خواهد coronavirus احتیاطی مانع توانایی ما برای مبارزه با آتش سوزی کالیفرنیا بعد ؟

مایدزرت | No comments

این خدمات جنگل ایالات متحده هفته گذشته اعلام کرد که آن را تعلیق جدید کنترل سوختگی در روی زمین این مدیریت در سراسر کشور در تلاش برای کاهش آلودگی هوا و حفاظت از پرسنل آتش میان كردن coronavirus. از جمله در این تصمیم هستند که 20 میلیون هکتار آژانس نظارت در کالیفرنیا است.

اما پس یکی از خشک ترین Februaries ثبت شده در نقاط طلایی دولت حرکت برجسته دشواری در تصمیم گیری است که چاله آتش سوزی آماده سازی و تطبیق با ویروس در برابر هر یک از دیگر.

“هیچ چیز وجود دارد به عنوان کارآمد به عنوان تجویز می سوزد” گفت: Marko Princevac استاد مهندسی مکانیک که تحقیقات آتش سوزی در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید.

“جنگل های ملی شامل 6 میلیون نفر از مجموع 9 میلیون هکتار از بسیار فرار brushland در کالیفرنیا یافت می شود و عمدتا در دامنه کشوری که در آن توسعه شهری در حال افزایش است و بسیاری از تحولات عدم حفاظت کافی در برابر آتش سوزی” با توجه به خدمات جنگل ،

با سوختگی در خدمات جنگل زمین به طور موقت بر توقف دیگر اقدامات کاهش نیاز به توان تاکید کرد اما جزئیات باقی می ماند کمیاب در سازمان برنامه.

آتش سوزی مدیریت در N. کالیفرنیا از دست می دهد یک ابزار کلیدی

جان Keeley یک دانشمند محقق با بررسی زمین شناسی ایالات متحده و استاد کمکی در دانشگاه UCLA محیط زیست بخش. او گفت که در حالی که کنترل سوختگی نیست و ضروری در تمام نقاط کشور و از دست دادن آنها را به عنوان یک ابزار پیشگیری به تمیز کردن جنگل طبقه در شمال کالیفرنیا است که نگران کننده است.

“خط پایین این است که نسخه سوزش بسیار مهم در جنگل های ما در سیرا Nevadas و شمال چرا که ما بسیار موثر بوده است 100 سال گذشته در قرار دادن آتش را. و به عنوان یک نتیجه, ما تا به حال یک تجمع سوخت,” او گفت:.

پرسیده شده توسط خورشید صحرا از نظر خدمات جنگل نمی تواند به هر کسی در دسترس برای مصاحبه و نه ارائه اطلاعات در مورد این تصمیم تاثیر بالقوه بر توانایی خود را برای مهار آتش سوزی.

به جای جاناتان Groveman یک جنگل خدمات: سخنگوی ارسال بیانیه ای که گفت: “این تصمیم به طور موقت به تعویق انداختن تجویز رایت اشتعال جلوگیری از هر گونه عوارض از دود که بیشتر ممکن است به بدتر شدن شرایط برای کسانی که در معرض خطر هستند در جوامع ما در حالی که کاهش قرار گرفتن در معرض برای کارکنان که ممکن است در غیر این صورت نیاز به سفر و اجتماعی ایجاد فاصله برای منابع کار بر روی آتش است.”

کالیفرنیا گزارش 2,102 موارد coronavirus و 40 کشته از صبح روز سه شنبه.

در حالی که بالاتر از متوسط بارش باران و بارش برف به همراه داشت و مرطوب بهار برای Coachella Valley داده ها از سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت نشان می دهد بسیاری از کالیفرنیا است که هنوز هم در مواجهه با یک خشک کن-از-میانگین سال به عنوان تابستان است.

از اکتبر تا اواسط فوریه سان فرانسیسکو, تنها دریافت, حدود نیمی از سطح طبیعی خود از آسمانی. فرزنو سطوح نیز تقریبا نصف شده است. دورتر در جنوب لس آنجلس دیدم حدود 10% کمتر آسمانی از به طور متوسط در سال است.

برخی از بخش های دولت را تجربه خشک ترین ماه های ژانویه و فوریه تا کنون ثبت کال آتش سخنگوی اسکات مک لین گفت: “ما آتش پاسخ تشدید شده است که به دلیل.” این آژانس با صلاحیت بیش از 32 میلیون هکتار ثبت شده 709 هکتار سوخته این سال است.

