چه سرخ امروز می تواند یک مشکل ماه از در حال حاضر به دلیل coronavirus نگرانی

مایدزرت | No comments

اکثر کسب و کار در سراسر کشور و قطعا در Coachella Valley در حال خرید و فروش با خرید اینترنتی از coronavirus بحران به صورت روزانه.

Beverli مارشال, اما, معتقد است که کسب و کار خود را نمی ممکن است احساس سوزش از coronavirus برای ماه هنوز — در نهایت در مورد همان مقدار از زمان در آن شما را به چیزی است که نباید سرخ کردن توالت و یا شستشو کردن و تخلیه آن را از طریق سیستم فاضلاب دره بهداشتی در Indio.

“ما واقعا نیاز به صحبت بیشتر در مورد چیزهایی که ما خیط و پیت گفت:” مارشال که در حال آمدن است تا در اولین سالگرد به عنوان مدیر کل دره بهداشتی پس از 20 سال در فاضلاب کسب و کار در منطقه خلیج است. “این بسیار دشوار است به نگه داشتن این در مقابل جمعیت است.”

بیشتر: چراغ های خیابانی باید ثابت در شهرستانها مانند Indio حتی در یک coronavirus عصر

بیشتر: از من بپرسید هر چیزی: Rep., رائول روئیز زمینه coronavirus سوالات آنلاین

همه روی کاغذ است و به طور یکسان

با گذشت هر روز coronavirus باعث شده است که تغییرات قابل توجهی به اساسی ترین بخش از زندگی ما است. یکی از کسانی که در مناطق آسیب دیده شده است کاهش در دسترس بودن از کاغذ توالت — نسبت به جمع اوری خریداران که متهم شده است که کمبود در سراسر کشور — حتی در اینجا در Coachella Valley.

که بسته به متخصص صحبت شما به این کمبود نه تنها به این دلیل که مردم در حال خرید بیش از در دسترس است, اما همچنین می تواند نسبت به یک تغییر اساسی در تقاضا برای یک نوع خاصی از کاغذ توالت برای استفاده در خانه.

یک نوع از داخل بافت – تجاری بازار – اغلب ساخته شده است یک طبقه از بازیافت الیاف و به طور کلی بر روی غلطک در کسب و کار و اماکن عمومی.

نوع دیگر – خرده کاغذ توالت – اغلب ساخته شده از دو لایه باکره فیبر است و به طور کلی بسیار نرمتر برای استفاده در خانه

تقاضا کرده است “افزایش در خرده فروشی و این ثابت ماندن و یا رسید در بازار تجاری” به دلیل استفاده از در مشغول مراقبت های بهداشتی و امکانات دیگر ضروری کسب و کار, اریک, Abercrombie سخنگوی Georgia-Pacific آتلانتا-بر اساس شرکت است که باعث می شود دوخته شمالی کاغذ توالت و دیگر محصولات کاغذی. گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در اوایل این ماه.

تولید است که ramped تا در آمریکا کارخانه ها هستند که عامل 24/7. و کارشناسان پیش بینی کرده اند بیشتر عرضه فراوان در قفسه های فروشگاه به زودی.

“من نمی توانم به شما تعداد دقیق اما من به شما بگویم که ما در حال ساخت بیشتر از همیشه” Arist Mastorides رئیس جمهور از خانواده مراقبت Kimberly-Clark, شمال امریکا, ساز Cottonelle کاغذ توالت و دیگر محصولات کاغذی نیز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در اوایل این ماه. “این یک مقدار قابل توجهی به پوشش آنچه ما فکر می کنیم مورد استفاده قرار خواهد گرفت با مردم رفت و آمد کمتر و ماندن در خانه بیشتر است.”

محلی هر چند بسیاری از کسانی که نمی باید کاغذ توالت در آغاز هفته پس از پناهگاه در خانه سفارشات در اثر حل این مشکل با جایگزین مانند حوله کاغذی و یا بافت صورت.

“گوش دادن هر پورت در طوفان” گفت: Brett Romero از Indio. “شما نمی تواند پیدا کردن کاغذ توالت در فروشگاه های مردم احتکار. بنابراین شما تا به حال به علت حداقل برای چند هفته تا فروشگاه restocked.”

رومرو گفت: او فقط به طور مبهم آگاه باشید که برخی از چیزها را باید از قرار دادن توالت.

“ما می دانیم که در مورد به طور منظم حوله اما حوله کاغذی?” رومرو گفت. “شاید باید وجود داشته باشد یک هشدار در کنار توالت گفت نمی خیط و پیت کردن این یا آن.”

متاسفانه با توجه به مارشال, ضرورت و جهل نمی تبرئه جرم برابر لوله های خود را.

در حالی که موارد مورد استفاده در جای کاغذ توالت کاغذ هستند و به مردم عادی — ممکن است به نظر می رسد کاملا “flushable” و حتی کلمه برجسته نمایش داده شده در بسته بندی های خود کارشناسان مانند مارشال می گویند که لزوما این چنین نیست.

“مثلا flushable دستمال مرطوب و من با استفاده از هوا به نقل از وقتی که من می گویند که … هیچ پاک تا به حال شده است قادر به عبور از آزمون بودن flushable است که آن را می شکند مانند کاغذ توالت” او گفت:.

خروش می آیند این سقوط

کاغذ توالت ساخته شده است به سقوط از هم جدا در سیستم فاضلاب و دفع زباله گیاهان.

