خواهد coronavirus غرفه جنوبی پاتریک سواحل پاکسازی?

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

جدید کروناویروس ریختگی برنامه ای برای روشن کردن مظنون به تهدید سلامت از مدفون نظامی زباله در جنوب پاتریک سواحل گفتگو با نادیا کومانچی به عنوان بودجه فدرال اولویت های shift برای غلبه بر ویروس قرار دادن آینده زیست محیطی پاکسازی مطمئن نیستید در زمین است.

به عنوان سازمان های دولتی منحرف تلاش و یا تحمل قرنطینه و بودجه قطعیت رمان coronavirus می افزاید: یکی دیگر از عنصر عدم اطمینان به مدتها در انتظار پاکسازی از جنگ جهانی دوم دفن زباله در جنوب شرقی پاتریک پایگاه نیروی هوایی. برای ساکنان بسیاری از کسانی که در حال حاضر منتظر بیش از سه دهه برای تسکین آن را فقط به یکی دیگر در یک خط طولانی از موانع و تاخیر.

در حال حاضر دولت فدرال به نظر می رسد به سرعت در مسیر این طرح از آنجا که تمام منافع عمومی حداقل از نظر تلاش مقامات دولتی برای ثبت نام در آن است. در مارس 20 ایمیل به سهامداران این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده اعلام کرد که به پایان رسید یک ارزیابی اولیه از یک حداقل 25 هکتار کمپرسی سایت جنوب شرقی پاتریک. سپاه خبر 247-صفحه مطالعه پیش نویس به وزارت فلوریدا حفاظت از محیط زیست برای بررسی خود به دنبال دولت آژانس دیدگاه توسط 31 مارس است.

نتیجه: سپاه,’ تحليل اذعان دارد که “بالقوه” برای خطرناک سمی و زباله های رادیو اکتیو در قدیمی دفن زباله ناشی از نیروی دریایی را دفع سوزاندن و دفن نظامی باقی مانده در سایت.

بیشتر مورد توجه و اقدام سپاه را تعیین خواهد کرد اگر شناسایی خطر بالقوه حکم رسمی پروژه پاکسازی رهبری توسط آژانس فدرال, این گزارش می گوید.

گزارش اسناد و مدارک حداقل دو حساب از اسلحه کوچک مهمات و زباله های دیگر در بر داشت در نزدیکی یا سایت.

“وجود دارد معتبر حساب از ساکنان پیدا کردن 55 گالن (درامز) و یا حداقل به جای مانده از آنها در سایت” سپاه’ ارزیابی می گوید. “بالا در برابر خوردگی سطوح ذکر شده در مواد کشف شده در سال 2018 و 2019 نشان می دهد حداقل پتانسیل های دیواره نازک آهنی (iron) عروق مانند 55 گالن, درام, دست نخورده باقی مانده.”

اما این گزارش همچنین آمده است: “این ارزیابی نیست شناسایی هر گونه نا امن سازه و یا بقایای باقی مانده از ارتش قبلی استفاده از (سایت).”

ارزیابی یک نقطه عطف کلیدی برای سپاه تصمیم گیری چه باید بکنید بعد با سایت.

“پژوهش تاکید بر ایجاد, اگر هر نوع مقادیر و مناطق خطرناک سمی و زباله های رادیو اکتیو (HTRW) و مهمات و مواد منفجره از نگرانی (MEC) و جنگ شیمیایی مواد (CWM) فعالیت های” پیش نویس ارزیابی می گوید.

سپاه است که منجر به پاکسازی به اصطلاح Naval Air Station موز رودخانه خاموش-پایگاه دفع منطقه که آژانس فدرال فرستاده شده به DEP on مارس 13 برای بررسی خود را. اما همان روز سپاه’ مدیر متعاهد صادر یادداشت اصرار مدیران برای نظارت بر بررسی و به طور شفاف در مورد چگونه COVID-19 تاثیر همه پیمانکاری و رشته کار از جمله تغییرات برنامه محدودیت های مسافرتی و جایگزین محل کار.

سابق نیروی دریایی و هوایی ایستگاه موز رودخانه در حال حاضر پاتریک پایگاه نیروی هوایی بود ثانویه زمینه به ایستگاه هوایی نیروی دریایی جکسون تا زمانی که غیر فعال کردن آن در سال 1947 زمانی که نیروی دریایی اعلام آن مازاد است. نیروی دریایی دفن زباله فقط در جنوب شرقی پایه از 1942 تا سال 1947 “بر اساس یک توافق شفاهی و کتبی نامه ای از نماینده صاحب ملک” ارزیابی می گوید.

