گام بعدی برای Curtis گل ؟ جدید می سی سی پی AG بررسی 6-دادگاه پرونده قتل

لدگر | No comments

جکسون از دست ندهید. — می سی سی پی جدید دادستان کل باید تصمیم بگیرد که آیا به یک چهار مورد قتل به یک هفتم دادگاه. کورتیس گل تا به حال دو mistrials و چهار معکوس اعتقادات در ارتباط با سال 1996 slayings از چهار نفر را در یک فروشگاه مبلمان.

گل به مرگ محکوم شد در ششم دادگاه اما دیوان عالی ایالات متحده لغو محکومیت تعصب نژادی در یک مورد است که دریافت کرده است توجه ملی.

دولت مدار قاضی دادگاه یوسف عه تبدیل پرونده به دفتر دادستان کل در روز چهارشنبه, اخبار سازمان گزارش شده است.

“دادگاه به رسمیت می شناسد که آن را برخی از زمان برای دادستان کل به بررسی پرونده” روزانه مجله به نقل از سفارش. “بر این اساس هیچ مهلت تنظیم خواهد شد در این زمان است.”

دادستان کل لین Fitch در زمان دفتر Jan. 9 سه روز پس از دادستان منطقه داگ Evans پا گذشته از این مورد است. در عه منظور او گفت که او نوشت به Fitch در Jan. 15 درخواست اگر او را بیش از این مورد و او پذیرفته شده است.

در باند: Curtis گل های آزاد در پیوند برای اولین بار در بیش از دو دهه شش دادگاه

کورتیس گل’ محکومیت لغو: خانواده, وکیل, وجد آمدیم. مرد زن مرده از قربانی عصبانی

Fitch و تیم حقوقی بررسی خواهد شد تمام اسناد و مدارک و شواهد قبل از تصمیم گیری چه باید بکنید, سخنگوی ری کلمن به این روزنامه گفت.

وکیل مدافع راد McDuff از می سی سی پی, مرکز عدالت در بیانیه ای گفت که او خوشحال است که وجود خواهد داشت یک بررسی مستقل. او اضافه کرد که او به نظر می رسد به جلو به ارائه اطلاعات او و تیم او کشف شده است.

“این شامل شواهد بی گناهی که پدید آمده پس از آخرین دادگاه” McDuff گفت.

او به نقل از قاضی که مجموعه گل رایگان در 250.000 دلار وثیقه در ماه دسامبر عنوان کرد و گفت: می سی سی پی “است که در مواجهه با چشم انداز نیاز به در حال حاضر به مراتب ضعیف تر پرونده به هیئت منصفه از آن را در گذشته بود.'”

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

گل دستگیر شد و چند ماه پس از چهار نفر بودند به ضرب گلوله به مرگ در دیر فروشگاه مبلمان در وینونا می سی سی پی در جولای 1996. دادستان گفت: او می خواست انتقام در برابر صاحب برتا الحسین, 59, که تا به حال او را اخراج و نکردن بسیاری از خود پرداخت برای پوشش هزینه کالا او آسیب دیده است. سه کارمند نیز کشته شدند.

یک jailhouse خبرچین که ادعا گل تا به حال اعتراف به او recanted در ضبط مکالمات تلفنی با رسانه های آمریکایی عمومی “در تاریکی” پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>