در حالی که خواستار به تاخیر مدرسه دهانه رشد کند بنابراین سردرگمی بیش که باعث می شود آن اتفاق می افتد

فلوریدا تودی | No comments

صدای در حال رشد در شهرستان Brevard به نگه داشتن مدارس بسته در میان افزایش COVID-19 همه گیر است و هیچ کس کاملا مطمئن است که می تواند تصمیم.

به عنوان Brevard County هیئت مدیره مدرسه آماده به برکت خود را به بروارد مدارس عمومی طرح بازگشایی پنج شنبه, نگرانی های طولانی منجر پدر و مادر و معلمان به شدت خواستار به تاخیر مدرسه دهانه.

این بروارد فدراسیون اتحادیه معلمان در اواخر هفته گذشته به نام محلی مقامات مدرسه به تاخیر دهانه تا زمانی که یک پیشنهاد بازگشایی طرح ارائه شده به هیئت مدیره مدرسه در روز پنج شنبه ارائه جزئیات بیشتر در مورد موضوعات اجتماعی, فاصله, کلاس, اندازه و اطلاع رسانی از موارد تایید شده به گزینه های آسیب پذیر برای کارکنان.

رئيس جمهور اتحادیه آنتونی Colucci در بیانیه ای گفت: این طرح باید “(یدکی) بدون احتياط و (ترک) هیچ سوالی پاسخ داده نشده است.”

“یک شکست به چنین یک برنامه است که به احتمال زیاد یک اشتباه مرگبار,” Colucci نوشت.

بیشتر: Brevard مدرسه باز طرح: اولین نگاه, نشان می دهد, ماسک صورت, سیاست جدید گزینه آنلاین

مقامات اتحادیه تصریح کرد موضع خود را روز شنبه با استناد به سؤال دیگری که آیا در این منطقه به اندازه کافی کارکنان برای اطمینان از مدارس به اندازه کافی تمیز و در آن پیشنهاد ماسک سیاست که “به شدت توصیه می شود” پوشش صورت اما سقوط کوتاه از نیاز آنها را در همه اما شرایط محدود است.

“ما قطعا در مورد ماسک از آنجا که ما می دانیم که هنگامی که آن را امن نیست به لحاظ اجتماعی فاصله همه با پوشیدن یک ماسک کمک می کند” معاون رئیس جمهور ونسا کاپیتان گفت.

“اگر ما در حال رفتن به در واکنش به بازگشت به مدارس توسط دولت ما باید به هر احتیاط در محل از جمله ماسک,” او گفت: ارجاع اورژانس را امضا هفته گذشته توسط دولت کمیسر آموزش و پرورش ریچارد کورکوران نیاز به تمام آجر و ملات مدارس برای باز کردن در ماه اوت است.

با روز به روز از ثبت موارد در سراسر کشور, پدر و مادر بیش از حد بزرگ شده اند به طور فزاینده ای ناراحت کننده با فرستادن فرزندان خود به مدرسه شلوغ محیط زیست است.

“چرا از آن است که ما ما بسته شدن مدارس در ماه مارس زمانی که تعداد آنها بسیار پایین تر از آنها در حال حاضر ؟” گفت: Leah Mallace که پدر حضور تیتوسویل دبیرستان. “ناگهان همه آن را خوب (باز) در حال حاضر؟”

بیشتر: بازگشایی مدارس: Brevard, مدرسه, مدیره, نگرانی, اما آماده به تصویب طرح پیشنهادی

Mallace گفت که او احساس نمی امن فرستادن دختر خود را به عقب در زیر این طرح در حال حاضر.

“مدرسه در حال رفتن به جلسه دستورالعمل CDC. دانش آموزان نخواهد بود شش فوت از هم جدا,” او گفت:. “چگونه شما رسیدگی به دانش آموزان رفتن از یک ساختمان به بعد در طول یک پنج دقیقه ای در کلاس را تغییر دهید ؟ چگونه کلاس درس رفتن به مقادیر در آن پنج دقیقه است؟”

Mallace تنها نیست. توسط دوشنبه Facebook صفحه به نام “Brevard County شهروندان در رابطه با بازگشایی مدارس” — ایجاد تنها یک روز پیش از آن توسط Mallace و مدیسون مدرسه, معلم, Kelli Mastroianni — بدست کرده بود بیش از 800 “را دوست دارد.”

دو parlayed علاقه به یک برنامه ریزی پنج شنبه صبح “پارک-در” تجمع در پارکینگ مدرسه منطقه مرکزی در Viera قبل از جلسه هیئت مدیره مدرسه. توسط دوشنبه شب بیش از 120 نفر متعهد به حضور در.

Mallace گفت که او “نرم افزار-هیئت مدیره مدرسه” و درک وضعیت دشوار آنها در اما امید آنها را در نظر به تأخیر انداختن طرح و مدرسه دهانه — تا یکی بهتر بود در محل.

