خواهد, می سی سی پی تغییر قوانین رای دادن برای مقابله با کروناویروس?

لدگر | No comments

اخیر ایالت نظرسنجی از رای دهندگان می سی سی پی نشان می دهد که بیش از 70% نگران اختلال در نوامبر آینده انتخابات با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

و برخی از می سی سی پی, سیاستمداران در حال بحث در مورد رای گیری اولیه و سایر اقدامات برای مقابله با امکان coronavirus هنوز هم یک نگرانی در ماه نوامبر. کشورهای دیگر در حال تغییر رای گیری قوانین و مقررات برای مقابله با این بیماری همه گیر از جمله اجازه دادن به پست الکترونیکی-در رای گیری.

اما می سی سی پی — با آن تاریخ Jim Crow رای دهندگان سرکوب — در طول تاریخ شده است سرکش در کاهش محدودیت در رای گیری و ثبت نام. حتی با مشکلات بالقوه از همه گیر قانونگذاران دولت به احتمال زیاد به تصویب تغییرات گسترده.

این Millsaps دانشگاه/Chism استراتژی های دولت از دولت نظرسنجی منتشر شده در این هفته گفت: می سی سی پی رای دهندگان به شدت به نفع انتقال به یک رای-با-سیستم پست الکترونیکی برای نوامبر. حدود 54 درصد حمایت در حال حرکت به رای-توسط-mail در حالی که 30 درصد مخالف هستند.

Coronavirus همه گیر است دوباره بحث ها در سراسر کشور در مورد غایب و پست الکترونیکی-در رای گیری به خصوص پس از رای دهندگان در ویسکانسین ایستاده در خط برای ساعت ها به رای دادن در مارس 7 اولیه انتخابات.

ویسکانسین فرماندار و کارشناسان بهداشت و درمان خواست در این انتخابات به تعویق افتاد اما این تکامل را به یک حزبی سیاسی نبرد و در پایان انتخابات رفت جلوتر به عنوان برنامه ریزی شده. ویسکانسین مقامات بهداشت گفت: حداقل 19 نفر که رای دادند یا مشغول به کار در پای صندوق های رای در انتخابات را آزمایش مثبت برای COVID-19. اما آن نامشخص است اگر همه 19 تماس COVID-19 با توجه به انتخابات.

در می سی سی پی, بهداشت،, دیوید, Blount, D-جکسون گفت: هیچ کس نمی داند که آیا ما را در برخورد با coronoavirus همه گیر در نوامبر اما دولت باید حمایت از حقوق مردم به رای دادن و برای آنها این کار را با خیال راحت.

هنگامی که قوه مقننه تشکیل مجدد احتمالا در اواسط ماه مه Blount گفت: او را از فشار برای تصویب قانون به آن را آسان تر برای رای دادن در طول یک pandemiic از جمله اجازه می دهد رای گیری غایب برای هر دو تا سه هفته قبل از انتخابات اگر آنها را انتخاب کنید.

کروناویروس در می سی سی پی: 8 مرگ و میر 259 مورد جدید گزارش شده در روز پنج شنبه

رای دهندگان هنوز هم رفتن به یک مدار منشی به رای شهرستان می تواند بار برنامه برای به حداقل رساندن تماس های اجتماعی, Blount گفت.

مهندس وجود دارد گفت: همچنین بحث در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری غایب در اورژانس.

مهندس گفت: وجود خانه لایحه برخورد با رای گیری غایب هنوز زنده است که پیشنهاد خود را قانون می تواند متصل به.

می سی سی پی مقننه متوقف منظم آن جلسه مارس 18 بیش از coronavirus. این در اصل مجموعه ای به reconvene مارس 1, اما که در انتظار قرار داده شد و هیچ تاریخ جدید تعیین شده است که برای سال 2020 جلسه به طور منظم از سر گرفته خواهد شد.

مهندس و دیگران را تحت فشار قرار دادند برای نوسازی دولت در انتخابات نظام که فاقد ویژگی های از قبیل ثبت نام آنلاین و بدون بهانه اولیه رای گیری.

می سی سی پی رای دهندگان که می خواهند برای رای دادن قبل از روز انتخابات باید قسم به یکی از تعداد انگشت شماری از بهانه از جمله این که آنها را به خارج از شهر و یا که آنها را غیر فعال و یا بیش از 65.

