آنچه شما نیاز به دانستن در مورد نامزدهای دموکرات برای آمریکا

لدگر | No comments

مقدماتی برای سی سی پی آمریکا مسابقه خواهد بود شنبه ،

وقت جمهوری خواه ایالت مدل لباس هاید-اسمیت نمی کند چهره اصلی چلنجر اما سه دموکرات ها در حال رقابت برای جایگزین کردن به او.

آنها چه کسانی هستند ؟

مایک Espy

مایک Espy یک کلمه استدلال برای چرا می سی سی پی دموکرات باید از او حمایت: — “تجربه.”

او تنها نامزد در مقدماتی حزب دموکرات است که برگزار می شود انتخاب می شوند ،

Espy سابق نماینده ایالات متحده برای می سی سی پی که بعدها به عنوان وزیر کشاورزی تحت ریاست جمهوری بیل کلینتون. Espy آمد در زمان خود به عنوان وزیر کشاورزی در یک فساد هر چند او تبرئه از تمامی اتهامات جنایی.

Espy شد حزب دموکرات نامزد برای مجلس سنای ایالات متحده در سال 2019 ویژه انتخابات زیر سن. تاد کوکران استعفای. هاید-اسمیت را شکست داد Espy, 54 به 46 درصد.

وقتی او انتخاب شد و در سال 1986 Espy شد اولین کنگره آمریکا از می سی سی پی پس از بازسازی.

“من تجربه کردم. من می دانم که چه مسائل هستند” Espy گفت. “من فکر می کنم من رو تمرکز کنند.”

اگر انتخاب Espy گفت: او را مدافع گسترش مدیکید و بهبود آموزش و پرورش در می سی سی پی. او گفت: او در حال حاضر در رفتن در سراسر کشور و درگیر شدن رای دهندگان به طور مستقیم در مبارزات انتخاباتی حوادث و Q&A جلسات.

Espy در گفتگو با شیپور لجر در روز سه شنبه, فوریه. 25 و برنامه ریزی شده بود در حضور دموکراتیک ریاست جمهوری بحث بعد از آن شب در کارولینای جنوبی است.

می سی سی پی انتخابات سال 2020: که در حال اجرا برای آمریکا, خانه, صندلی ؟

وقتی پرسید که آیا او بود که برای حمایت از کاندیدای خاصی Espy گفت: او هنوز هم بررسی سیستم عامل خود را.

“من به این می گویند به شما, من در حال حاضر و من همواره معتقد بوده ام در بازارهای خصوصی. من در حال حاضر و من همواره معتقد بوده ام در رایگان شرکت” Espy گفت. “… من نه فقط یک سوسیالیست. من هرگز بوده است.”

Espy گفت: این نیز مهم است که بیشتر مردم دسترسی به مدیکر پوشش, اما آنها نمی باید به خود بیمه خصوصی.

“من باور نمی کنم در مدیکر برای همه است.’ من واقعا نمی,” Espy گفت.

Espy گفت: او در حال حاضر دارای چندین پرداخت کارکنان و یک کمپین اما او قصد دارد در باز کردن “حداقل شش” دفاتر در سراسر کشور بعد از آن در مبارزات انتخاباتی.

در روز سه شنبه Espy انتخاباتی اعلام کرد که بیش از 75 مقامات منتخب را تایید کرده و او را از جمله متعدد دولت قانونگذاران شهرداران استان و سرپرستان.

جنسن Bohren

وقتی پرسیده شد که برای توصیف خود, Jensen Bohren گفت: “من فقط 36 سال nerd که می بیند برخی از تغییرات مورد نیاز هستند.”

Bohren که هرگز برگزار شد دفتر سیاسی قبل از, گفت که او در حال اجرا است “کم بودجه” کمپین. او فرار ناموفق برای بهداشت ، راجر ترکه یا چوب کوتاه صندلی در سال 2018 است.

“من با تمرکز بر مسائل است. من که در سال 2018 و من انجام می دهند که در حال حاضر” Bohren گفت. “ما در یک موقعیت است که به ثابت. بیش از حد بسیاری از مردم در حال گرفتن در پشت سمت چپ و درد و رنج از آنجا که ما نمی تواند اولویت بندی مردم بیش از شرکت های بزرگ.”

