که Hal مارکس?: می سی سی پی شهردار زیر آتش بیش از جورج فلوید رسانه های اجتماعی نظرات

لدگر | No comments

گلبرگ شهردار هال مارکس است که در مرکز جنجال زیر نظر او ساخته شده بر روی Facebook و توییتر در مورد مرگ جورج فلوید که دوخته بود در گردن توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس زانو.

بسیاری از آنها خواستار مارکس اظهارات نژادپرستانه اما او می گوید که او چسبیده بود تا برای افسران پلیس که اغلب به اشتباه متهم به خشونت.

“اگر شما در حال صحبت کردن در مورد حادثه در, MN, من نمی بینم هر چیزی بی دلیل,” او نوشت. “اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس است. به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی. تصویری را نشان نمی دهد او مقاومت کردم که او را در آن موقعیت است. پلیس مصلوب کردند.”

این گلبرگ هیئت Aldermen در روز پنج شنبه برگزار می شود جلسه ویژه برای تماس با استعفای مارکس پس از اظهارات در مورد مرگ فلوید ساخته شده او در رسانه های اجتماعی موجب خشم.

او خودداری کرد.

BREAKING: گلبرگ aldermen تماس برای شهردار استعفای بیش از جورج فلوید مرگ نظرات. او حاضر.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد مارکس:

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر: گلبرگ هیئت Aldermen به نام برای شهردار مارکس استعفای پنج شنبه شب بیش از جورج فلوید مرگ نظرات به رسانه های اجتماعی. او خودداری کرد. آنها همچنین با صدور بیانیه ای گفته مارکس سخنان را نمایندگی شهرستان.

شغل فعلی: Hal مارکس است که شهردار این شهر از گلبرگ است که حدود 10 ، 000 ساکنان.

زندگی سیاسی: مارکس انتخاب شد به عنوان ششمین شهردار گلبرگ در ماه مه سال 2009 بود و انتخاب مجدد در سال 2013 و 2017.

فرمانداری آرمان: او اعلام کرد که در سال 2018 است که او در حال اجرا بود برای فرماندار می سی سی پی در سال 2019 اما انصراف در ژانویه 2019 پس از او بود که مبتلا به سرطان است.

بیشتر: جمهوری هال مارکس می گوید او نمی خواهد اجرا برای فرماندار همسر پس از تشخیص سرطان

بیشتر: جمهوری گلبرگ شهردار هال مارکس اجرا خواهد شد فرماندار در سال 2019

آموزش و پرورش: او مدرک لیسانس در رشته علوم سیاسی از دانشگاه جنوب می سی سی پی در سال 1991 و کارشناسی ارشد آموزش مدرک از ویلیام کری دانشگاه در سال 2002.

زندگی شخصی: او و همسرش Mindy باید سه پسر.

قبل از استخدام: قبل از اینکه انتخاب شهردار تدریس مطالعات اجتماعی در گلبرگ دبیرستان از 1998-2009. مارکس کار کرده و شش سال به عنوان یک روزنامه نگار از روزنامه هاي لورل قبل از تبدیل شدن به یک معلم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>