که پرواز در SpaceX خدمه اژدها? دیدار با فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley.

فلوریدا تودی | No comments

آن را هر روز است که شما را به دیدن شوهر خود را پرواز به فضا. و آن را حتی بیشتر غیر معمول هنگامی که شما می تواند مربوط به آن تجربه ،

اما این که چه چیزی در فروشگاه برای فضانوردان ناسا مگان مک آرتور و Karen Nyberg زمانی که همسرانشان باب Behnken و داگ Hurley, شکستن نه سال خشکسالی در crewed پرواز از مرکز فضایی کندی در مه 27.

از امن محدوده فولاد خوزستان, مک آرتور و Nyberg, همراه با فرزندان خود را به عنوان دیده بان Behnken, 49 و Hurley, 53, blast off از پد 39A در یک اسپیس ایکس موشک فالکون 9 و کپسول اژدها برای یک ماموریت تاریخی به ایستگاه فضایی بین المللی برگزار خواهد شد که آنها را در این فضانورد سالن از شهرت.

آنها را می دانیم که هیجان در حال اجرا از طریق Behnken و Hurley رگ به عنوان تبدیل شدن آنها به اولین فضانوردان به پرواز به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا پس از شاتل برنامه به پایان رسید در سال 2011 و برای اولین بار به فرمان کاملا جدید فضاپیما پس از اولین شاتل در سال 1981.

و بله مک آرتور و Nyberg می دانم خطراتی که همراه با انسان spaceflight بیش از حد.

برای Behnken و Hurley, پرواز یک حرفه ای-دربندی فرصت است که حتی بیش از خاص به دلیل زمان طولانی دوستی که زمانی شروع شد که آنها پیوست فضانورد کلاس در سال 2000.

در دو دهه گذشته Behnken که از نیویورک و هرلی که از میسوری را توسعه داده اند یک پیوند نزدیک. نه تنها آنها نظامی خلبانان تست قبل از تبدیل شدن به فضانوردان آنها همچنین دیدار آینده خود همسران در همان فضانورد کلاس و حتی با حضور در هر یک از دیگر مراسم عروسی. هرلی شد Behnken بهترین مرد.

“مردی به نام Duane راس بود که منجر به فضانورد در فرآیند انتخاب. در برخی از حس او همسر من برای من; او را برداشت دوستان من برای من” Behnken گفت: این اطلس در سال 2019.

از نزدیک گره فضانورد زوج که در حال حاضر در هوستون زندگی آموخته اند که برای تعادل کار و خانواده در حالی که به طور همزمان در برخورد با گاه به گاه spaceflight.

“که یکی از چیزهایی که منحصر به فرد است که در روابط ما: ما همسران است که همان کار است. اگر شما حتی فقط نگاه ما عروسی, برنامه ریزی, من و همسرم شد و تعادل در فضا پرواز و بسیاری از مسائل به اینجا در هوستون. او پرواز کردم با تاخیر کمی و ما یک پنجره که در آن ما می تواند به سان دیگو و ما عروسی” Behnken گفت: این مجله.

“داگ و کارن باید به کار و زندگی شخصی خود را در اطراف فضای خود را پرواز. و همین برای ما. من می دانم آنچه او را به رفتن را از طریق. ما هر دو فرزندان در مدرسه ابتدایی; ما در حال تعادل همان چالش است. که اجازه می دهد تا ما را پیش بینی کند که چگونه به بهترین حمایت از یکدیگر به عنوان ما را از طریق کشیدن بعدی ما پرواز به فضا.”

آنها نه تنها فضانورد زوج. دیگران مانند رئا Seddon و بوق زدن Gibson, Bill و آنا فیشر و استیو هاولی و سالی سوار بودند که همه بخشی از اولین فضانورد شاتل کلاس شامل زنان نیز با هم زمانی که آنها در فضای برنامه با توجه به Air & Space Magazine.

حتی اولین زن در فضا روس Valentina Tereshkova عروسی همکار فضانورد Andriyan Nikolayev که شد سومین روسی به پرواز به فضا. آنها بعد از طلاق در سال 1980.

“این باعث می شود آن را آسان تر برای به دست آوردن همراه (با دیگر فضانوردان) از آنجا که شما می آیند از زمینه های مشابه … و زمانی که به شما می رسد به عنوان یک نام تجاری جدید فضانورد شما می دانید کمی در مورد فضانوردان است که در حال حاضر وجود دارد” سابق شاتل فضایی فضانورد وینستون اسکات گفت: فلوریدا امروز.