وب سایت خود را www.vote4Jensen.org لیست ده ها تن از موقعیت در موضوعاتی مانند افزایش حداقل دستمزد, پایان gerrymandering بازگرداندن حق رأی به felons و شکستن انحصارات. Bohren اشاره کرد که Espy وب سایت لیست هیچ موقعیت های سیاست.

(Espy گفت: مبارزات انتخاباتی خود در حال حاضر مشغول کار بر روی پلت فرم و ارسال خواهد شد سیاست های خود را آنلاین پس از دموکراتیک اولیه است.)

تنها مسائلی که Bohren گفت که او ممکن است با تقسیم ترقی خواهان در حال تفنگ حقوق و سقط جنین.

Bohren گفت که او طرفدار حقوق تفنگ با برخی از حس مشترک و مقررات. در حالی که او طرفدار سقط جنین و حقوق Bohren می خواهم برای دیدن تعدادی از سقط جنین کاهش می دهد که او گفت می تواند با بیشتر انجمن-ed, آموزش و پرورش, ضد فقر برنامه ها و برنامه هایی که کمک به زنان ترک روابط سوء استفاده.

به شکست یک نامزد مانند Espy, Bohren گفت: “شما باید در کار قرار داده.”

برای او که به معنی canvassing در جکسون, کلیولند, Biloxi و هتیزبرگ.

Bohren گفت که او در جریان بوده است به Walmarts و مغازه های صرفه جویی, توزیع کارت های خود را با سیاست و انتخابات اطلاعات, تلاش برای هدف کم درآمد رای دهندگان.

برخی از داوطلبان برای انتخابات ریاست جمهوری ورمونت بهداشت ، برنی سندرز نیز توزیع انتخابات خود مواد Bohren گفت و اشاره کرد که او “یک برنی-crat.”

وقتی پرسیده شد که چرا او تصمیم گرفت برای انتخابات مجلس سنا به عنوان مخالف به یک منشی Bohren گفت سیاست های خود را در هیچ کجای بیش از حد محافظه کار می سی سی پی قوه مقننه که در آن خواهان برگزاری یک فمن. Bohren گفت که او زندگی می کند در کنگره ایالات متحده Bennie تامپسون منطقه و نمی خواهم برای به چالش کشیدن او.

“او یک نماینده خوب,” Bohren گفت. “…او در خدمت ما هست.”

توبی Bartee

Bartee سابق نیروی دریایی افسر اطلاعاتی و وزارت امور خارجه تحلیلگر از گوتیر همچنین در زد 2018 سنا ویژه انتخابات. وب سایت خود را www.BarteeforSenate.com می گوید او می خواهم “دنبال سیاست هایی که آدرس استراتژیک نگرانی ایالات متحده” و او متعهد به “سازنده کار با همکاران در هر دو طرف راهرو.”

Bartee گفت: شیپور لجر خود را مسئله اصلی این است که “رقابت اقتصادی” است که ساخته شده است در چهار مسائل بهداشت و درمان و زیرساخت آموزش و پرورش و فقر است.

“اگر شما می خواهید به رقابت شما باید به یک نیروی کار است که به خوبی تحصیل کرده و سالم” Bartee گفت. “… ما رقابتی نیست در این زمینه در حال حاضر.”

با توجه به Bartee می سی سی پی باید بهتر آماده شده و سازمان یافته در تقاضا برای پول فدرال برای آموزش و پرورش و برنامه های دیگر. او آن را به نام “قدرت از طریق هماهنگ سازی.”

Bartee گفت: مبارزه شده است به خوبی پیش میرود. او اذعان کرد که یک نامزد مانند Espy بیشتر به رسمیت شناختن نام تا او در تلاش است برای حفظ تمرکز بر روی مسائل است.

Bartee گفت: او رسیده به رسانه ها و شهرستان در سطح حزب دموکرات سازمان به عنوان به خوبی به عنوان برگزار ملاقات و خوش آمد می گوید با رای دهندگان. پیام خود را از وحدت شده است به خوبی دریافت Mississippians, Bartee گفت.

اگر او برنده اولیه Bartee گفت: او قصد دارد برای برگزاری چندین شهر در سالن جلسات است که نگاهی به شیرجه رفتن عمیق به مسائل خاص است.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>