وحشی فلوریدا ارائه می دهد پذیرش رایگان برای COVID-19 ضروری کارگران در طول Gator هفته

فلوریدا تودی | No comments

پس از هفته قرنطینه, بسیاری از ما در حال آماده شدن برای یک پیاده روی در سمت وحشی.

وحشی فلوریدا واقع حدود یک ساعت از ملبورن در Kenansville ارائه می دهد یک فرصت برای خارج شدن از خود و همه گیر شیار و برخورد های عجیب و غریب حیوانات یا دو جمله دولت آفتاب را تشخیص ترین خزندگان.

پارک در حال برنامه ریزی یک هفته کامل تمساح با مضمون فعالیت های سالانه خود را Gator هفته ژوئن 8-13. در آن زمان وحشی فلوریدا ارائه خواهد شد ورود به COVID-19 اولین پاسخ دهندگان و ضروری کارگران از جمله بهداشت و درمان کارگران کامیونداران و فروشگاه خواروبار کارگران است.

“ما مشتاقانه منتظر این رویداد همه سال و این بار ما هیجان زده به افتخار کسانی که قربانی برای جوامع ما” گفت: سام Haught, شرکت, صاحب, وحشی, Florida. “شرکت ما فکر چگونه ما می توانیم به کسانی که انجام شده ما را از طریق بحران و امیدوارم که این کمک می کند در راه است.”

فرهنگ پاپ اغلب به تصویر می کشد تمساح به عنوان شدید گوشتخواران. اما وحشی فلوریدا تیم امید برای کمک به توسعه یک نگرش مثبت نسبت به این خزندگان در طول Gator هفته. ماموریت آنها این است که به کم ارزش کردن افسانه های رایج بر اساس ترس, و آموزش های عمومی در مورد تمساح از طریق تظاهرات زندگی می کنند و تجربه های تعاملی.

فعالیت های روزانه شامل gator jumpathons, تمساح و تمساح تست سرعت و شناسایی یک تمساح مواد غذایی مورد علاقه.

پارک صفحات رسانه های اجتماعی را نیز باید به روز رسانی سنجی آموزشی خیلی چیزهای اسطوره متلاشیکننده داستان و عمده اطلاعیه خود را در خصوص نژاد تمساح, برف و کولاک.

ورود به وحشی فلوریدا Gator پارک 10 دلار برای بزرگسالان و 8 $برای کودکان. ساکنان فلوریدا دریافت تخفیف 50 درصد در طول سال.

وحشی فلوریدا نیز ارائه می دهد درجه قایق سواری حیوانات برخورد و درایو-از طریق سافاری که در آن ده ها تن از حیوانات بر روی صفحه نمایش از راحتی ماشین خود را.

پارک شده در اطراف برای حدود 10 سال با تمرکز بر آموزش افراد در مورد مرکزی فلوریدا منابع طبیعی به طوری که نسل های آینده می توانید لذت بردن از شگفتی های وحشی بومی فلوریدا.

وحشی در فلوریدا

که در آن: 3301 دریاچه سرو جاده Kenansville FL 34739

که: این پارک باز از دوشنبه تا جمعه 9 صبح تا 6 بعد از ظهر

بلیط: برای تمساح پارک: 10 دلار برای بزرگسالان $8 برای کودکان; برای درایو از طریق سافاری پارک: $29 برای بزرگسالان $20 برای کودکان

تماس: 866-532-7167

در وب: wildfloridairboats.com و gatorweek.com

کریستینا LaFortune سرگرمی و TgIF سردبیر در فلوریدا امروز. او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/christinalafortune در توییتر در @lafortunec و یا ارسال یک ایمیل به در [email protected]

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

بیشتر: وحشی فلوریدا درایو-از طریق سافاری بسته به مهمانان در طول coronavirus

طبیعت در حیاط خلوت خود را: تمساح, 8 – تا 10-پا-طولانی خال خال در بارانداز در Indialantic محله

بیشتر: فلوریدا پلنگ باز گشت خدشه دار تلفات بزرگراه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>