تنیس روی ویلچر قهرمانی نتیجه می گیرد که برای اولین بار از بسیاری از حوادث آینده به هند چاه

مایدزرت | No comments

این Indian Wells Tennis Garden ویلچر قهرمانی — برای اولین بار از بسیاری از رویدادهای مهم آینده به چاه های این فصل تنیس — نتیجه پنج شنبه.

گرند اسلم صندلی چرخدار قهرمان David Wagner برنده چهار بخش عنوان ضرب و شتم همکار آمریکایی برایان Barten, 3-6, 6-2, 6-0.

ژاپن Daisuke آرای شکست آمریکا کیسی Ratzlaff, 3-6, 6-3, 6-2 به پیروزی مردان مجرد قهرمانی. Manami تاناکا از ژاپن ضرب و شتم آرژانتین ماریا فلرنکیا مورنو, 7-6(4), 6-3 به ادعای زنان مجرد عنوان.

در دو برابر آرژانتین با آگوستین لدسما و آمریکا کیسی Ratzlaff غلبه اول-مجموعه ای از دست دادن به شکست ساتوشی سعیده و Kouhei سوزوکی از ژاپن, 6-7(3), 6-4(10-4).

این رویداد فرار از پنج شنبه, فوریه. 13 یکشنبه, فوریه. 16.

این Indian Wells Tennis Garden صندلی چرخدار مسابقات ویژه بازیکنان از سراسر جهان است. Wagner, هشت-زمان پارالمپیک مدال یکی از این انجام شده ترین بازیکنان در تاریخ این ورزش با 19 گرند اسلم عناوین. او در حال حاضر در رتبه شماره 3 در جهان در هر دو پردازنده تک و چهار برابر است.

هر دو مردان و زنان مجرد و دو برابر, برجسته, بازیکنان با یک شانس را به رقابت برای جوایز نقدی و ITF نقاط رتبه بندی و همچنین به عنوان فرصت برای واجد شرایط برای Para Pan Am, بازی های جهان تیم جام جهانی و پارالمپیک.

برگزار شد در Indian Wells Tennis Garden برای نهمین سال متوالی با ویلچر قهرمانی است بخشی از ITF UNIQLO ویلچر تنیس تور که دارای بیش از 150 مسابقات در سراسر 40 کشور مختلف در هر منطقه از جهان ارائه می دهد و نزدیک به 3 میلیون دلار در مجموع پول جایزه.

تا بعد در Indian Wells Tennis Garden توسط اوراکل رقیب سری اجرا می شود که از مارس 2-8 سپس BNP Paribas Open, در حال اجرا از مارس 9-22 این BNP ارشد فنجان و عید پاک کاسه از طریق آوریل است.

یکشنبه نتایج نهایی

چهار تک آهنگ

[1] David Wagner (ایالات متحده آمریکا) مقابل [2] Bryan Barten (ایالات متحده آمریکا)

3-6, 6-2, 6-0

مردان مجرد

[2] Daisuke Arai (JPN) مقابل [3] کیسی Ratzlaff (ایالات متحده آمریکا)

3-6, 6-3, 6-2

زنان مجرد

Manami تاناکا (JPN) versys ماریا فلرنکیا مورنو (ارگ)

7-6(4), 6-3

مردان دو برابر

Agustin لدسما (ارگ) / Casey Ratzlaff (ایالات متحده آمریکا)

ساتوشی سعیده (JPN/Kouhei سوزوکی (JPN)

6-7(3), 6-4(10-4)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>