آنچه پوشش داده شده توسط رژیم صهیونیستی است. ریوز coronavirus نظم و چه چیزی نیست ؟

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز یک فرمان اجرایی را امضا شنبه قرار می دهد که محدودیت های جدید در اجتماعات و رستوران ها در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus.

منظور این است که موثر از طریق مارس 17.

خوانده شده اینجا

در اینجا چیزی است که آن را پوشش می دهد — و چه آن را ندارد:

گردهمایی 10 یا بیشتر مردم

Mississippians “باید اجتناب اجتماعی و غیر ضروری دیگر جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر” در صورتی که جمع آوری است که در یک فضای واحد و افراد نزدیک هم هستند.

متعدد وجود دارد معافیت برای کسب و کار. محدود نمی شود به “فرودگاه پزشکی و امکانات بهداشتی خرید خرده فروشی از جمله مواد غذایی و فروشگاه ها, ادارات, کارخانه ها و دیگر امکانات تولیدی و یا هر کسب و کار ضروری و یا بهره برداری است.”

کسانی که ضروری کسب و کار و عملیات شامل بسیاری از صنایع و کارگران از جمله اجرای قانون عدالت کیفری, دولت بهداشت و درمان, زیرساخت, ساخت و تولید, کشاورزی, خرده فروشی, رسانه, سطل زباله, مجموعه, آموزش, خدمات مالی و حسابداری و خدمات بیمه پناهگاه های بی خانمان غیر انتفاعی و مذهبی, توسعه, خدمات, ساخت و ساز, کلیساها, تدارکات, هر کارگر ضروری توسط یک سازمان دولتی ،

رستوران ها و کافه ها

رستوران ها و دیگر موسسات ناهار خوری مجاز به ادامه فعالیت تا زمانی که بیش از 10 نفر در حال جمع آوری در یک فضای واحد است. در غیر این صورت آنها باید در پایان شخص ناهار خوری.

Carryout drive-thru و تحویل همه مجاز است.

بیمارستان ها و خانه های سالمندان

Mississippians مجاز به بازدید از بیمارستان ها و خانه های پرستاری و بازنشستگی و یا تسهیلات مراقبت دراز مدت اگر آنها در حال ارائه “بحرانی کمک” بازدید از ساکنان در “قریب الوقوع پایان زندگی مراقبت” و یا اگر امکانات اجازه می دهد تا آنها را به بازدید و بازدید “را می توان بدون دلیل خطر ابتلا به کارکنان و یا ساکنان دیگر.”

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

یک مستند میاد ؟

در حالی که کشورهای دیگر از جمله لوئیزیانا صادر stay-at-home سفارشات ریوز روز سه شنبه گفت که او معتقد است این امکان را برای دریافت از طریق این بیماری همه گیر را بدون نیاز به صدور چنین دستوری در می سی سی پی.

اما ریوز گفت: ممکن است که او ممکن است مسئله اقامت در خانه سفارش در آینده است.

“من دیده ام برخی از مردمی که انتقاد مختلف تصمیم گیری است که ساخته شده است” ریوز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “اجازه دهید من فقط روشن شود. این زمان برای سیاست است. این زمان برای انتقاد از رهبران مهم نیست که چه تصمیمات آنها را از آنجا که بسیاری از مردم تحت مقدار زیادی از استرس است.”

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>