چه فلوریدا coronavirus ‘در خانه بماند” منظور وسیله ای برای صنعت فضایی

فلوریدا تودی | No comments

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صادر “در خانه ماندن” برای ایالت فلوریدا نیاز ساکنان به ماندن بیشتر در خانه مگر اینکه شغل خود را در نظر گرفته است “ضروری” برای دولت و زیرساخت های کشور است.

آنچه که برای فضای صنعت در شهرستان Brevard?

فضایی و هوافضا ضروری در نظر گرفته شده خدمات برای دیدار با “امنیت ملی تعهدات” به دولت فدرال و ارتش ایالات متحده و با توجه به دستورالعمل های فدرال.

دیل Ketcham معاون رئیس جمهور از دولت و روابط خارجی از فضای فلوریدا می گوید نیز وجود دارد که ایمنی دلیلی برای نگه داشتن فضای تولید و راه اندازی ارائه دهندگان عملیاتی.

“این مهم است که از دیدگاه ایمنی برای حفظ برخی از سطح از ریتم خود را هم اهنگی Ketcham گفت: “اگر شما فقط راه اندازی در هر 18 ماه شما واقعا نیاز خود را راه اندازی خدمه در بالای بازی خود را زیرا آنها در حال اجرای خیلی به ندرت.”

به صورت بسیار پیش بینی SpaceX اندازی فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اواسط ماه مه Ketcham می گوید رهبران صنعت در حال انجام همه چیز آنها می توانند به ماندن برنامه حتی اگر این معنی است که افراد قادر به راه اندازی در فرد با توجه به کروناویروس محدودیت.

“آنچه مهم است گرفتن آمریکایی ها به فضای خارج از خاک آمریکا قطع وابستگی ما به روس ها و نگه داشتن آن در آزمایشگاه ایستگاه فضایی عملیاتی و کاربردی است زیرا ما نمی دانیم که آیا یا نه که آزمایشگاه ممکن است نقش مهمی در کمک به ما اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر” Ketcham گفت.

بوئینگ

بوئینگ در بیانیه ای گفت: “بسیاری از بوئینگ کارکنان در حال کار از خانه. اما برخی از کارکنان که در حال حمایت از فعالیت های ضروری به این کشور فضا و دفاع نیاز به ادامه کار در سایت. در فلوریدا اين تلاش ها شامل ساخت و تست مهندسی و پشتیبانی برای Starliner بین المللی فضایی ایستگاه فضایی راه اندازی سیستم X-37B و سیستم موقعیت یابی جهانی. چنین کاری ادامه خواهد داد در تیتوسویل در مرکز فضایی کندی و کیپ کاناورال به عنوان طولانی به عنوان آن را امن برای کارکنان به انجام این کار است.”

Blue Origin

در بیانیه ای به فلوریدا امروز یک منبع آبی سخنگو گفت: همه این شرکت کار می افتد تحت هوافضا و بخش دفاع.

“آبی منشاء کار در نظر گرفته شده است ماموریت ضروری که همه کار ما ساکن در هوافضا و بخش دفاع و یکی از 16 تعیین شده زیرساخت های بخش تلقی به عنوان ماموریت ضروری” سخنگوی گفت. “بخش امنیت و دفاع را صادر راهنمایی مربوط به ماموریت فعالیت های ضروری لازم برای حفظ دفاع صنعتی پایه است.”

این شرکت همچنین “نفقه خود قرنطینه اقدامات و تشویق همه کارکنان است که می تواند به طور موثر کار از خانه برای انجام این کار است.”

“برای کسانی که نیاز به آمده در محل ما باید اقدامات به فاصله اجتماعی ما نیروی کار و حفظ امکانات ما پاک و ایمن” سخنگوی گفت.

آبی است عملیات فقط در خارج از مرکز فضایی کندی دروازه اصلی که در آن در حال گسترش در حال حاضر عظیم جدید گلن کارخانه موشک. آن همچنین احداث یک پد جدید در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه را راه اندازی مجتمع 36 که برخی از بزرگترین راه اندازی-سازه های مرتبط در جهان است.

