چه خواهد شد به بازنشسته Mississippi state flag ?

لدگر | No comments

آن به تصویب رسید در سال 1894.

می سی سی پی پرچم که خرس مؤتلفه نبرد embl پرواز برای 126 سال تا آن را رسما بازنشسته یکشنبه طی مراسمی در وزارت امور خارجه کنگره.

پرچم های حذف شده از دولت و کنگره ارائه شد به مجلس فیلیپ کان دگرمن. Gov. Delbert Hosemann و اداره آرشیو و تاریخچه مدیر کتی, Blount. آنها سپس چراغ صفوف به بخش آرشیو و تاریخچه.

آخر هفته گذشته نمایندگان مجلس با تصویب تاریخی قانون به حذف پرچم است که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان یک نژادپرست نماد است. طرفداران پرچم مشاهده آن را به عنوان بخشی از تاریخ خود را.

پرچم: تاریخچه مختصری از پرچم بیش از می سی سی پی

چه اتفاقی می افتد به پرچم?:

جایی که آنها در حال حاضر؟: سه پرچم های حذف شده از کاپیتول پیچیده شده بود را در صفوف منظم به می سی سی پی بخش آرشیو و تاریخچه.

نهایی صفحه اصلی:پرچم را محل استراحت نهایی خواهد بود که می سی سی پی, تاریخچه موزه که در آن از آن خواهد شد بر روی صفحه نمایش به بازدید کنندگان است.

چه بعدی؟: هیچ جدول زمانی تعیین شده است که این پرچم را بر روی صفحه نمایش گفت: پاملا Junior, مدیر موزه تاریخ و مدنی حقوق موزه.Junior گفت: اطلاعات بیشتر خواهد شد در آینده در مورد پرچم نمایش. او گفت که آنها در حال کار بر روی آن است و می تواند اطلاعات اضافی پس از دو موزه بازگشایی جولای 7.

استفاده شخصی: مردم هنوز هم می تواند پرواز پرچم در خانه های خود و یا در وسایل نقلیه اگر آنها را انتخاب کنید.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] دنبال @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>