گام بعدی برای بروارد رستوران هنگامی که COVID-19 محدودیت سهولت ؟ آن را بیش از حد به زودی برای گفتن

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

لری Tedesco ویلیامز یک برنامه ریز ،

صاحب سلیمان ماهی کوره در ایندین هاربر بیچ دارای یک سابقه طولانی در امور مالی. او زندگی می کند برنامه ها و صفحات گسترده حقایق و آمار و ارقام.

اما رمان coronavirus او را متوقف کرد.

“چگونه شما قصد دارید زمانی که شما مطمئن نیستید که چه مدت آن را برای رفتن به گذشته است ؟” او گفت:.

ویلیامز نیست به تنهایی. ماه گذشته صاحبان رستوران ها را درهم برای نگه دارید تا با تغییر دولت و دستورالعمل های فدرال. برخی از تغییر مدل کسب و کار یک شبه با نشستن به پایین eateries شکلگیری به بایگانی اطلاعات و مواد غذایی ،

دیگران را به طور موقت بسته شده و پس از تعیین آن را بیش از حد گران قیمت و یا امن نیست برای باز باقی می ماند.

پس از عدم اطمینان در مورد در حال حاضر بیشتر لازم نیست که زمان برای فکر کردن در مورد آینده زمانی که دولت شل محدودیت و اقتصاد شروع به سخن بیهوده بازگشت به زندگی و یا حداقل تلاش برای.

“وجود دارد هیچ راهکار برای این گفت:” کوین مورفی, یک استاد در دانشگاه مرکزی فلوریدا روزن دانشکده مدیریت مهمان نوازی.

مایکل Ayers رئیس جمهور و رئیس اجرایی برای ملبورن منطقه ای مجلسی آن را “بزرگ و ناشناخته است.”

برخی از صنایع هنوز هم عامل: شرکت های حمل و نقل دفاع پیمانکاران مراکز تماس.

“سپس شما باید دیگران است که باید به وقفه یا کاملا تعطیل و یا در حال اجرا بر روی یک اسکلت خدمه,” او گفت:. صنعت مهمان نوازی یک مثال نخست است.

در Brevard, اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش مشاغل نمایندگی حدود 15 درصد از اشتغال بخش خصوصی با توجه به فلوریدا اتاق بازرگانی است.

“ما واقعا نمی دانم آنچه در آن به مانند نگاه در 30 روز یا 60 روز یا شش ماه” Ayers گفت.

اکثر eateries محلی آغاز سال 2020 با خوش بینی.

“هنگامی که شما بیکاری کمتر از 3 درصد و شما رو اقتصاد رفتن مثل این, شما در حال دیدن موفقیت بی سابقه,” Ayers گفت. “شما تا به حال بسیاری از شرکت ها و فروشگاه ها و رستوران ها با داشتن بهترین خود را سال به سال بیش از سال است.”

بهار در فلوریدا است مانند کریسمس برای رستوران ها و هتل ها با ساخت یک تکه بزرگ از درآمد خود را در طول این زمان. در این سال کریسمس در اوایل و به نظر می رسید آماده به چوب در اطراف در حالی که برای.

“فروش ما شد تا بیش از 15 درصد بیش از سال گذشته و در سال گذشته شد تا از سال 2018 گفت:” ویلیامز که متعلق به جزایر ماهی گریل پس از 2014.

اقتصاد تا به حال به طور پیوسته بهبود یافته از رکود اقتصادی آغاز شد که در دسامبر 2007 و در ادامه به اواسط سال 2009. در دو سال گذشته از وضعیت شغلی بدست بهتر با دستمزد رشد و بیکاری در حال سقوط است.

انجمن ملی رستوران نشان داد بیش از 1 میلیون رستوران در ایالات متحده در سال 2020 دولت از صنعت رستوران گزارش. Brevard County بیش از 500 با بیش از 70 باز در سال 2019 و اوایل سال 2020 است.

