آنچه ما می دانیم: چگونه $2T coronavirus محرک شما تاثیر می گذارد و اقتصاد

مایدزرت | No comments

سنا رسیده یک معامله بر روی یک جارو 2 تریلیون دلار بسته محرک شنبه که گسترش فوق العاده ای تاسیسات به آمریکایی ها تقریبا در هر شرایط که آسیب دیده اند و coronavirus – کارگران بیکار خود اشتغالی و پیمانکاران است.

در ضمن کسب و کارهای کوچک و بزرگ را دریافت صدها میلیارد دلار در کمک های مالی به این امید که آنها را جلوگیری از خاموش کردن و یا داشتن به اخراج کارکنان.

در حالی که مجلس سنا می رود که با تصویب این لایحه چهارشنبه مجلس رای خواهد آمد و بسیاری از جزئیات هنوز در شار. بر اساس آنچه ما می دانیم در حال حاضر در اینجا چه تاریخی قانون به شما تاثیر می گذارد و اقتصاد است.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

چقدر پول می تواند شما را دریافت کنم ؟

در زیر آخرین پیشنهاد بزرگسالان را دریافت یک مبلغ یکجا بررسی تا 1200 $($2,400 مشترک اظهارنامه مالیاتی) و کسانی که با کم و یا هیچ بدهی مالیاتی خواهد حداقل 600 دلار (1200$برای مشترک می گرداند). خانواده ها را دریافت اضافی $500 برای هر فرزند واجد شرایط.

پرداخت خواهد شد به تدریج کاهش می یابد و برای افزایش درآمد حقوق بگیران با شروع در $75,000 یا 150.000 دلار برای یک مشترک بازگشت. مقدار دریافت می کنید خواهد بود کاهش 5 ٪ از مقدار درآمد شما بیش از $75,000 و افراد با درآمد بیش از $99,000 نمی خواهد واجد شرایط در همه. برای مثال یک فرد با یک $85,000 حقوق و دستمزد را دریافت 700 دلار پس از کم کردن 5 درصد از 10 ، 000 دلار یا 500 دلار است. دولت استفاده خواهد کرد خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی, اگر شما واصل آن را به تصمیم می گیرید که آیا شما واجد شرایط و چقدر شما دریافت خواهید کرد. در غیر این صورت تعیین خواهد شد و بر اساس 2018 بازگشت.

هنگامی که محرک چک می رسد ؟

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin قبلا گفته است که “به محض این که کنگره می گذرد و این ما را دریافت کنید این را در سه هفته است.”

اما تاریخ های خاص به احتمال زیاد تغییر طول تخصیص روند در کنگره است.

افرادی که در راه اندازی پرداخت مستقیم با IRS انتظار می رود مجموع سریعتر از کسانی که باید منتظر یک بررسی در پست الکترونیکی.

آخرین باری که دولت فدرال ارسال چک به آمریکایی بود که در سال 2008 تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است. که محرک به قانون امضا شده بود در فوریه. 13, 2008, و چک تا 600 دلار برای افراد شروع نمی شود بیرون رفتن تا اواخر آوریل است.

چرا دولت از ارسال چک?

اقتصاد جذب یک ضربه از coronavirus به عنوان آمریکایی ها در سراسر کشور دور ماندن از رستوران ها و مراکز سینما عرصه ورزش و دیگر جمع آوری لکه – یا با انتخاب و یا توسط قانون است. هزینه های مصرف کننده باعث می شود تا حدود 70 درصد از اقتصاد است.

اعتقاد به این است که مردم به خصوص کاهش درآمد کارگران که دریافت مالی افزایش خواهد آن را صرف در ضرورت مانند مواد غذایی و اجاره, کمک به آنها را به پرداخت آن حتی اگر ساعت خود را قطع. که یک تزریق پول به اقتصاد است.

از دست دادن شغل کوه: این نه فقط رستوران ها و سینما برش شغل. کسب و کار کوچک اخراج گسترش یافته است.

چه می کند این لایحه را برای بیکار ؟

آمریکایی ها از دست دادن شغل به دلیل شیوع خواهد خود را ببینید هفتگی دولت مزایای بیمه که به طور متوسط حدود $400 – $افزایش یافت 600 به مدت چهار ماه.