“ما در حال درخواست از آنها برای پررنگ باشد و رای هیچ” او گفت:. “رأی ندهید بله در این دستور کار ، آن را با قرار دادن آنها در معرض خطر آن قرار دادن کارکنان ما در معرض خطر آن قرار دادن دانش آموزان ما و در معرض خطر است و فقط قابل قبول نیست.”

بیشتر: افزایش ویروس اعداد برجسته چالش های تجدید نگرانی مدرسه بازگشایی برنامه

سردرگمی همچنان بیش از, که باعث می شود تماس بگیرید

در حالی که خواستار به تاخیر دهانه بزرگ شده اند بنابراین بیش از حد و سردرگمی بیش از که قدرت به آن را اتفاق می افتد.

یک ماه طولانی وعده فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis که محلی تصمیم می گیرند به محلی مقامات مدرسه ناراحت شد 6 جولای توسط Corcoran که گرفتار مناطق و مدارس ،

در حالی که منظور متحده تصمیم استوار با مدرسه محلی تخته و superintendents, “موضوع به مشاوره و سفارشات از فلوریدا وزارت بهداشت محلی بخش سلامت” و دولت حکم آنچه که به معنی روشن نیست دوشنبه ،

یک بیانیه ارائه شده توسط دو نمایندگان ادارات بهداشت در بروارد و نارنجی شهرستان تاکید کرد مقامات محلی نگهداری کنترل: “محلی شهرستان در بخش بهداشت و درمان نیست و باید از این قدرت برای تعیین زمانی که و چگونه دانش آموزان را به مدرسه بازگشت. این شهرستان در بخش بهداشت و درمان با این نسخهها کار مشترک با هیئت مدیره مدرسه محلی به شهرستان ارائه داده و روند و آموزش در استراتژی کاهش به محیط مدرسه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

در حالی که رئیس هیئت مدیره مدرسه مبهم بلفرد گفت که همگرا با درک این وضعیت نبود خیلی ساده است.

بیشتر: فلوریدا باز کردن مدرسه در طول COVID-19 باید یک تماس محلی و نه یک حرکت سیاسی| نظر

“اگر شما نگاهی واقعی اطناب در فرمان اجرایی آن می گوید منطقه باید باز شود مگر اینکه مدارس محلی مقامات بهداشت خیال آن را نا امن برای انجام این کار” بلفرد گفت. “چالش این است که من خواسته محلی وزارت بهداشت رسمی … به طور خاص در چه نقطه ای خواهد شما به من می گویند آن را نا امن برای مدارس به باز کردن.

“او در پاسخ به من این است که آنها نمی باید قدرت تصمیم گیری در آن در سطح محلی است.”

در هر صورت بلفرد گفت: Corcoran سفارش بسته کمک های مالی دولت به این تصمیم به باز کردن مدارس به معنی مدرسه منطقه در معرض خطر عمده مالی آمار اگر هیئت مدیره تصمیم به تاخیر مدرسه دهانه گذشته ماه اوت است.

“من احساس اقتدار است که گرفته شده و دور تا حد معینی و من به شما بگویم آن را به راحتی از آب گل آلود” او گفت:. “این فقط فوق العاده مشخص نیست و این باعث می شود آن را دشوار برای ما در سطح محلی به دانستن آن جهت که ما می توانید بروید.”

کاپیتان به نام یک “strong-arm” رویکرد به مدرسه دهانه و گفت: این تصمیم به بستن بودجه به رعایت ساخته شده دانش آموزان “آلت” در یک “بازی سیاسی است.”

“این همه در نوع دایره ای با اشاره انگشتان دست” کاپیتان گفت. “در نهایت این که آیا مدرسه منطقه انتخاب برای باز کردن و یا به باز کردن آنها در حال رفتن به سقوط هر چه اتفاق می افتد.”

بیانیه ای از Brevard County سرپرست علامت Mullins اضافه شده کمی روشن اما با تاکید بر اهمیت بهداشت و ایمنی در این منطقه بازگشایی طرح:

“ما در حال کار به سمت جلسه انتظارات جولای 6 اضطراری منظور از کمیسر آموزش و پرورش است. فقط به ما داده شد این بخشنامه به مدارس در ماه مارس ما در حال حاضر با توجه به بخشنامه برای بازگشایی آنها در ماه اوت است.

“اگر بیشتر جهت می آید از مقامات دولتی ما را به تامل و ارزیابی چگونه به بهترین آنها را به آدرس, اما در حال حاضر اولویت اصلی ما و تمرکز باید بر در نظر گرفتن همه ممکن است سلامت و اقدامات ایمنی برای حفاظت از کارکنان و دانش آموزان زمانی که ما بازگشایی مدارس در حالی که هنوز ارائه بالاترین کیفیت آموزش و پرورش است.”

جزئیات کامل ارائه پیش نویس طرح بازگشایی اینجا.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>