“این قرار معافیت چه بود و ستارگان در سال” ویلیامز گفت.

در طول رکود اقتصادی زمانی که نرخ بیکاری بالا است و مردم پول کمتری را صرف 7 تا 8 درصد از رستوران ها معمولا از دست مورفی گفت.

“اما این است که آن نوع از رکود” او گفت:. “این است که مانند بستن درهای خود را.'”

او پیش بینی کرد که زمانی که COVID-19 محدودیت شروع به سهولت به عنوان بسیاری از 20 درصد از رستوران ها نمی بازگشایی شده است.

“آنهایی که بزرگ زنده خواهد ماند” او گفت:. “زنجیر زنده خواهد ماند. اما بسیاری از آنهایی که در حال رفتن به واقعا تحت تاثیر قرار.”

سلیمان ماهی گریل باز مانده takeout برای یک زمان کوتاه اما ماهی تازه ندارد سفر هست. رستوران را قبل از دستور برای روز جمعه وعده های غذایی پس از آن خواهد شد به طور نامحدود. او قصد دارد با استفاده از خرابی به انجام برخی از نقاشی ها و دیگر پروژه های در رستوران.

“طرح ما این است که برای بازگشایی” Willaims گفت. “اما طرح ما در چگونه ما بازگشایی رفتن به بر اساس پیشرفت این بحران ملی.”

وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از متغیرها را در نظر بگیرید در حال حاضر یکی از نگرانی های اولیه.

“صادقانه بگویم حتی اگر آنها به ما بگویید که ما می تواند باز کردن درب فردا ما باید آن را در راه است که امن نیست فقط برای مهمانان ما اما برای ما کارکنان” ویلیامز گفت.

L. J. بورر تکرار که فکر می کردم.

“من فکر می کنم ایمنی است که مهم است در طرف دیگر” گفت: با مته سوراخ کردن است که یکی از بنیانگذاران طولانی Doggers که شش مکان در سراسر شهرستان. “ما فکر می کنیم بازگشایی در نیمه اشغال? ما در انطباق با قوانین پایین می آید.”

با مته سوراخ کردن و ویلیامز گفت: آنها آموخته شده از فصل طوفان به پول نقد را کنار بگذارند در مورد رستوران خود نیاز به بستن موقت. اما فصل طوفان به طور کلی می افتد در طول زمان آهسته برای صنعت مواد غذایی و تعطیلی چند روز گذشته و نه هفته است.

با مته سوراخ کردن می بیند به وعده های غذایی تبدیل شدن به شایع تر در آینده و در حال حاضر آغاز شده است طراحی جدید منوها برای Doggers که بیشتر شامل غذاهای که سفر خوب است.

به عنوان گاه به گاه رستوران ها در حال حاضر مجهز به درایو-از طریق وانت ویندوز بلند Doggers بودند به خوبی می چرخاند که مناطق ناهار خوری بسته شده است. این شرکت به تازگی برقرار موقت 20 دلار حداقل دستمزد برای کارکنان, پرداخت می شود در بخش های محرک اقتصادی دولت و 15 درصد COVID-19 هزینه خدمات در تمام سفارشات.

مگ اومالی ایرلندی رستوران و میخانه ایرلندی در مرکز شهر ملبورن و همینگوی را میخانه در نزدیکی ملبورن مرکز میدان که همچنین بخشی از Doggers Eateries, Inc., نمی کرایه نیز هست.

کسانی که در رستوران تکیه بر تجربه ناهار خوری به اندازه مواد غذایی گفت: با مته سوراخ کردن. هر دو بسته شده و به زودی پس از coronavirus مربوط به محدودیت بودند و لازم الاجرا توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

برنامه ها برای بازگشایی آن رستوران. مردم همیشه می خواهید به بیرون رفتن برای جشن تولد و سالگرد ها و مناسبت های خاص با مته سوراخ کردن گفت.

