چه بروارد را رمانتیک ترین رستوران ؟ ما مانند چند اما این پنج ایستادگی

فلوریدا تودی | No comments

“پخت و پز عشق ساخته شده قابل مشاهده است” کسی یک بار گفت:, و در هیچ زمان و در حال ترکیبی از پخت و پز و عشق بیشتر آشکار از روز ولنتاین زمانی که زوج ها در همه جا به دنبال رستوران با زیباترین, ترین دنج تنظیمات که در آن به بیان خود گذشتگی.

کوپید خود تعطیلات دور نیست بنابراین Brevardians که قصد جشن گرفتن در چنین رستوران ها ممکن است پیدا کردن خود را از شانس به عنوان جداول اغلب پر تا کنون در پیشبرد.

که تنها نشان می دهد که ما Space Coast ساکنان آیا باید سهم ما از eateries است که تنها مناسب برای یک شب عاشقانه و یا با تنظیمات محیط خدمات و مواد غذایی است که قرض خود را به آن.

در واقع اعضای فلوریدا امروز Facebook صفحه 321 عطر و طعم: که در آن بروارد می خورد نام 25 مکان های که در آن مواد غذایی و عشق ترکیب خوبی است.

چه هستند بالا رمانتیک رستوران اینجا ؟ به ترتیب حروف الفبا:

کافه نارگیل یارو

این جمع دور مورد علاقه دیرین از romantics countywide خدمت کرده Himmeroeder خانواده آلمانی و آمریکایی کرایه در ذوق جو — فکر می کنم واقعی کتانی کاملا تنظیم جداول و در نقطه خدمات برای سال در یکی از منطقه grandest تنظیمات: یک چشم انداز از تالاب رودخانه هند.

“نمایش شگفت انگیز است,” فیلم آموزش Motyka گفت و مواد غذایی است که واقعا بزرگ” میریام فایفر اضافه شده است.

کافه نارگیل یارو واقع شده است در 4210 S. State Road A1A ملبورن ساحل. رفتن به cafecoconutcove.com. کافه نارگیل یارو قبول نمی کند رزرو بنابراین بر این اساس برنامه ریزی.

کافه Margaux

نور کم و ظریف محیط خوب سرویس آشپز Erol Tugrul نفیس قاره-غذاهای سبک و فراگیر لیست خارجی و داخلی شراب ساخته شده اند کافه Margaux عاشقانه رفتن-به برای نزدیک به سه دهه است.

“خدمات بی عیب و نقص, نخست, استیک, زیبایی غذاهای آماده با بهترین کارکنان صبر کنید در منطقه و به علاوه یکی دیگر: من نمی پیدا کردن رستوران بیش از حد با صدای بلند برای گفتگو” گفت: Deb Babcock.

کافه Margaux واقع در 220 بروارد Ave. کاکائو. رفتن به margaux.com.

هایدلبرگ

واقع در یک بلوک از ساحل عاشقانه هنجار است در این صمیمی رستوران های رنگی تزئین شده با هنر اصلی یک منو است که دارای سنتی اتریش و آمریکا کرایه Meisterchef ادموند Deleuil و عالی بورس از ارواح خوب و شراب.

“من نمی تواند توضیح دهد که چگونه عاشقانه در آن است; شما فقط باید برای دیدن آن” کریستینا لو جنینگز گفت. “آنها (یک بازیکن پیانو شب) و هنگامی که شما انجام می شود وجود دارد, فقط درب بعدی را به هایدی باشگاه جاز برای مشروب قبل از خواب و جاز.”

هایدلبرگ واقع شده است و در 7 N. اورلاندو Ave. کاکائو در ساحل. رفتن به heidelbergcocoabeach.com.

اسکات در پنجم

به نحوی صاحب-آشپز اسکات Earick ساخته شده است که خود را جای یک مطالعه در تضاد: رنگارنگ و در عین حال آرام و با هنر مدرن در دیوار و غذاهای سنتی در منو است.

“جو و غریب, دکور تنظیم صحنه برای کامل شب عاشقانه” گفت: مکرر کسی که شام میخورد جیم نیل. “این مواد غذایی به هیچ یک دوم است و کارکنان به عنوان حرفه ای به عنوان آنها می آیند.”

اسکات در روز پنجم است که در 141 Fifth Ave. Indialantic. رفتن به scottsonfifth.com.

سگ زرد کافه

هیچ چیز رقبای جادار YDC را به سمت شرق-به دنبال اسکله مناظر کامل با اتاق های متعدد. ایوان تحت پوشش یک خانه کوچک و یک حوض که juts صدها پا به آب. سرآشپزها استوارت و نانسی Borton رستوران مجزا آمریکا در تمام جهات از آن دکور به آن “مواد غذایی راحتی با استعداد.”

خوزه Ezequiel Gonzalez آن را به نام “یک تجربه ناهار خوری منحصر به فرد با یک نمایش تماشایی از رودخانه است.”

سگ زرد کافه واقع در 905 آمریکا 1 مالابار. رفتن به yellowdogcafe.com.

شما چه فکر میکنید بروارد را رمانتیک ترین رستوران ؟ حرف خود را در این و دیگر موضوعات در facebook.com/groups/321FlavorWhereBrevardEats.

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>