چگونه در مورد فرفره کارگران ؟

یک برنامه جدید ارائه می کنند بی سابقه مزایای بیکاری به کارگران خود اشتغال و پیمانکاران که به طور معمول نمی باشند. فرفره کارگران نیز خواهد بود واجد شرایط برای $600 فدرال مکمل.

پیمانکاران مستقل فرفره کارگران موقت و کارگران پاره وقت شماره 57 میلیون نفر در ایالات متحده به نمایندگی از بیش از یک سوم از جمعیت فعال و رانندگی $1 تریلیون دلار در درآمد. آنها نا امید شده بودند که اولیه coronavirus اقدامات امداد را شامل نمی شود آنها را.

چگونه کسب و کارهای کوچک کمک شود?

این لایحه مجموعه کنار $350 میلیارد دلار در اداره کسب و کار کوچک وام تضمین برای شرکت های کوچک. در زیر آخرین پیشنهاد کسانی که نگه داشتن بر روی کارکنان خود نمی خواهد که به پرداخت پول است. برخی از کسب و کارهای کوچک در حال حاضر مجبور شده اند به غیر روحانی کردن برخی یا همه کارگران است.

همه شرکت های کوچک نیز می توان از نیاز به پرداخت وام های موجود برای مدت شش ماه و با هزینه یکی دیگر از $17 میلیارد.

چه مدت طول خواهد آن را برای دریافت وام SBA?

این می تواند چند هفته به چند ماه می گوید امی Kassar مدیر عامل شرکت Multifunding یک کسب و کار کوچک وام مشاور. این بدان معناست که شرکت های کوچک ممکن است مجبور به تعطیل کردن قبل از آنها پول دریافت کنید. به همین دلیل این لایحه همچنین شامل 10 میلیارد دلار در اورژانس کمک هزینه تا $10,000 به ارائه تسکین فوری برای کوچک کسب و کار و هزینه های عملیاتی.

خواهد شرکت های بزرگ مانند شرکت های هواپیمایی بود bailed?

این قانون شامل 500 میلیارد دلار وام به بزرگتر صنایع مانند شرکت های هواپیمایی و احتمالا کشتی های کروز. پول کمک خواهد کرد که نگه داشتن شرکت های شناور در حال حاضر که درآمد اتحاد چروکیده کمک به آنها را جلوگیری از اخراج و یا furloughs. برخی از دموکرات ها در مخالفت با این نوع از کمک مالی به شرکت های بزرگ که به طور معمول باید پول بیشتر و بزرگتر خطوط اعتباری.

اما پس از دولت bailed بانک ها در سال 2008 از طریق Troubled Asset Relief Program, موسسات مالی پرداخت می شود که پول را با بهره ترک دولت با سود.

بیشتر تعطیلی: وفل خانه می گوید: 365 از رستوران ها بسته هستند

چقدر خواهد این لایحه کمک به اقتصاد ؟

اقتصاد است که تقریبا به طور قطع در حال حاضر در رکود با مودی آنالیز برآورد تولید ناخالص داخلی کاهش خواهد یافت و در مقیاس سالیانه 2.2% نرخ در سه ماهه جاری. بدون محرک اقتصاد خواهد قرارداد توسط یکی دیگر از خیره کننده 28.4 درصد در سه ماهه دوم و قبل از بازگشت در سه ماهه سوم با فرض وقوع برطرف تابستان. اما ضربه ای که به تولید ناخالص داخلی بسیار عظیم است که در آن می تواند باعث طولانی تر و عمیق تر رکود می گوید مودی اقتصاددان ارشد علامت زندی.

با محرک اقتصاد خواهد قرارداد با 17.4 درصد در سه ماهه دوم و شانس بیشتر ویرانگر رکود به شدت کاهش می یابد زندی می گوید. او پیش بینی ها مبتنی بر این فرض است که تعدادی از ایالات متحده coronavirus موارد در حال حاضر در مورد 56,000 قله در 250,000 200,000 تا در تابستان.

چگونه این لایحه بر اخراج شود ؟

بدون امداد رسانی به بیش از 10 میلیون آمریکایی خواهد بود گذاشته در این سال زندی تخمین می زند. بیکاری را افزایش می یابد از نیم قرن پایین از 3.5 درصد به بیش از 10 درصد ،

با بسته نجات حدود 7.5 آمریکایی شغل خود را از دست و بیکاری خواهد قله در حدود 8.6%, زندی تخمین می زند.

کمک: جاش ریورا و جسیکا Guynn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>