این خواهد بود Behnken و Hurley اولین spaceflight با هم و از آن خواهد شد بر خلاف گذشته سفر.

آنها خواهید بود در یک کپسول به جای شاتل. آنها نمی تواند پوشیدن سنتی نارنجی شاتل مناسب. و آنها نمی خواهند سر به راه اندازی پد معروف نقره فضانورد انتقال ون یا “Astrovan.”

در عوض در روز از راه اندازی آنها لازم SpaceX سفید و خاکستری اینده spacesuits و سوار شدن در Teslas — مدیر عامل شرکت SpaceX ایلان شرکت دیگر — به پد که در آن آنها را به هموار کردن راه برای یک نوع جدید از spaceflight: یکی که در آن فضانوردان پرواز در وسایل نقلیه تجاری.

تحت NASA Commercial Crew Program, SpaceX ضرب و شتم بوئینگ برای اولین بار مدعی به پرواز فضانوردان به ایستگاه. این ماموریت دوبله تظاهرات ماموریت 2 و یا نسخه ی نمایشی-2 یک نقطه عطف تاریخی با هدف اثبات SpaceX می توانید ارسال انسان با خیال راحت به فضا است.

Behnken و هرلی می گویند این کمک می کند که هر دو چاشنی فضانوردان آشنا با راه اندازی شده از فولاد خوزستان. Behnken آخرین پرواز بود در سال 2010 روی شاتل فضایی اندور. هرلی بيشتر اخیر: او سرنشین نهایی ماموریت شاتل در آتلانتیس از پد 39A در جولای 8, 2011.

“من فکر می کنم برای هر دو داگ و من با حرفه ما با شاتل راه اندازی کردن سواحل فلوریدا که احتمالا چیزی که بسیار متفاوت از یک ماموریت چشم انداز” Behnken خبرنگاران در یک کنفرانس ویدئویی از هوستون. “زمانی که ما راه اندازی شد در اولین پرواز این نوع تکرار به پرواز از سواحل فلوریدا بود که این چیز طبیعی است که آنچه ما بزرگ شده.”

“من فکر می کنم ما باید دیدگاه های مختلف از اهمیت آمدن به فلوریدا راه اندازی دوباره در آمریکا موشک از سواحل فلوریدا و نسل از افرادی که شاید نمی توانید یک فرصت برای دیدن یک فضا پرتاب شاتل گرفتن یک شانس دوباره برای دیدن پروازهای فضایی انسان در حیاط خلوت خود ما را بسیار هیجان انگیز است به بخشی از” او گفت:.

اژدها فضاپیما کپسول بیشتر مانند روسی سایوز فضاپیمای ناسا به عطارد جمینای و آپولو کپسول از ’60s و 70s.

و زمانی که آنها مانور کپسول فضانوردان نمی توان با کشیدن یک اهرم — آنها می شود کار با یک صفحه نمایش لمسی. که برای اولین بار برای Behnken و هرلی که استفاده می شود به استفاده از یک چوب برای پرواز یک وسیله نقلیه است.

“در حال رشد به عنوان یک خلبان حرفه ای تمام وجودم, داشتن یک راه خاص برای کنترل وسایل نقلیه این است که در حال حاضر متفاوت, اما شما می دانید که ما به آن رفت با یک ذهن باز” هرلی گفت: در طول تلفنی. “تفاوت در این است که شما باید بسیار سنجیده هنگامی که شما با قرار دادن یک ورودی با صفحه نمایش لمسی نسبت به آنچه شما را با یک چوب به دلیل هنگامی که شما در حال پرواز یک هواپیما به عنوان مثال با فشار دادن (چوب) به جلو آن را به رفتن به پایین (اما در حال حاضر) در واقع من باید به تلاش های هماهنگ برای انجام این کار با یک صفحه نمایش لمسی.”

چشم انداز قرار دادن اژدها از طریق paces خود را به عنوان اولین ساکنین این است که در برخی از راه یک فضانورد رویای.

“اگر شما به ما گفت که ما دانش آموزان در آزمون مدرسه خلبان که ما را به یک فرصت نه تنها به پرواز جدید رشد و نمو هواپیما که ما هر دو قادر به انجام در حالی که ما تست خلبانان اما سپس به پرواز اولین پرواز یک سفینه فضایی من فکر می کنم ما باید به شما گفت شما دیوانه” هرلی گفت.

