هنگامی که کسب و کار نیاز به ماسک آن را اغلب کارگران خود را که احساس می کنید بار اجرای قوانین

فلوریدا تودی | No comments

وقتی کارن و دوستان دانه بازگشایی آوریل 1 پس از بسته شدن با توجه به COVID-19 گیر صاحب Mendy سفید نوشته شده و نشانه روی درب: “بدون ورود بدون ماسک. اگر شما یکی را نداشته باشند ما انجام دهد.”

سیاست فورا تبدیل به یک منبع از جنگ است. اولین روز بازگشایی فروشگاه سفید گفت: یک مرد که وارد شد با خود برداشته پیراهن خود را به فلش تفنگ هنگامی که خواست برای قرار دادن بر روی یک ماسک.

“من گفت:,” آیا شما قصد به من شلیک بیش از یک ماسک?'” سفید گفت. “و من اجازه دهید آن را آویزان وجود دارد. او گفت: “خوب, من حدس می زنم ما لازم نیست که در اینجا’ و او در سمت چپ. اما که می تواند تشدید کرده اند.”

شاد فروشگاه با دیوار decked در یک رنگین کمان مجموعه ای از رشته های دانه بود ناگهان تبدیل به یک جنگ سیاسی زمین. مانند بسیاری دیگر از کارگران در طول همه گیر سفید پیدا کرده است خودش ناخواسته کشیده به شدید سیاسی مبارزه بر اینکه مردم باید ملزم به پوشیدن ماسک در داخل کسب و کار.

“من میخوام صادقانه” سفید گفت و نفس عمیقی کشید. “من در یک (expletive) مهره فروشگاه. … آیا شما فکر می کنید من احساس می کنم باید به حمل اسلحه برای آمدن به محل کار ؟ این هنر است. این هنر و صنعت است. آن را طراحی. این آموزش به مردم است. … من از آمدن به یک محدوده عکسبرداری. این باید شادترین مکان است.”

سفید گفت که او احساس او تا به حال هیچ چاره ای برای بازگشایی با توجه به دلایل مالی. او گذاشته او تمام کارکنان به آنها کمک کرد بیکاری پرداخت و شروع به کار کرد در این فروشگاه به تنهایی هر روز بسیاری از کارگران بزرگان و آسیب پذیر به ویروس. او 72 سال با مادر است و بسیاری از شرایط بهداشتی است که او را از سیستم ایمنی بدن شکننده است. سفید گفت او شده است با پوشیدن ماسک در اطراف مادرش را پس از مدتها قبل از بیماری همه گیر آغاز شد.

در روزهای اخیر به عنوان موارد در فلوریدا و ایالات متحده آمریکا افزایش بالا قبل از خاموش کردن سطوح بسیاری از عمده فروشان اعلام کرده اند که آنها را گسترش سیاست های خود را به مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک. هدف CVS Pharmacy, خارج, Kohls و Publix در میان آنها هستند. بسیاری از مغازه های کوچک در مرکز شهر ملبورن از ویژگی های دست نویس علائم درخواست مشتریان به همین صورت پوشانده اند.

بروارد شاهد افزایش مرگ و میر در این ماه با 41 شهرستان را 58 تعداد مرگ و میر ثبت شده در جولای 24 از کسانی که فقط در یک هفته. از جمعه این شهرستان ثبت شده بود 4,561 COVID-19 موارد است.

ماسک سیاست ها و مقررات را تبدیل به یک بحث که منجر به انشعاب در حزب خط. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که همه آمریکایی ها پوشیدن پوشش صورت در عمومی همراه با سایر اقدامات ایمنی مانند اقامت شش فوت از هم جدا از دیگران و شستن دست ، در بسیاری از کسب و کار و دولت ها و یا محلات موظف اند که مردم با پوشیدن ماسک.

Brevard County تصمیم گرفتند به دستور ماسک صورت با این کمیسیون گفت: آنها باور نمی کنم که نیاز به پوشش صورت خود را محل. اما بسیاری از شهرستانها و شهرهای کوچک در فضای سواحل وزن در, و به تصویب رسید ماسک حکم از جمله کاکائو ساحل, Indialantic, هندی, بندر, ساحل, ملبورن, ساحل, نخل, سواحل, ماهواره, ساحل و غرب ملبورن ایجاد یک درهم آمیخته از قوانین.

مخالفان از ماسک مورد نیاز است که تا حد زیادی محافظه کار می گویند که ماسک قوانین یا سیاست های تجاوز به آزادی خود و اغلب نمی خواهید به آنها را می پوشند چرا که آنها بر این باورند که تهدید ویروس است پر از شکوفه که ماسک بی اثر هستند و یا اینکه آنها پیدا کردن آنها ناراحت کننده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی حاضر به عموم پوشیدن یک ماسک و سپس معکوس موضع خود را روز شنبه به صدای جیر جیر یک عکس از خود را پوشیده و آن را “وظیفه مقدس.”

بیشتر: فلوریدا روزانه مرگ و میر ناشی از ویروس دوم در کشور با وجود DeSantis’ ادعا می کنند خوش بین

احساسات به اتهام اطراف ماسک منجر به خشونت در برخی از مناطق این کشور است. بسیاری از گزارش های رسانه ها توصیف کارمندان و یا مشتریان در حال حمله شفاهی و در برخی موارد از لحاظ جسمی برای درخواست مراجعان به پوشیدن ماسک. برعکس پلیس در ایالت یوتا گفت: یک Walmart خریداران حمله دیگری بود که با پوشیدن یک ماسک مجروح شدن او توسط cum in سبد خرید خود را چند بار.