مرکز فضایی کندی

این مرکز فضایی باقی مانده در مرحله 3 از ناسا پاسخ چارچوب که نیاز به کارکنان به telework جایی که ممکن است در حالی که تنها اجازه می دهد کسانی که درگیر ماموریت بحرانی عملیات به سایت. محدود سفر برای ماموریت ضروری عملیات مجاز است.

صدها نفر از پیمانکاران و کارکنان هنوز هم اجازه داده می شود در مرکز فضایی برای کار بر روی برخی از فولاد خوزستان به پروژه های بزرگتر که شامل ناسا آرتمیس برنامه — سازمان فضایی برنامه برای ارسال انسان به ماه تا سال 2024. اگر فولاد خوزستان حرکت به مرحله 4 وجود دارد خواهد بود حتی سخت تر دسترسی و تنها عملیات حیاتی هستند که به زندگی و زیرساخت ها اجازه داده می شود.

فضای Force / 45 فضایی بال

“45 فضایی بال ادامه خواهد داد برای ارائه در این ماموریت ارائه تضمین دسترسی به فضا است. ماموریت ما شرکای همیشه قادر به ادامه خواهد داد و برای تنظیم تاریخ راه اندازی برای بسیاری از دلایل. ایمنی و سلامت همه ما حمایت از راه اندازی و جامعه محلی ما باقی می ماند مهم ترین تمرکز 45 فضا بال” در بیانیه ای گفت.

SpaceX

SpaceX نیست, پاسخ به سوالات, از فلوریدا امروز در مورد آخرین وضعیت اما این شرکت می افتد تحت ضروری هوافضا دسته و در تلاش است به فشار رو به جلو با ماموریت های آن.

برخی از آن پرواز مانند راه اندازی یک آرژانتینی ارتباطات ماهواره ای شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس عوارض مربوط. دیگران مانند امنیت ملی و Starlink اینترنت, ماموریت هنوز هم می تواند پرواز در اواخر ماه آوریل است.

این شرکت دارای عملیات در مرکز فضایی کندی پد 39A کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه را راه اندازی مجتمع 40 و بندر کاناورال.

ایالات داد راه اندازی

در بیانیه ای به فلوریدا امروز ULA گفت: “ULA تلقی شده است, ماموریت اساسی برای ملت ما. نسبت به ما فلوریدا عملیات خود ادامه خواهد داد و ما coronavirus بیماری 2019 (COVID-19) پروتکل های محدود و چهره به چهره جلسات و سفر لغو تور و تشویق از راه دور کار می کنند که ممکن است برای حفاظت از سلامت و ایمنی از هم تیمی های سایت, کسانی که کار از راه دور و گسترده تر جامعه است.

به طور کلی ما را محدود کرده اند سفر محدود به بازدید کنندگان منتقل نیروی کار ما به telework هر جا که ممکن است محدود به اندازه فرد در جلسات تحمیل اجتماعی فاصله در حال تمیز کردن عمیق امکانات ما روزانه در حال ضد عفونی سطوح سخت در طول روز و انجام اضافی ویژه حمایت برای راه اندازی بحرانی پرسنل. ما نیز رسیده به ما زنجیره تامین شرکای ما به اشتراک گذاشتن شیوه ها و کار با آنها برای اطمینان از ادامه حمایت به ما critical missions.

همانطور که برای راه اندازی ما در حال حاضر طرح هر گونه اختلالات را برای ما آشکار. ULA است که با همکاری نزدیک با ما ماموریت همکاران برای حرکت در این وضعیت بی سابقه ای. ما در حال کار برای اطمینان حاصل شود که ما را حفظ عملکرد به طور کامل ماموریت ضروری قابلیت پشتیبانی ملت ما. این تیم متعهد به حفظ و حمایت مورد نیاز برای انجام راه اندازی عملیات حفظ تمرکز بر روی 100% ماموریت موفقیت است.”

تماس با راشل شادی در 321-242-3577. او در توییتر دنبال کنید @Rachael_Joy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>