پارتی پالم اسپرینگز است پشت این مه — بدون فرد در حوادث

مایدزرت | No comments

این Coachella Valley جشنواره نجومی لغو شده است با توجه به COVID-19 اما طرفداران هنوز هم می تواند به جلو نگاه به جشن سال سفید حزب پالم اسپرینگز — از خانه های خود.

بزرگترین گی مدار حزب در ایالات متحده آمریکا است که جذب بیش از 30 ، 000 شرکت کنندگان و به طور معمول طول می کشد در طول Coachella Valley جشنواره فصل است که به جریان زندگی می کنند از Facebook.

“با نگرانی های ما در سراسر COVID-19 سفید را ترویج و همه یادآوری به #stayhome و لذت بردن از موسیقی بزرگ” گفت: بنیانگذار جفری Sanker در آزادی مطبوعات.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: سفید, پارتی, پالم اسپرینگز, باشگاه, دامن Dinah Shore آخر هفته به تعویق افتاد

سفید حزب را تبدیل به دیجیتال کنسرت هایی که برگزار خواهد شد بیش از دو روز در آوریل 25 و 26 با صف شش دی جی. دی جی سه انجام خواهد شد در این رویداد Facebook صفحه هر شب با یک ساعت طول مجموعه.

به طور سنتی این حزب صورت می گیرد بیش از سه روز از جمعه تا شنبه با یک سری از استخر و رقص احزاب است. آخر هفته معمولا لگد کردن با یک حزب تم در شب جمعه. در روز شنبه مهمان را تشویق به لباس در لباس های سفید.

بیش از 25 سال گذشته, سفید, حزب صورت گرفته در پالم اسپرینگز مرکز کنوانسیون. در سال گذشته مروج اعلام کرد که این رویداد خواهد بود در حال حرکت به پالم اسپرینگز هوایی موزه.

جفری Sanker ارائه این رویداد سازمان در نظر دارد تا میزبان یک فرد سفید حزب در طول آخر هفته هالووین سال 2020 با توجه به آزادی مطبوعات. این Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره نیز قرار می گیرد در ماه اکتبر با وجود کارشناسان مشاوره در برابر جشنواره اتفاق می افتد در این سال به دلیل coronavirus.

بیشتر: سفید, پارتی, پالم اسپرینگز در حال حرکت از مرکز کنوانسیون به هوا موزه در سال 2020

بیشتر: جشنواره Coachella در ماه اکتبر ؟ یک کارشناس ملی می گوید: “در واقع ما در حال صحبت کردن در سقوط 2021′ با توجه به کروناویروس

“بزرگتر مجالس — همایش, کنسرت, رویدادهای ورزشی — هنگامی که مردم می گویند که آنها در حال رفتن به برنامه ریزی مجدد این کنفرانس و یا فارغ التحصیلی رویداد برای اکتبر 2020, من هیچ نظری ندارم که چگونه آنها فکر می کنند که قابل قبول امکان” bioethicist Zeke Emanuel گفت: New York Magazine. “من فکر می کنم کسانی که همه چیز خواهد بود به بازگشت. در واقع ما در حال صحبت کردن در سقوط 2021 در اولین.”

وقتی پرسید که آیا اکتبر رویداد هنوز هم در رفتن جفری Sanker ارائه سخنگوی جک Ketsoyan کاهش یافته است به نظر.

دیجیتال, سفید, حزب رویداد در حال وقوع در این ماه را از ویژگی های دی جی از سراسر جهان است. روز شنبه, مارس 25 اجرای برنامه شروع خواهد شد در 9 بعد از ظهر با DJ داعش Muretech از مکزیک, DJ GSP از یونان و DJ فیل رومانو از ایتالیا. یکشنبه, مارس 26 livestream شروع می شود در ساعت 4 بعد از ظهر با DJ آن لوئیز از برزیل, DJ Ben Bakson از آلمان و DJ Dan اسلاتر از استرالیا. همه شش نفر از این هنرمندان انجام شده در سفید قبلی احزاب در طول سال.

از Facebook Live رایگان خواهد بود اما بینندگان را تشویق به کمک به یونیسف سازمان ملل متحد صندوق کودکان فراهم می کند که کمک های اولیه و امداد برای کودکان.

بیشتر: Coronavirus: Westfield, نخل کویر میزبانی درایو کمک مالی برای خانواده های نیازمند

Amaray Alvarez یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است به او در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>