Space Coast Credit Union آغاز شد که نیاز به ماسک در ژوئن 29, ارسال ایمیل به کاربران با اطلاعات به روز شده در اقدامات ایمنی و ترغیب آنها به پیروی از ماسک مورد نیاز بدون استدلال با کارکنان.

“(کارکنان) ندارد قدرت را به چشم پوشیدن از چهره-پوشش نیاز” مدیر عامل تیموتی Antonition نوشت. “ما تا به حال موارد سوء استفاده کلامی و تجاوز از برخی از اعضا با توجه به چهره-پوشش مورد نیاز است. من نیاز به روشن است که ما نمی خواهد تحمل این رفتار را نسبت به اعضای تیم ما.”

تایر پادشاهی آغاز خواهد شد نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک صورت در روز پنج شنبه. شرکت مادر TBC شرکت آمادگی کارکنان برای این تغییر سیاست با ارسال ارشاد و یک اسکریپت برای رسیدگی به مشکل مشتریان. کارکنان به کارگردانی “لطفا درخواست مشتریان برای قرار دادن بر روی یک ماسک درگیر نیست در تشدید بحث باید بوجود می آیند” و “بی درنگ تماس با مقامات محلی در صورت لزوم” سخنگوی گفت.

“ما درک که موقعیت ممکن است محبوب ترین تصمیم برای همه, اما ما بیشتر متمرکز بر انجام آنچه ما فکر می کنم راست است” برایان Maciak معاون اجرایی رئیس جمهور, مشاور عمومی و رئیس انطباق افسر TBC شرکت گفت. “ما فکر می کنیم این است که حق تصمیم گیری برای انجام بخشی خود را برای کمک به صاف که منحنی … این یک بیت از یک ناراحتی جزئی برای برخی از, اما ما فکر می کنم که بسیاری از مشتریان را درک خواهد کرد که قطعا قلب ما در جای مناسب است.”

بیشتر: به روز شده: Coronavirus فلوریدا: Brevard رستوران ها به طور موقت بسته شد به دلیل COVID-19

در بروارد را طبقه بندی, جامعه, Facebook, گروه, ماسک بحث است یک منبع ثابت از اختلاف و درام. مردم ارسال لیست از آنچه آنها گمان “امن” کسب و کار با ماسک مورد نیاز — و سپس این لیست تولید استدلالی پاسخ.

ماسک سیاست حتی نشان می دهد تا در بررسی آنلاین. برای مثال یکی مثبت Facebook نقد و بررسی برای کارن و دوستان و ستایش از سیاست. اما یکی دیگر از ستاره های گوگل نقد و بررسی از یک مشتری که گروه پنج تبدیل شد دور همراه با یک گروه شش نفره که اقدام به وارد کردن درست پس از به انتقادهای تند برای فروشگاه.

این بررسی شامل یک ویدیو که به پایان رسید با یک expletive و یک حرکت زشت و ناپسند کارگردانی در فروشگاه درب و به دنبال آن “امیدوارم که شما را در اجاره خود را پرداخت.”

مشتری می تواند فرسوده یکی از ماسک های صورت فروشگاه را فراهم می کند, سفید گفت.

سفید همچنین اجازه می دهد تا مشتریان برای ایستادن در خارج در حالی که او ارائه می دهد انتخاب برای آنها را اگر آنها نمی پوشیدن ماسک. تایر پادشاهی ارائه می دهد منظقه و خدمات “اقامت-در-خودرو” خدمات. بسیاری از فروشگاه ها آغاز کرده اند با ارائه منظقه وانت.

برخی از کارگران و رهبران کسب و کار می گویند عدم رسمی راهنمایی و یا سیاست های قانونی که در آن فعالیت دارند مکان یک بار در کارکنان خود را برای رسیدگی به درگیری و تصمیم گیری خود را. Winn-Dixie پدر و مادر, شرکت, شرق, فروشنده, شامل آن نقطه در بیانیه ای پس از معکوس موقعیت قبلی خود را و نیاز به ماسک در فروشگاه:

“ما اعتقاد داریم که اجرای باید قرار داده شده بر دولت ما و دولت فدرال و مقامات منتخب و ما را به ادامه کار با همسالان ما در صنعت خرده فروشی به حمایت از این معقول قطعنامه به تصویب رسید و به قانون به حذف بار از کارفرمایان و قهرمانانه خود را مقدم و همکاران” خواندن بیانیه ای.

بیشتر: توسعه دهنده پیشنهاد و هتل و رستوران در Pelican بندر مارینا در ترکیه کریک در پالم بای

کارن و دوستان دانه نمی افتد تحت هر یک از بروارد حوزه های قضایی با ماسک اجباری ترک تصمیم گیری و اجرای تنها به او.

“این باعث می شود من اضطراب بودن در اینجا چون زمانی که مردم از طریق درب راه رفتن اگر آنها لازم نیست که یک ماسک بر روی صورت من انتظار یک مبارزه در حال حاضر” سفید گفت. “من انتظار به hollered در. … و یک دستور در یک ماسک را متوقف ضروری کارگران و افرادی که کار برای حداقل دستمزد از نیاز به برخورد این روز است.”

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در 321-242-3786 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>