این درست نیست از چیزهایی مانند دستمال و حوله کاغذی و حتی بافت صورت که همه آنها ساخته شده با قوی تر الیاف حتی الیاف پلاستیکی و طراحی شده برای نگه داشتن از شکستن از هم جدا. هنوز هم که متوقف نمی شود مردم از گرگرفتگی از جمله موارد به سیستم.

در نهایت تمام مواد زائد جامد — مارشال گفت که او حتی دیده می شود Matchbox ماشین اسباب بازی بیرون کشیده از سیستم — باید جدا از اتلاف آب و بريدن به محل های دفن زباله.

“می رود که به صورت تمام وقت” مارشال گفت. “اما هنگامی که مردم ممکن است گرفتن خلاق ما انتظار می رود برای دیدن بیشتر از آن.”

با این وجود این بدان معنا نیست که اشتباهات مردم ساخته شده اند در طول ماه گذشته از coronavirus بحران بلافاصله احساس دره بهداشتی.

پوشش تقریبا تمام Indio و همچنین به عنوان قطعات La Quinta و Coachella Valley بهداشتی حدود 30000 اتصال به سیستم خود را عمدتا مسکونی کنسول.

آنچه در پایین می رود تخلیه امروز در این مناطق لزوما به درمان ضایعات گیاهی در ون بارن خیابان در Indio حق دور.

“ما هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود برخی از کسانی که از جان گذشته حرکت با مردم در حال اجرا از کاغذ توالت به طوری که آنها با استفاده از حوله کاغذی, دستمال یا دستمال مرطوب و گفت:” مارشال. از جمله موارد او افزود: ممکن است باقی می ماند در این منطقه حدود 200 مایل از لوله های زیرزمینی برای ماه می باشد.

مارشال تشبیه سیستم لوله به انسان سیستم عروقی با مویرگ بودن اتصالات از یک خانه و یا کسب و کار به لوله ها در وسط ترین خیابان. آن دسته از لوله ها و لوله های بزرگتر کردن سیستم مانند رگ ها و شریان ها و درست مثل انسان شریان این لوله ها مسدود می با مواردی که نباید در این سیستم در همه.

مارشال گفت: دره بهداشتی منطقه به دلیل کوچک کارکنان فقط می توانید انجام تعمیر و نگهداری در حدود نیمی از این سیستم در هر سال.

شرایط اضطراری از جمله کفش های چوبی ثابت هستند بلافاصله. اما کسانی که کفش های چوبی است که می تواند ماه به فرم می تواند ماه به روشن است.

“من شک دارم که این سقوط ما به احتمال زیاد نتایج حاصل از این پناهگاه در محل” مارشال گفت.

تغییرات در عادات کار برای ویروس

مانند بسیاری دیگر از مناطق و سازمان های دولتی, دره بهداشتی تقسیم کرده است کارگران خود را به دو شیفت کاری یک شیفت کار می کند و در این زمینه یک هفته در حالی که دیگر در خانه است. که تلاش برای جلوگیری از داشتن تمام کارکنان خود-قرنطینه اگر هر یک کارگر باید تست مثبت برای COVID-19. اما فقط نیمی از خدمه دشوار است و همچنین مارشال گفت.

“ما به حداقل مطلق حداقل مورد نیاز برای پاسخگویی به ما اجازه,” او گفت:. “این است که تاکید کردن کارکنان است.”

ماهیت آنچه کارگران بهداشت و چه آنها از لحاظ فیزیکی با خرید و فروش در حال حاضر نیاز است که آنها با پوشیدن دستکش و محافظ دنده به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود را. ماسک نیز بخشی از کار منظم خود را بپوشید و قبل از این شهرستان دستور داد هر کس به سایش پوشش صورت در خارج.

دیگر شاید پیش بینی نشده موضوع بهداشت منطقه است که نسبت به اقامت در خانه سفارشات یک افزایش دیگر عوامل گرفتگی که نباید فرستاد یک دفع زباله است.

چربی و روغن و گریس یا مه به عنوان کسانی که در صنعت مراجعه به آنها ممکن است در مایع برای زمانی که آنها ریخت پایین تخلیه در حالی که اما آنها به سرعت سفت و پس از سرد شدن و به راحتی می توانید بلوک لوله مارشال گفت.

مزاحم ریشه های درخت همچنین می توانید مار راه خود را به لوله ها می گرفتن مواد و شروع گرفتگی روند.

“اگر همه خانه و پخت و پز است که بیشتر چربی روغن و گریس به سیستم” او گفت:.

به عنوان مارشال, مذاکرات در مورد شغل خود و درمان ضایعات کسب و کار او به راحتی می افتد به جوک و یک آستر در مورد کسب و کار عمدتا طراحی شده برای به دست آوردن یک خنده و یک چند که ممکن است در نظر گرفته شود و حتی نامناسب برای ناهار ارائه او ممکن است برای جامعه.

“این خنده دار است, و سپس من با استفاده از آن می توانید به صحبت کردن در مورد کسب و کار و من همیشه بپرسید که چه چیزی تفاوت اصلی بین اول و سوم کشورهای جهان” مارشال گفت. “پاسخ این است که آب. وقتی که شما شنیدن در مورد سوم کشورهای جهان نیست و هیچ دسترسی برای پاک کردن آب برای نوشیدن و سپس آنها درمان آب خود را هنگامی که آن را به خوبی مورد استفاده قرار گیرد.”

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>