می سی سی پی حزب جمهوری خواه رئیس لوسین اسمیت گفت: این زمان درست نیست به بحث در مورد انتخابات عمده تغییرات.

“دولت ما این است که به طور فعال در پاسخ به COVID-19 به حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی” اسمیت گفت. “در حال حاضر نیست آن زمان به بحث در مورد تغییرات عمده ای به ما سیستم انتخاباتی برای انتخابات بیش از شش ماه دور. مثل همیشه از من حمایت حصول اطمینان از می سی سی پی رای دهندگان قادر خواهید بود با خیال راحت به پای صندوق های رأی رفتند و آنها را به دقت محاسبه می شود.”

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز تاخیر اولیه انتخابات و به ویژه انتخابات تا ماه ژوئن 23 با توجه به شیوع کروناویروس. رواناب در اصل برنامه ریزی شده برای 31 مارس است. این مسابقه برای جمهوری خواهان در 2nd کنگره منطقه. توماس کری بازنشسته مسکن, چهره برایان گل نیروی دریایی ایالات متحده کهنه. برنده خواهد شد و در صورت وقت دموکراتیک تشکر. Bennie Thompson, می سی سی پی را تنها حزب دموکرات در کنگره است.

انتخابات ویژه برای می سی سی پی خانه منطقه 88 به جای رامونا Blackledge در اصل مجموعه ای برای مارس 21. Blackledge,R-Laurel, اولین-دوره مجلس استعفا داد صندلی خود را در ماه ژانویه پس از مجلس فیلیپ کان گفت که او و سه نفر دیگر به تازگی نمایندگان نمی تواند خود را دریافت خارجه مزایای بازنشستگی اگر آنها همچنین اعضای قوه مقننه است.

وزیر امور خارجه مایکل واتسون در بیانیه ای گفت دفتر او در حال مطالعه و آماده سازی این رویکرد درست برای انتخابات با تاخیر و در ماه نوامبر.

“ما همچنین خواسته ورودی از ما مدار کارمندان انتخابات و کمیسیون” واتسون گفت. “به عنوان یک پایین کردن دولت به معنی ما در انتخابات به کار گرفته شده در سطح محلی ما نمی خواهید به اتخاذ یک تصمیم بدون پرسیدن از کسانی که در خط مقدم از انتخابات ما عملیات خود را برای افکار و ایده ها.”

واتسون گفت: او بازدید کرده و با مجلس فیلیپ کان و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann.

“در نهایت هر گونه پیشنهاد تغییرات قانونی در صورت نیاز, نیاز به اقدام قوه مقننه بنابراین ما ارائه می دهیم ما کل طرح به آنها را یک بار نهایی” واتسون گفت.

Hinds شهرستان مدار کارمند زاک والاس گفت: او را دوست دارم برای دیدن اولیه رای گیری دوره اما اگر از انجام رای گیری غایب تغییرات نیاز به ساخته شده که در آن روند نیست دست و پا گیر برای بزرگتر شهرستانهای استان است.

Harrison County مدار کارمند کانی لدنر گفت که او معتقد است برنامه ریزی بحث باید همچنان در مورد انتخابات ماه نوامبر است اما او باور ندارد این امر می تواند از نظر مالی امکان پذیر است به تنها رای از طریق پست و این می تواند منجر به تقلب انتخابات.

“من معتقدم که رای دهندگان هستند که بیش از 65 سال و کسانی که به طور موقت یا دائمی ناتوانی جسمی واقعا باید در نظر بگیرید و تشویق به رای غایب در انتخابات ماه نوامبر” لدنر گفت.

“اگر تصمیم گیری ساخته شده است که ما را از حرکت رو به جلو با رای گیری در این حوزه ما باید همچنان به دنبال دستورالعمل CDC در این حوزه به عنوان آنها مربوط به اجتماعی فاصله در این حوزه برای رای دهندگان در صف و مطمئن شوید این رای گیری ماشین آلات و قلم دستگیره درب ، در حال پاک کردن در طول روز است و نیاز بود که در آن زمان این نظرسنجی کارگران و رای دهندگان با پوشیدن ماسک.”

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>