دالان در سواحل شرق. این و مشابه تجزیه و تحلیل از آمریکا و چین و در سراسر جهان به احتمال زیاد معنی جان هزاران نفر را نجات داد از کاهش آلودگی هوا.

و هر یک تجزیه و تحلیل از کربن مختصر ویروس ممکن است منجر به آب و هوا و گرم شدن کره زمین انتشار گازهای گلخانه ای حذف 4 درصد در سال 2020 نسبت به سال گذشته است.

اما سوال این ویروس’ مزایای زیست محیطی حمل یک مفهوم است که یک کشنده همه گیر می تواند یک پاسخ به آب و هوا و محیط زیست گلایه.

به عنوان جمعه, آوریل 10, بیش از 1.7 میلیون نفر در سراسر جهان تا به حال قرارداد COVID-19 با بیش از 107,000, مردم, مرده, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. جمعيت رنگ شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر تعداد فزاینده ای از مطالعات در حال حاضر در بر داشت.

و به عنوان برای مثبت اصلی — که 4 درصد کاهش در تولید گازهای گلخانه ای — که تنها دو سوم از آنچه مورد نیاز سالانه برای حفظ گرم تا 1.5 درجه سانتیگراد بالاتر از pre-صنعتی سطح. این به این معنی است که اعمال نفوذ فجایع کافی نیست و هیچ کاری نمی کند برای پرداختن به علل ریشه ای از انتشار کنترل نشده.

زمانی که جهان ظهور در طرف دیگر از این بیماری همه گیر کارشناسان پیش بینی است که به اصطلاح “انتقام آلودگی” از دولت در تلاش برای پا زدن شروع اقتصاد می تواند به راحتی پاک کردن موقت این کاهش در تولید گازهای گلخانه ای.

در حالی که coronavirus قرار داده است بسیاری از پروژه های در حال برگزاری — از جمله COP26 در این سال تکرار بین المللی تغییرات آب و هوا مذاکرات — آن را متوقف کرده سوخت های فسیلی در صنایع از درخواست برای پشتیبانی به نام محرک اقتصادی.

در سراسر کشور, دولت, دولت ها و مقامات فدرال در حال عقب یا به تاخیر انداختن تعدادی از مقررات زیست محیطی. ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست با انتشار یادداشتی در مارس اعلام این امر محدود کردن بسیاری از آن اجرای وظایف در نظم اجتماعی را حفظ فاصله و حفاظت از کارکنان خود را از ویروس.

روغن مدیران به تازگی ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد چگونه برای محافظت از خود را در صنعت. قانونگذاران فدرال را تحت فشار قرار دادند برای خرید دولت از نفت برای پر کردن ذخایر استراتژیک است. دولت های ایالتی از ایالت وایومینگ به غرب ویرجینیا ادامه داد: برای پیشبرد معافیت مالیاتی برای سوخت های فسیلی است.

بنادر در کالیفرنیا برای مثال خواسته اند منابع هوایی کالیفرنیا مدیره به نگه داشتن در قوانین جدید به منظور محدود کردن آلودگی هوا با استناد به coronavirus. کربوهیدرات در ادامه به نقد و بررسی نظرات عمومی در این زمینه است.

دن Kammen استاد انرژی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و او خواستار این ایده از عقب مقررات پرسید که سوخت های فسیلی شرکت “پوچ و غیر ضروری سادگی.”

“وجود دارد هیچ داده ای که داشتن پایین تر الزامات زیست محیطی تولید می کند بهبود اقتصادی” Kammen گفت.

دیگر مثبت زیست محیطی داستان است که به تازگی پدید آمده اند بیش از کرات. در حالی که حیات وحش را گسترش خواهد دوباره به زیستگاه هنگامی که انسان تخلیه آن کسانی که گزارش ها از دلفین ها در ونيز کانال به عنوان یک نتیجه از این ویروس به عنوان مثال به سرعت افشا و خنثی.

و چون این طور موقت کاهش در تولید گازهای گلخانه ای تنها با اقتصاد جهانی بر روی زانو های همه گیر رفته است یک راه طولانی در برجسته به طور فزاینده پذیرش ایده است که مسئولیت فردی نمی خواهد در حل بحران آب و هوا.