“اما مردم نمی تواند بیرون رفتن برای یک تجربه ناهار خوری در هر روز تا آنجا که آنها قبل از این همه” او گفت:. “من نمی دانم که کسب و کار رستوران خواهد بود دقیقا همان به عنوان آن استفاده می شود.”

در حالی که رستوران ها دست و پنجه نرم کردن با چه می آید بعد شام در حال گرفتن خسته از پخت و پز خود را — و شرکت.

“چه هستم من به دنبال ؟” گفت: گرگ ویگینز از Indialantic. “من فقط می خواهم به نشستن در یک جدول با دوستان و چیزبرگر و یک لیوان آبجو.”

در 65 بازنشسته رادیو روزنامه نگار از واشنگتن دی سی در منطقه می داند او در خطر است. او شده است پخت و پز در خانه و گرفتن گاه به گاه takeout پیوستن به ماندن در خانه ،

او نتواند از بودن در کنار دیگران و آرامش بخش و ابتلا. اما او می خواهد به امن.

“من فقط رفتن به گوش دادن به کارشناسان” او گفت:. زمانی که آنها بگو آره ما خیلی امن ” من هنوز هم به برخی از اقدامات احتیاطی.

“من نمی خواهم به اجرا بیش از و در آغوش متصدی بار به دلیل شما می خواهید به نگه داشتن یک کمی از فاصله” او گفت:, “شما نمی خواهید برای دریافت 86-اد در روز اول خود بازگشت.”

آنجلا وارویک از ملبورن 45 و سالم است.

“من لزوما عصبی در مورد رفتن به رستوران” او گفت:. “من اصلی ترین چیزی است که من می خواهم به احاطه شده توسط خانواده و دوستان من است.

“برخی از خاطرات مورد علاقه من در رستوران. من فکر می کنم یکی از به یاد ماندنی ترین به تازگی شده اند که حدود یک ماه پیش. دوستان من که من شناخته ام برای تقریبا 20 سال رو با هم رفت و برای صبحانه در اخگر & بلوط است.”

اخگر & بلوط تشویق های تا شنبه گروه نزدیک به هم و دستور غذاهای مختلف.

“این چیزی است که من می خواهم” او گفت:. “این چیزی است که من نگاه به جلو به.”

“ما به زودی” گفت: کوین اندرسن سرآشپز و مالک در اخگر & بلوط است. مانند بلند Doggers خود رستوران در حال حاضر ارائه می دهد مواد غذایی و همچنین به عنوان وعده غذایی خانواده جعبه.

غذا جعبه محبوب بوده است و آنها بر اساس به اشتراک گذاری اندرسن گفت: بنابراین او قصد دارد برای حفظ اخگر & بلوط را به اشتراک گذاشته صفحات مفهوم که رستوران بازگشایی.

“اگر شما در حال نشستن در جدول با کسی که شما در حال حاضر تصمیم آگاهانه برای قرار گرفتن در معرض خطر” او گفت:.

در ضمن وارویک کار پاره وقت در باس طرفدار مغازه بنابراین او هنوز آینده در تماس با مردم است. به همین دلیل او نبوده است قادر به در آغوش گرفتن دوستان خود و یا صبحانه با پدر و مادرش در یک ماه.

“من می خواهم به فکر می کنم ما می تواند به حالت عادی بازگشت,” او گفت: “اما آنچه طبیعی است دیگر؟”

این سوال در ذهن همه است.

“این خواهید بود برای دیدن هنگامی که ما بیش از آن که ظهور که خود را نگه می دارد و درب باز که بازگشایی و که نمی کند” Ayers گفت.

مورفی انتظار دارد که بسیاری از صاحبان رستوران برای شروع renegotiating خود را اجاره. دستمزد ممکن است پایین تر است. گسترش برنامه های به تعویق خواهد افتاد یا اوراق, همه با هم.

“من فکر می کنم که آن را در نهایت بازگشت,” او گفت:. “اما در ابتدا بار در حال رفتن دشوار می شود.”

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>