در حالی که coronavirus ممکن است قرار داده ایم شما در قطعیت این چیزهای خوب اتفاق افتاده

مایدزرت | No comments

Coronavirus کاهش یافته است یک ابر تیره از ترس و عدم اطمینان بر روی Coachella Valley به عنوان مردم ماندن در خانه پس از آن باید تعجب اگر آنها غافل از چند چیز خوب است که در واقع محل در ماه مارس است.

اعطا برخی از آنها به طور مستقیم یا غیر مستقیم ناشی از این بیماری همه گیر است که تا کنون آلوده 195 Riverside County ساکنان با COVID-19. اما آنها هنوز هم باید نشاط بخشی برای کسانی که نیاز به یک لبخند بر روی صورت خود.

با اینحال در اینجا برخی از لحظات لذت شده اند که اعطا Coachella Valley بیش از دو هفته گذشته.

حیوان خانگی پس از حیوان خانگی یافت می شود خانه های جدید در پناهگاه های محلی

هجوم در حیوان خانگی فرزندخواندگی گزارش شده در پناهگاه های حیوانات در سراسر شهرستان ریورساید همیشه از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور کالیفرنیا به ماندن در خانه برای کمک به کاهش گسترش coronavirus.

پت مقامات می گویند ساکنان با عجله به پناهگاه خود را زیرا آنها می خواستند شرکت در حالی که در زیر خانه حبس. دیگران گفت: آنها همیشه می خواستم حیوانات خانگی و Newsom را به معنای آنها را در خانه بمانند و از آن زمان به مراقبت از خود را خزدار دوستان است.

کارشناسان در حال وجد آمدیم با افزایش فرزندخواندگی و آنها را تشویق ساکنان به ادامه این روند از آنجا که همه پناهگاه ها به اندازه کافی کارکنان.

به علاوه آنها می گویند وجود دارد نگرانی حیوانات خانگی ممکن است در بازگشت توسط افرادی که نمی تواند مراقبت از آنها پس از سقوط بیمار و یا بودن تحت تاثیر رکود اقتصادی است.

منظقه تحویل مواد غذایی خوب است اما یک آهنگ بهتر است

هزاران نفر به احتمال زیاد تبدیل به Netflix و Hulu برای سرگرمی در خانه خود حبس اما دیگران استقبال یک اواز خوان در خود آستان.

پالم اسپرینگز ساکن کریس Lomeli ارائه شده “جلوگیری از سمت آهنگ تحویل” برای کسانی که در خانه گیر کرده. همه او خواست در بازگشت بودند “لبخند و Venmo کمک های مالی.”

30 سال به طور معمول آواز می خواند در برنی سالن و شام باشگاه و در Westin ماموریت تپه گلف توچال و اسپا در رانچو مایراج.

او ساخته شده 22 متوقف می شود در یک روز از جمله در Indio خانه که در آن او انجام فرانک سیناترا را “راه من است.” عملکرد خود را در سمت چپ یک مادر بزرگ در اشک.

“من بود که مادر بزرگ و پدر بزرگ آهنگ و پدربزرگم مرده است بنابراین ما فکر این امر می تواند ویژه ای برای او” نوئل Kustas گفت.

حداقل مخزن گاز شما باید کامل

با توجه به تعدادی از عوامل از جمله تقاضای کم هزینه رانندگی کاهش یافته و به پایین ترین قیمت در ماه.

یکشنبه, Coachella Valley رانندگان پرداخت می شود به عنوان کمی به عنوان $2.49 برای یک گالن به طور منظم سوخت بدون سرب. که پایین نزدیک به 50 سنت از یک ماه پیش.

قیمت شده بود در مسیر به صورت هفته به رها کردن برای $2.99 در هر گالن آوریل, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس به افزایش بسیار مورد نیاز قرار داده شده است که هزینه های سوخت فراتر از آنچه هر کسی انتظار می رود.

“با بسیاری از مردم اقامت و یا کار در خانه این هفته بنزین تقاضا همچنان به تضعیف” باشگاه خودرو از جنوب کالیفرنیا سخنگوی جفری بهار گفت.

هر کس هنوز هم تشویق به ماندن در خانه اما باید وجود داشته باشد هر گونه آسیب در شکوه خاموش در حالی که انجام فعالیت های ضروری. فقط مطمئن شوید که برای شستن دست های خود را قبل و بعد از استفاده از پمپ.

مارس, از شما بسیار سپاسگزارم برای باران

کالیفرنیا آب و هوا و آتش کارشناسان اظهار تاسف خشک ژانویه و فوریه است که موجب نگرانی اولیه آتش سوزی شود.

گفتند مارس خواهد بود آخرین فرصت در باران قبل از رسمی فصل خشک در ماه آوریل آغاز شد. و باران آن را انجام داد.

پالم اسپرینگز را دریافت کرده 2.53 اینچ از بارش باران پس Jan. 1 تا حد زیادی به لطف طوفان که سه روز به طول انجامید ابتدا مارس 10. آن را فقط 0.10 اینچ خجالتی از آن نرمال بارندگی 2.63 اینچ از طریق مارس 30 با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

پیش بینی می گویند Coachella Valley است که به سختی مرطوب منطقه در کالیفرنیا اما در ماه مارس بارندگی بود که مورد استقبال سایت است که می تواند کمک کند آینده wildfire فصل است.

بارش و افزایش پوشش گیاهی در سراسر منطقه که منجر به برخی از fluttery بازدید کنندگان است.

حفاظت از شیشه جلو آنها و رفتن میله تزئيني پشت صندلی

همانطور که با هر گونه عمده بارش پروانه ها بازگشته اند.

شما نمی تواند دور بدون دیدن یک تعداد انگشت شماری یا بیشتر پرواز در سراسر Coachella Valley جاده ها و احتمال رفتن میله تزئيني پشت صندلی در مقابل شیشه جلو اتومبیل خود را.

با وجود قتل عام ساکنان گفت: پروانه ها در استقبال از سایت و استقبال بازدید کنندگان است.

به طور سنتی, باران های سنگین خود را به وحشی و پوشش گیاهی که جذب تعداد زیادی از کرم. و با توجه به زمان آن کرم شکوفه باد و تبدیل به پروانه ها.

بوم شناس جیمز Cornett گفت: پروانه ها باید شايع در پایین و دره مرکزی و همانطور که از یک هفته پیش حداقل دو ده عبور خواهد او را در هر ساعت.

پالم اسپرینگز خواهد بود در تلویزیون برای بهتر خوشمزه, دلایل

از آنجا که شما در حال حاضر در حال تماشای تلویزیون در خانه یک لحظه به تماشای یک قسمت از “مواد غذایی بزرگ مسابقه کامیون.”

به طور خاص یکی که فیلم برداری در پالم اسپرینگز و برنامه ریزی شده است به درجه 2 آوریل.

این قسمت که پخش در شبکه غذایی فیلم برداری شده بود در ماه ژوئن در مکان های مختلف از جمله پالم اسپرینگز هوایی تراموا.

این قسمت را نشان می دهد تیم های فروش مواد غذایی در سراسر شهرستان. زمینه فیلم برداری شامل, شادی, زندگی, سلامتی, مرکز, Jensen مواد غذایی و خارج شده است.

فصل آخر پخش مارس 23.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>