چرا من حمایت مایکل بلومبرگ برای رئیس جمهور | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

مایکل بلومبرگ فقط از طریق شعله های آتش با رقبای خود را در بحث مرحله چهارشنبه شب.

من می خواهم که توجه بیشتر به این چیز نجات دو عامل مهم: من خانه موسسه بسکتبال تیم تا به حال بازی های خانگی و من در واقع جزئی از وظایف و همچنین به عنوان یک فن بزرگ-اعتیاد به غذا.

دوم این است که من تنظیم در یک desultory راه به هر یک از این چرت زدن-گلشیری — هر دو در زمان واقعی و یا در اصطلاح highlight reel — تمام فصل تا به امروز وجود دارد هیچ دلیلی برای باور این امر می تواند بسیار متفاوت است.

پسر من اشتباه بود.

بلومبرگ همکاران رفت و پس از او مانند هار راسو. داده من کلی حس دیگران این واقعیت است که آنها انباشت اشیاء بدست آمده در پاره سر خود خاموش شد فوری دلیل به مانند او: هر چه این دیگران منفور منفی وجود دارد مفهوم در سر من که به عنوان یک نتیجه, او ممکن است خوب.

بلومبرگ تن از پول نقد شده است و هزینه های آن را مانند یک outhouse یک آتش. خود را خالص ارزش حدود $54 میلیارد و بنابراین او می تواند استطاعت کمی سمت سرگرمی مانند در حال اجرا برای ریاست جمهوری. اما این دلیل اصلی علاقه من به او و تایید خواهد شد او با شور و شوق.

او مرکزی به سرعت در حال تحول طرح به دست ریاست جمهوری به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در عین حال رقص او را از هر گونه قدرت ندارند.

مغلوب ساختن پیشی جستن را می توان کاهش می یابد از یک تهدید واقعی برای آمریکا جمهوری برای تبدیل شدن به یک ناتوان تندرست bobblehead از Twittersphere. پرش من فکر می کنم آسان است.

بلومبرگ خوب است سنتی نامزد شده است. او را پیر و سفید و بسیار غنی تا حدودی متعصب و همچنین بیش از یک کمی misogynistic — یک قاب کامل برای هر رئیس جمهور آمریکا از 1920s به جلو است.

او باهوش تر از مغلوب ساختن پیشی جستن. او واقعی بازرگان با واقعی قابل اثبات تیزهوشی او بعید است به از بین بردن سیستم است که او ساخته شده است.

او شهر نیویورک به مدت سه نظر. او حتی ممکن است برنده — او می خواهم که به احتمال بسیار به عنوان بسیاری از و به مراتب بهتر از frontrunner.

اما اینکه آیا او برنده است یا نه ممکن است همه که مهم است.

ما یک نظام پارلمانی در ایالات متحده تصميمات قوه مقننه و مستقل از آن اجرایی است. زمانی که رئیس جمهور ندارد کنترل و یا تمایل به سازش یا مذاکره با این وجود مشکل: خانه جایی است که همه تخصیص بودجه (بودجه پروژه ها و سیاست) می آید.

اگر رئیس جمهور نمی تواند مذاکره/سازش با یا کنترل سنا, سنا می گیره پایین از رئیس جمهور را توانایی تعیین (به خصوص در سال های اخیر قوه قضائیه).

به راستی برنده دموکرات ها نه نیاز به حذف رئیس جمهور. اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “سیاست و قرار ملاقات-ساخت” را به عنوان به خوبی به عنوان خود را “ضرب وشتم به طور کلی در دولت” دندان می تواند yanked بسیار موثر توسط قوه مقننه استراتژی مبارزات انتخاباتی که برنده سنا.

دموکرات ها لازم نیست ریاست جمهوری است. آنها نیاز واقعی بیس بال قدرت سیاسی است. و این دوستان این است که به توان در کنترل کنگره است.

پیشنهاد من به دموکرات ها ساده است: معرفی مایک بلومبرگ برای بالای بلیط.

او را در صندوق خود — $54 میلیارد دلار به نظر می رسد یک شروع مناسب و معقول در انتخابات ریاست جمهوری و او نیز به نظر می رسد به دانستن چند نفر با چند دلار است. این به نوبه خود بدان معنی است که تعادل منابع به طور معمول گرد برای بیهوده اجرا در یک سنگر جمهور می تواند به هدایت می شوید دقیقا به هدف واقعا استراتژیک تلاش برای برنده شدن در سنا (فکر می کنم کلرادو, آریزونا, آیووا, مین, و غیره).

فرصتی برای کاهش تهمت به یک ناتوان توییتر ترول و میچ مک کانل به ضعیف نفس نفس زدن کیسه باد, doddering در اطراف سنا زير زمين است فقط بیش از حد خوب به دست.

و آن را در پشت میلیاردها که برادر مایک بنابراین به نظر می رسد مایل به پور را به سطل دور از فصل کامل.

رئیس جمهور تهمت به ما آموخته این درس سخت است که فکر “خارج از جعبه” برنده قدرت.

بیایید نگاهی به آن درس به بانک.

رضا بروس اندرسون ([email protected]) توسط دکتر سارا D. L. کرک مک کی جونیور صندلی عطا در تاریخ آمریکا دولتی و مدنی در دانشگاه فلوریدای جنوبی در لکلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>