نیروی دریایی عملیات متشکرم دفن زباله به پایان رسید در فوریه سال 1948 این گزارش می گوید. نیروی دریایی منتقل ایستگاه به نیروی هوایی در سال 1948 که فعال نصب و راه اندازی به عنوان مشترک دوربرد زمین آزمایش و اثبات. نیروی هوایی تغییر نام آن پاتریک پایگاه نیروی هوایی در سال 1950.

“سوابق تاریخی نشان می دهد که نیروی دریایی خارج از سایت جامد دفع منطقه شامل سوزش ‘انهدام پذیر مواد,’ دفن غیر قابل اشتعال مواد ” و “به معنای واقعی کلمه هر چیزی و همه چیز ریخته شده بود در منطقه’ “سپاه’ گزارش می گوید.

سازندگان خرید زمین و شروع به ساخت خانه های تک خانواری در سال 1956 برای جنوب پاتریک سواحل تکمیل و توسعه سابق در اختیار سایت توسط 1961. سی سال بعد دستياران سلامت نگرانی های رهبری دولت و سازمان های فدرال به منظور انعقاد وجود دارد قابل اثبات خطر بهداشت عمومی و این که هیچ اقدام دیگری مورد نیاز بود.

اما نگرانی های بهداشتی درنگ و غلیان نمود در سال 2018 زمانی که دکتر جولی Greenwalt که بزرگ شده در ماهواره, ساحل آورده به این موضوع توجه مقامات بهداشتی دولت و فعال محیط زیست Erin Brockovich.

دکتر Greenwalt, یک متخصص غدد و سرطان از بازماندگان شروع به اطلاع دوستان خود را تشخیص داده و در حال مرگ از سرطان تدوین بیش از 40 نفر از افراد زیر سن 40 سالگی که در این منطقه بودند و مبتلا به سرطان و بسیاری از آنها همکار ماهواره فارغ التحصیلان دبیرستان. دیگر تلاش مردمی شناسایی بسیاری از موارد سرطان و بیماری های دیگر که کمتر رایج هستند مانند ALS.

“در حال حاضر اولویت این است که در COVID-19 آن را به عنوان گسترده همه گیر است که باید بسیار جدی گرفته شود,” Greenwalt گفت: پنج شنبه. “اما زمانی که ما در گذشته COVID گیر من امیدوارم این بخش ادامه خواهد داد برای ارزیابی وضعیت ما و سعی کنید به حرکت رو به جلو در پاکسازی صورت نیاز.”

بیشتر مورد توجه و عمل از سپاه را تعیین خواهد کرد اگر شناسایی خطر بالقوه حکم پاکسازی تحت این آژانس استفاده می شود که قبلا دفاع سایت های محیط زیست برنامه پاکسازی.

سپاه می گوید: 25 هکتار از سایت است واجد شرایط برای برنامه پاکسازی اما با توجه به ارتش Geospatial مرکز تجزیه و تحلیل دامپینگ سایت ممکن است بیش از دو بار به عنوان بزرگ (حدود 52 هکتار).

تاریخی عکس های هوایی نشان می دهد که پس از نیروی دریایی “مرمت” از سایت در سال 1948 آزادسازی زباله ادامه ممکن در سایت در اوایل 1950s “توسط unknown احزاب هر چند هیچ مدرکی وجود ندارد که پاتریک AFB یا نظامی شرکت کردند که در آن نقطه” سپاه’ ارزیابی می گوید.

به عنوان جنگ سرد و مسابقه فضایی گرم تا مردم رفتند به جنوب پاتریک سواحل خود را برای تکه از رویای آمریکایی و برای کمک به ملت رسیدن به ماه.

“مسکونی توسعه دهندگان که مدرج زمین نصب شده در جاده ها و آب و برق و احداث خانه های یافت دفن مواد و ممکن است بیشتر پراکنده آن را در حالی که درجه بندی توسعه دستگاه” در این گزارش توضیح می دهد. “پس از آن صاحبخانه نیست اجباری جامد جمع آوری زباله تا سال 1982 و وجود حساب از سوزاندن و دفن مسکونی زباله در سایت قبل از آن زمان است. معلوم نیست اگر این فعالیت ها ممکن است کمک به پتانسیل آلودگی … “

برای دهه مالکان نگه داشته حفر نظامی اقلام در کارگاههای خود: تمرین بمب صرف پوسته و بخش هایی از هواپیما.

سپاه گفته است “هیچ شواهد قطعی” از مواد منفجره از نگرانی اما این سایت استفاده کنید برای دفع مواد زائد جامد “احتمالا شامل مهمات باقی مانده موجود در سایت را در قالب تمرین بمب.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>