خواهد شد که این پول ؟ می سی سی پی با وزن بسیاری از درخواست برای کمک های نقدی میان همه گیر

لدگر | No comments

جکسون از دست ندهید. — می سی سی پی قانونگذاران و رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز هنوز به تصمیم گیری در مورد هزینه های بسیاری از $1.25 میلیارد دلار است که دولت فدرال در حال ارسال است دولت برای coronavirus امداد.

پس از پایان دادن به دشمنی خود را بیش از است که قدرت به صرف پول جمهوریخواه فرماندار و مقننه مشغول به کار کارآمد در هفته گذشته برای ایجاد یک برنامه برای استفاده از 300 میلیون دلار برای کسب و کار کوچک مالی.

“اولویت من از یک روز بوده و انتشار سریع این بودجه و برگشت به افرادی که به آن نیاز دارید” ریوز گفت: در یک کنفرانس خبری پنجشنبه ساعت پس از قانونگذاران تصویب اعطای برنامه در اواخر شب جلسه.

خواهان برگزاری سه پنجم فمن در می سی سی پی مجلس و سنا. در حالی که دموکرات ها تا به حال چند نقش برجسته در نوشتن قانون مهم در سال های اخیر برخی از آنها عمیقا درگیر در ایجاد برنامه کمک هزینه برای کسب و کار. این پیشنهاد به تصویب رسید با گسترده حمایت هر دو حزب.

ریوز و قانونگذاران روبرو خواهد شد لیست طولانی از درخواست به عنوان آنها در نظر بگیرید که چگونه به صرف بیشتر پول فدرال.

شهرها و استان ها به عنوان مثال باید متحمل هزینه های اضافی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با افسران پلیس و کلانتر نمایندگان گشت مکان هایی مانند پارک ها و سواحل به اطمینان حاصل شود که جمعیت زیادی هستند تجمع.

مربیان و دیگران صحبت در کنگره در هفته گذشته در مورد نیاز به گسترش اینترنت با سرعت بالا خدمات به ویژه در مناطق روستایی که در آن پوشش است که پر از لکه و یا وجود ندارد.

بیشتر: می سی سی پی ممکن است به هر دانش آموز یک کامپیوتر اما برای اولین بار آنها نیاز به تعمیر اینترنت

ریوز گفت: او می خواهم به استفاده از برخی از پول برای دوباره پر کردن صندوق دولت می پردازد که برای مزایای بیکاری. او همچنین گفت که او می خواهد به صرف برخی از تسکین پول برای کمک به صنعت گردشگری است.

“این که آیا شما یک تخت خواب و صبحانه در نچیز یا عمده کازینو در ساحل خاموش است به طور قابل توجهی تغییر کسب و کار خود و چشم انداز آن را به طور قابل توجهی تغییر درآمد خود را و آن را به طور قابل توجهی نهفته کارکنان خود را,” او گفت:.

$300 میلیون کسب و کار کوچک کمک مالی برنامه به دو قسمت تقسیم شده. یکی 60 میلیون دلار برای ارائه $2,000 کمک های مالی برای کسب و کار است که مجبور شدند به بسته دولت سفارشات از جمله آرایشگاه, سالن رقص استودیو و سالن های ورزشی و مراکز مراقبت از کودکان.

ریوز گفت: بسیاری از آرایشگاه ها و سالن اپراتورها قادر به جمع آوری مزایای بیکاری و نمی دریافت کمک از دولت فدرال چک حفاظت از برنامه. صحبت از دولت کمک های مالی ریوز گفت: “من فکر می کنم ما باید مطمئن شوید که ما در حال گرفتن پول در دست کسانی بودند که بیشتر تحت تاثیر قرار شده است که با کمک برنامه های دیگر.”

بیشتر: آیا شما کسب و کارهای کوچک واجد شرایط برای $300M COVID-19 امداد پول ؟ آنچه شما نیاز به دانستن

کسب و کار کوچک برنامه مبلغ 240 میلیون دلار برای کمک های مالی اعم از 1500 دلار به $25,000 به پوشش هزینه های برای ویروس پاسخ. برای اولین 21 روز تنها برنامه های در نظر گرفته شده خواهد بود از کسب و کار است که نمی دریافت کمک از دولت فدرال چک حفاظت از برنامه. و برای 60 روز اول 40 میلیون دلار از این پول خواهد بود این سایت متعلق به اقلیت متعلق به کسب و کار.

هر دو بخش از برنامه کمک هزینه برای کسب و کار وجود داشته است که قبل از مارس 1 و کارکنان 50 یا کمتر. وزارت خزانه داری ایالات متحده صادر کرده است قوانین درباره نحوه فدرال پول می تواند صرف. کمک های مالی می تواند پوشش هزینه های که کسب و کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — رستوران ها که باید برای خرید ماسک برای کارکنان خود را به عنوان مثال. کمک مالی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد را برای کسب و کار سود از دست رفته.

می سی سی پی توسعه اقتدار آژانس دولتی است که باعث ایجاد شغل و گردشگری رسیدگی خواهد شد این برنامه برای 1500 دلار به $25,000 کمک های مالی و مقامات می گویند که امیدواریم روند درخواست ساده خواهد بود.

فرماندار گفت که او می خواهد برای به دست آوردن پول به دست مردم به زودی.

“این هرگز اتفاق می افتد به عنوان سریع که من می خواهم” ریوز گفت. “اما من می دانم که ما از طریق اولین روز از مذاکره فرایند ممنون میشم به هر کسی که درگیر در این کار با هم و دریافت این انجام می شود برای مردم می سی سی پی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>