کال آتش پاسخ 543 بار به آتش سوزی در سال 2020 در مقایسه با 169 بار بیش از مدت مشابه در غیر منتظره ای آرام 2019.

مک لین گفت: این سازمان آگاه است از خدمات جنگل تصمیم اما هنوز به یک تصمیم در مورد اینکه آیا آن را محدود می سوزد به عنوان به خوبی. با اخیر آسمانی کال آتش تا به حال به نگه داشتن در سوختگی به هر حال به دلیل مرطوب و پوشش گیاهی پرت کردن حجم بالایی از دود.

مک لین گفت که بسیاری از کالیفرنیا ماندن در منزل و با توجه به کروناویروس این باعث می شود زمان مناسب برای مالکان به دریافت یک قدم جلوتر از آتش سوزی فصل پاکسازی خشک قلم مو در دفاع فضایی در اطراف ساختمان.

“باید وجود داشته باشد بسیاری از فعالیت های در حال حاضر,” او گفت:.

آتش سوزی جنجال در جنوب کالیفرنیا

Keeley گفت که تعلیق کنترل می سوزد اما کمتر به احتمال زیاد به تاثیر توانایی برای مبارزه با آتش سوزی در امتداد ساحل و در جنوب کالیفرنیا چاپارل اکوسیستم. در این مناطق گفت: بادهای اصلی نگرانی نیست انباشته منابع سوخت می سوزد که با هدف پاک کردن.

برخی از گروه های زیست محیطی با استقبال از توقف در تجویز می سوزد که در آن اعمال شده به مناظر توسط علف ها و بوته ها.

دن نقره, مدیر اجرایی خطر انقراض زیستگاه های لیگ گفت: دولت در حال حاضر رفته بیش از حد با تصویب آن از کنترل می سوزد. “ما نمی بینیم تجویز سوزاندن به عنوان داشتن هر گونه عملی نقش در حال حاضر,” او گفت: صحبت کردن به طور خاص در مورد scrubland. “این زیستگاه در حال حاضر در حال سوزاندن بیش از حد اغلب. اگر شما تجویز می سوزد همه شما باید انجام دهید این است که سرعت بخشیدن به تبدیل به بسیار قابل اشتعال علف های هرز.”

سازمان خود را در کنار غیر انتفاعی کالیفرنیا چاپارل, موسسه راه اندازی دادخواهی در اواخر ماه ژانویه در برابر دولت درخواست آن را به تجدید نظر در استفاده گسترده از چشم انداز در سطح پیشگیری از آتش سوزی تکنیک از جمله کنترل می سوزد.

نه هر کس موافق است که محدود کردن این اشتعال پاسخ است. Princevac از UC ریورساید گفت که پوشش گیاهی حذف کمک می کند تا به سرعت آتش سوزی حتی در مراتع با از بین بردن منابع سوخت که در آن باد دمیده embers ممکن است زمین.

به عنوان طرح دعوی در دادگاه سر به سمت حل و فصل مذاکرات coronavirus در ادامه به تاثیر استراتژی های آتش نشانی.

لس آنجلس آتش نشانی بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر اما نیویورک تایمز گزارش داد که آژانس تا به حال با تاخیر خود را بازرسی و حذف قابل اشتعال برس به دلیل آن را نمی در حال حاضر برگزاری جلسات آموزشی.

و به عنوان ویروس گسترش می یابد بنابراین احتمال است که آتش نشانان خود را مریض از بین بردن پرسنل از آتش خط.

در پالم اسپرینگز برای مثال سه نفر از اعضای محلی آتش نشانی در پاسخ به یک تماس در طی آن آنها تعامل با بیمار که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری و دستور به قرنطینه باقی مانده از دوره 14 روزه است که در آن ویروس بسیار مسری است.

مکلین از کال آتش خواسته است که کالیفرنیا که آزمایش مثبت برای coronavirus و یا در حال نشان دادن علائم اطلاع کنندگان زمانی که آنها تماس بگیرید 9-1-1 بنابراین آتش نشانان اقدامات احتیاطی مناسب.

“این یک تلاش گروهی است. همه نیاز به درگیر می شود و همه باید به مسئولیت” او گفت:.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>