چرا صحرا مرغ مگس خوار نیاز به شکار

مایدزرت | No comments

Hummingbirds نمی گیاهی. آنها زندگی نمی کنند به طور انحصاری کردن شهد گل. مثل ما این پرندگان نیاز به پروتئین و اسیدهای آمینه حاضر نیست در شهد گل. تا جایی که آنها خود را تغذیه ؟ آنها آن را شکار کردن. من کشف حشره خوار رژیم غذایی از hummingbirds کاملا اشتباه در خانه سبز. Hummingbirds در آمد به قرار گرفتن در گیاهان, اما زمانی که آنها پرواز کرد این بود که همیشه تا بالای ویندوز.

این است که در آن پدر-طولانی-پا عنکبوت چرخش شبکه خود را به گرفتن مگس گیر داخل شیشه است. مشخص شد که hummers بودند معلق در هوا که در آن وجود دارد مرشد زمانی که من متوجه شدم آنچه که آنها پس از. این مشترک بی ضرر عنکبوت هستند یک جزء اصلی از رژیم غذایی خود را, بنابراین بازدید کنندگان من بودند در واقع کمک به کاهش اسپایدر من مشکل به طور طبیعی. تخمین طیف وسیعی از 60 تا 70 درصد از رژیم غذایی خود را ممکن است پدر بلند, پاهای عنکبوت.

به تازگی گرفتار اشکالات که تا به حال نشده است زخم در ابریشم توسط مقیم هستند و به راحتی کنده از وب در حالی که تلاش. حشرات ارائه hummingbirds با روغن و چربی و فیبر بیش از حد. آنها ثبت شده به مصرف کوچک سوسک weevils مگس gnats پشه شته ها و کنه و انواع حشرات پرواز مورچه ها و زنبورهای انگلی. در حالی که آنها پیدا کردن حشرات داخل گل و مصرف آنها این است که خود را روش اصلی صید.

Hummingbirds شناور اغلب در گوشه زیر سایه پوشش همراه دیوار و دیگر nooks و crannies که در آن عنکبوت مانند به چرخش خود شبکه. آنچه که شما در حال دیدن است جستجوی خود را برای شبکه درست مثل کسانی که در گلخانه. آنها همچنین گرفتن حشرات در بال بنابراین زمانی که شکار در پرواز آنها سریع و تغییر جهت ،

یک راه آسان برای مطالعه این فعالیت است که با قرار دادن یک موز رسیده را در فیدر پرنده و یا حمام. وجود دارد آن را جذب مگس میوه کاملا اندازه برای تغذیه مرغ مگس خوار. مگس را فریب hummingbirds به شکار سریع تر زمانی که شما محل گل سرخ در این نزدیکی هست.

چه این به ما می گوید این است که hummingbirds ناگهان مهم برای کاهش جمعیت حشرات در باغ. مانند praying mantis که مفید برای شکار گیاهی-خوردن حشرات hummingbirds در باغ خود را می توانید در واقع نگه داشتن اشکالات کوچکتر تحت کنترل است. آنها قطعا مفید با محدود کردن عنکبوت جمعیت به خصوص در طول زمان از سال زمانی که عنکبوت تکثیر و متعدد نوزادان خزیدن بر روی وب سایت ساختار آسان مجموعه ای از.

این به این معنی است که hummingbirds مانند گرده افشانی زنبور عسل نقش مهمی در هر حیاط خلوت اکوسیستم. اگر شما رنج می برند arachnophobia luring hummers به خود پاسیو حیاط یا محوطه سازی باعث کاهش احتمال مواجهه با عنکبوت. Hummers خواهد آمد اگر به شما ارائه یک کم عمق حمام پرنده در سایه و باد به طوری که آنها می توانید نوشیدن و استحمام در طول ماه های تابستان برای خنک کردن.

Hummingbirds به طور طبیعی به رنگ قرمز را جذب. بسیاری از گیاهان مورد علاقه بلوم در آن رنگ به طوری که آنها آسان برای پرندگان به نقطه. ما قدرتمند ترین گیاه بومی است chuparosa, Justicia californica که می توان در بلوم در اطراف دره در پایین دامنه. این کوهستانی درختچه است که آسان برای پیدا کردن از تراموا جاده در حال رشد در سنگ که قابل مشاهده در تمام گل. بقیه سال آنها بسیار سخت تر برای پیدا کردن در این خفته تابستان کویر.

Chuparosa فوق العاده درختچه برای باغ بزرگ و صفحه اصلی سایت که در آن گیاهان باید سخت و قادر به گرفتن ناهموار قرار گرفتن در معرض. آن است که در بلوغ و به طور معمول چیده شده پشت در ولی مناظر همراه با رنجرز تگزاس. در جایی که آب کمیاب است آنها بیشتر باریک و باز با اندازه محدود.

گل های خود را سازگار به منقار مرغ مگس خوار در مقایسه با نامتعارف مانند کیپ پیچ امین الدوله از آفریقای جنوبی که در آن گل ها متناسب با منقار خمیده از افزودنیهای و carmine زنبور خوار. آنها همچنین همراهان خوب برای پاییز, مریم گلی, گونه Salvia greggi که شکوفه یاقوت قرمز برای بسیاری از سال است.

وحی که hummingbirds خوردن عنکبوت ثابت می کند آنها شکارچیان نه تنها خوش خیم گیاه خواران. این پیچیدگی می افزاید: به مرغ مگس خوار فیدر که ممکن است هر گونه منابع پروتئین در فضاهای استریل. این در ذهن نگه دارید زیرا این فاب پرندگان همه ما برای زیبایی و رنگ ممکن است فقط به عنوان مبارک در پشت کوچه پر از آشغال شکار عنکبوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>