کارت های وحشی اعلام کرد برای قرعه کشی اصلی در BNP Paribas Open

مایدزرت | No comments

یازده آمریکایی ها اعطا شده است اصلی قرعه کشی کارت های وحشی به 2020 BNP Paribas Open آغاز می شود که با واجد شرایط دوشنبه.

بازیکنان روز شنبه اعلام کرد پیوستن چهار گرند اسلم تک آهنگ قهرمان Kim Clijsters به دور از این گروه از کارت های وحشی نوشته در چاه.

در میان آنها 2020 استرالیا باز quarterfinalist Tennys Sandgren و همکار آمریکایی Jack Sock یک سال 2017 BNP Paribas Open کسیکه و دو بار در مسابقات دونفره قهرمان.

همچنین شامل 18 ساله براندون Nakashima که رسید اول خود را ATP Tour چهارم در دلری بیچ ماه گذشته و این هفته در اوراکل رقیب سری Indian Wells. جنوب کالیفرنیا بومی مارکوس گیرن و میچل کروگر که همچنین در این هفته Indian Wells چلنجر رویداد اهدا شد اصلی قرعه کشی کارت های وحشی را بر اساس عملکرد خود را در طول دوره از 2019-2020 اوراکل رقیب سری.

در طرف زنان, 18 ساله آمریکایی کاترین McNally همکار آمریکایی Kristie Ahn and Christina McHale و 2016 فرانسه باز quarterfinalist شلبی راجرز باید دریافت کارت های وحشی همراه با مدیسون برنجل و Usue Arconada.

کانادا Leylah Fernandez, 17, دریافت نهایی قرعه کشی اصلی کارت های وحشی در زنان ، فرناندز – که در حال حاضر در یک حرفه ای-رتبه بندی بالا از شماره 126 – رسید او اولین تور-سطح نهایی در آکاپولکو در اوایل این ماه.

کارت های وحشی به BNP Paribas Open مردان قرعه کشی مقدماتی اهدا شد به آمریکایی مایکل Mmoh, J. J. Wolf, تایلندی-پسر Kwiatkowski و Govind Nanda برنده از BNP Paribas Open پیش مقدماتی مسابقات ماه گذشته. کارلوس Alcaraz اسپانیا نیز اهدا شد یک کارت وحشی به مقدماتی رویداد.

آمریکایی نیکول گیبس ویتنی Osuigwe کارولین Dolehide, Hailey باپتیست و BNP Paribas Open مقدماتی قبل از قهرمان اشلی, Kratzer دریافت کارت های وحشی به BNP Paribas Open زنان قرعه کشی مقدماتی. دایان پری از فرانسه نیز می پیوندد زنان واجد شرایط زمینه به عنوان کارت های وحشی.

2020 BNP Paribas Open را اجرا خواهد کرد از ماه مارس 9-22 در Indian Wells Tennis Garden.

اوراکل به روز رسانی

صحبت از اوراکل رقیب سری مسابقات نقطه اوج یکشنبه با نهایی. در ساعت 11 صبح در زنان نهایی آن خواهد بود ایرینا Camelia Begu مقابل برنده از شنبه اواخر مسابقه بین Vera Zvonareva و میساکی Doi. و پس از آن سرگرم کننده مردانه نهایی خواهد گودال سربازان آمریکایی استیو جانسون و Jack Sock.

بیشتر: 2020 BNP Paribas Open در Indian Wells: بلیط پارکینگ, برنامه زمانبندی و جزئیات دیگر

بیشتر: Coronavirus: BNP Paribas Open را افزایش مطابق با پروتکل ارائه بازپرداخت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>