اسکات که یک نیروی دریایی خلبان قبل از پیوستن به فضانورد کلاس در سال 1992 بستری او نمی خواهد ذهن به پرواز در SpaceX خودرو اگر از این فرصت به وجود آمد.

“به طوری که خلبانان به عنوان خلبانان تست شما همیشه می خواهم به انجام کاری جدید است. پس این بچه ها در حال رفتن به اولین کسانی که خلبان یک نام تجاری جدید سفینه فضایی به فضا و حوض ایستگاه فضایی بین المللی, بنابراین من می دانم که آنها بسیار هیجان زده در مورد این که” او گفت:.

در نمونه فضانورد مد نه هرلی و نه Behnken کردم بیش از حد شخصی در طول ناسا ملاقات با خدمه مجازی کنفرانس خبری. خود فضانورد همسران نمی آمد.

اما شما لازم نیست که به دنبال جایی برای دیدن هیجان ساختمان در میان کسانی که آنها را می دانیم بهترین. هرلی, همسر, Nyberg, بازتوییت شوهرش توییت از یک نقاشی پسر جوان خود را جک آیا از کپسول است که پدر خود را به فضا. آن را شامل آتشین دم آتش اژدها به بعد و یک رنگ روشن زمین است.

زمانی که این تاریخ برای نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی شد اعلام کرد Nyberg در توییتر نوشت: “این فوق العاده است برای دیدن یک تاریخ راه اندازی برای خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2! جک و من خیلی افتخار (داگ) زده می شوند و به حمایت از او از طریق این ماموریت تاریخی.”

Nyberg پرواز به فضا دو بار از جمله یک اقامت طولانی در ISS در سال 2013 در حالی که Behnken همسر مک آرتور پرواز نهایی هابل نگهداری ماموریت در سال 2009.

یک بار Behnken و هرلی می رسند در ایستگاه فضایی است که برنامه ریزی شده رخ می دهد در عرض 24 ساعت پس از پرتاب آنها استقبال خواهد شد توسط ناسا فضانورد کریس کسیدی که پرواز به ایستگاه فضایی در ماه گذشته و در حال حاضر تنها آمریکا در هیئت مدیره.

“من هیجان زده برای دیدن باب و داگ” کسیدی به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته. “من شناخته شده آنها برای سال های بسیاری از ما کار کرده ایم و هم آنها با دوستان و خانواده خود را نیز پس از آن خواهید بود واقعا خاص به چنین لحظه تاریخی برای ملت ما و چنین شخصی و خنک رویداد برای من تبریک آنها را در تخم.”

کسیدی پرواز با هرلی در STS-127 در سال 2009 و پس از آن پرواز با Nyberg در مدت ماموریت در سال 2013. به عنوان Nyberg گفت: از طریق توییتر “پرواز با کریس خانواده امر برای ما است.”

این تاریخی راه اندازی نمی آید بدون اخطار ،

قبلا انتظار بوده است نزدیک به نیم میلیون نفر نزولی به Brevard County برای تماشای این مناسبت ویژه, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحادش را تغییر برنامه.

“شخصا ناامید کننده جنبه از همه از این بیماری همه گیر است این واقعیت است که ما نمی لوکس از خانواده و دوستان ما است که وجود دارد در کندی به فضا پرتاب شد. اما بدیهی است که آن را درست انجام در محیط فعلی” هرلی گفت.

“من حدس می زنم من همچنین می گویند که در پنج سال گذشته برای باب و من کار بر روی تجاری خدمه و پس از آن دو به طور خاص با SpaceX آن را به یک راه طولانی برای دریافت اینجا و من نمی فکر می کنم هر یک از ما را پیش بینی کرده اند که هنگامی که ما آماده برای رفتن پرواز این ماموریت ما را در برخورد با این عنوان است.”

ناسا از مردم خواست بماند و به تماشای راه اندازی از خانه و نمی خواهد با ارائه دسترسی عمومی به فولاد خوزستان در تلاش برای کاهش جمعیت. اما مقامات می گویند آنها همه چیز را به اطمینان حاصل شود آمریکایی ها اهمیت لحظه بازگشت crewed spaceflight به خاک ایالات متحده آمریکا.

“من قطعا نمی انتظار برای پرواز دوباره (و) من قطعا نمی لزوما باید یک برنامه ریزی برای پرواز دوباره” هرلی گفت. “من فکر می کنم باب و من بسیار فروتن بود و در این موقعیت است.”

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>