است که می گویند همه گیر نیست تغییر اقدامات فردی ، شرکت مشاوره وود مکنزی پیش بینی کرد فروش خودروهای الکتریکی را رها 43 درصد در سال 2020 نسبت به سال گذشته به عنوان خریداران بالقوه ساعت مچی کیف پول خود را.

بحران نیز نابود سوخت های فسیلی بازار.

این ویروس در ترکیب با یک جریان جنگ قیمت بین اوپک و روسیه با آمریکا و مکزیک, گیر افتاد, تا حدودی بی اراده در میانه به کاهش قیمت نفت تقریبا در نیمی از بین فوریه و مارس. این می تواند نیروی بیش از حد قوی تر شرکت های حفاری در تگزاس جدید مکزیک و جاهای دیگر به ورشکسته توزیع پاکسازی محیط زیست به مالیات دهندگان.

اما انرژی تحلیلگران پیش بینی این پایین قیمت کالاها خواهد شد که یک اثر موج دار شدن که اصطبل پیشرفت در تجدیدپذیر بخش بیش از حد.

“روغن پایین و قیمت گاز را فشار بر اقتصاد از منابع انرژی تجدید پذیر و بدون سیاست حمایت برخی از انرژیهای تجدید پذیر است که دیده می شود سریع باید صبر کنید برای بازارهای اعتباری برای بازیابی واگذاری زمین به ارزان هیدروکربن و سوخت های فسیلی” نی Whipping, معاون ” شورای آتلانتیک جهانی انرژی مرکز نوشت: در اتاق فکر و تحلیل از بحران است.

و نه همه گیر و نه اضطراری آب و هوا تاثیر می گذارد و هر کس به همان اندازه.

Neena Mohan, آب و هوا برنامه عدالت دیپلم در کالیفرنیا, عدالت زیست محیطی داد گفت که مسائل مربوط به نژاد و کلاس بهداشت و ویروس “همه نوع لایه و مرکب.”

هر دو بحران هدف جهان فقیرترین و مردم از رنگ. Fenceline محله “روبرو هستند زیست محیطی بر بهداشت اما این جوامع هستند واقعا کم درآمد و کم دسترسی به بهداشت و درمان” موهان توضیح داد.

آکسفام تحقیق سوالات مربوط در سال 2015 انتشار یک گزارش که ثروتمندترین 10 درصد از جمعیت جهان را به خود اختصاص داده برای تقریبا نیمی از جهان دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای در حالی که فقیرترین نیمی مسئول تنها حدود 10 درصد.

گفت: یکی دیگر از راه: یک فرد به طور متوسط زندگی در پالم دزرت هندی چاه یا رانچو مایراج است که معادل تاثیر تغییر آب و هوا به 25 نفر زندگی می کنند در آدیس آبابا, کابل یا پنوم پن.

اما قدر از coronavirus بحران نیز فراهم می کند یک فرصت منحصر به فرد برای رسیدگی به نگرانی های زیست محیطی. می تواند انرژی و تمرکز در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در مبارزه با این ویروس توان در تغییر آب و هوا ؟

در تمام بحث در اطراف این ایده به خوبی شناخته شده و فعال محیط زیست لایحه McKibben خلاصه این جواب را در پاسخ به یک سوال مطرح شده در توییتر.

“اگر ما بازگشت به حالت عادی بلافاصله آن خواهد شد که شده است بر روی صفحه رادار. اگر ما می بینیم که تغییرات بزرگ در جهان هستند ممکن است پس چه کسی می داند؟,” او نوشت.

در حالی که بسیاری از گروه های زیست محیطی دانشگاهیان و برخی از سیاستمداران لیبرال به نام برای ایالات متحده coronavirus امداد بسته های شامل جنبه های سبز جدید معامله آن خواسته شده است سیلی را به عنوان سیاسی یک فاجعه است. مرحله سوم از ایالات متحده بسته محرک اقتصادی تا حد زیادی اجتناب سیاسی متهم سوالات یارانه, حق امتیاز کاهش و یا دیگر مزایای هدفمند به انتهای برق تولید طیف.

هنوز هم تماس باقی بماند به استفاده از تلاش های امدادی برای انتقال به یک اقتصاد سبزتر.

“این نه سیاسی آن را به رسمیت شناختن است که این یک بحران مورد مصرفی ما راه زندگی و به درک که ما نیاز به یک سوئیچ” Kammen گفت.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا و می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>