خواهد, می سی سی پی انتشار اسامی برخی از خانه های پرستاری با COVID-19 موارد ؟ کشورهای دیگر در حال

لدگر | No comments

نود و یک, می سی سی پی خانه های پرستاری و مشابه دراز مدت مراقبت از مراکز گزارش داده اند که حداقل یک coronavirus مورد اما مقامات دولتی تا کنون حاضر به انتشار نام از امکانات.

کشورهای دیگر از جمله کالیفرنیا و فلوریدا, New York, گرجستان, North Carolina, New Jersey, کنتاکی و مینه سوتا را آغاز کرده اند شناسایی خانه های پرستاری با شیوع حداقل تا حدی. بسیاری مواجه نصب فشار برای انجام این کار از رسانه ها و گروه هایی مانند AARP خواستار شفافیت بیشتر.

شیپور لجر ارائه درخواست سوابق به می سی سی پی, وزارت بهداشت, نام خانه های پرستاری با شیوع بیماری در 2 آوریل. این هنوز برای دریافت هر گونه اطلاعات.

AARP ایالتی می سی سی پی مدیر Kimberly M. Campbell گفت: می سی سی پی مقامات باید به انتشار نام. او با اشاره به ساکنان خانه سالمندان تشکیل می دهند در حدود 15 ٪ از تمام coronavirus مرگ و میر در سراسر کشور.

“این شفافیت مهم است برای بهداشت عمومی و سلامت و رفاه ساکنان و کارکنان از این امکانات” کمپبل در بیانیه ای گفت به شیپور لجر. “علاوه بر این ساکنان و اعضای خانواده شایسته به این اطلاعات را برای سلامت خود تصمیم گیری و به عنوان آنها در نظر بگیرید ممکن است در مراحل بعدی و مداخلات برای عزیزان خود.”

دولت و وزارت بهداشت به روز رسانی تعداد موارد و مرگ و میر در مراکز مراقبت در منزل — شکسته شهرستان و مسابقه — اما آن را شامل نمی شود دیگر اطلاعات شناسایی. مقامات بهداشت و نمایندگان به صورت دو سی سی پی پرستاری صفحه اصلی گروه تجارت را مطرح نگرانی های حریم خصوصی با چنین آشکار و نقطه اعضای خانواده از ساکنان مورد نیاز برای اطلاع از شیوع.

یکشنبه وجود دارد 679 تایید coronavirus موارد و 77 مرگ و میر در می سی سی پی امکانات مراقبت های مسکونی که شامل خانه های سالمندان. این بدان معناست که خانه های پرستاری و امکانات مشابه حساب برای حدود 11 درصد از دولت را در مجموع مورد تعداد — اما حدود یک سوم از آن ویروس-مرگ و میر ناشی از بحران آغاز شد.

مراقبت دراز مدت امکانات “در نظر گرفته شده مکان های پر خطر از آنجا که ساکنان خود را مسن تر هستند و یا در سلامت فقیر” با توجه به وزارت بهداشت می گوید که این تعداد حتی یک مورد در یک خانه سالمندان به عنوان شیوع. امکانات بسته شده اند به بسیاری از بازدید کنندگان خارج از بحران آغاز شد.

در سطح ایالت نامتناسب بالا تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار بوده اند بیمار و یا کشته شدن توسط coronavirus. اما در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت اکثریت موارد و مرگ و میر ساکنان سفید با توجه به دولت داده است.

Tunica شهرستان بهداشت و درمان و نوتوانی است یک خانه سالمندان که در آن شیپور لجر قبلا تایید شیوع. از این آخر هفته وجود نداشته است 12 مورد تأیید و یک مرگ در تاسیسات واقع فقط در خارج از شهر Tunica.

مرتبط با: چند coronavirus موارد داخل Tunica County, پرستاری در خانه, شهردار می گوید:

سخت ترین-آمار شهرستان Lauderdale با 70 مورد و 11 مرگ و میر در سراسر 15 امکانات. در اوایل این ماه نصف النهار ستاره روزنامه ناودان مقامات دولتی در سرمقاله خود برای امتناع از انتشار اطلاعات بیشتر در مورد امکانات.

دولت سلامت افسر توماس دابز نگرانی در مورد انتشار اسامی برخی از امکانات از جمله در یک شنبه در کنفرانس خبری.

“ما هنوز هم نگرانی های قابل توجهی (در مورد انتشار اسامی امکانات) و بحث در مورد آن را به طور منظم” دابز گفت. “انگ زدن از افرادی که در دراز مدت مراقبت از تنظیمات … انگ زدن از مرکز خود را به خصوص در تنظیم کارمند دولتی ، بنابراین ما هنوز هم فکر می کنم وجود دارد این است که آسیب قابل توجهی است که می تواند انجام شود با انتشار نام در دراز مدت مراقبت از تنظیمات اما ما همچنان به حقایقی که به عنوان روز و هفته بر روی بروید.”

با توجه به دولت داده نواحی با شیوع کروناویروس در امکانات مسکونی شامل:

  • اسمیت شهرستان: یکی از تسهیلات 18 مورد مرگ و میر.
  • Prentiss شهرستان: یکی از امکانات 19 مورد مرگ و میر.
  • Pearl River County: دو امکانات, 30 مورد مرگ و میر.
  • شهرستان مونرو: دو امکانات 69 موارد هشت مرگ و میر.
  • شهرستان لینکلن: سه امکانات, 45, موارد مرگ و میر پنج.
  • Lauderdale, شهرستان: 15 امکانات 70 موارد مرگ و میر 11.
  • Hinds شهرستان: شش تسهیلات 13 نفر از سه مرگ و میر.
  • فارست شهرستان: چهار امکانات, 17, موارد, سه مرگ و میر.
  • Chickasaw شهرستان: یکی از تسهیلات 21 موارد چهار مرگ و میر.
  • Calhoun County: یکی از تسهیلات 23 مورد سه مرگ و میر.

آلیس Mitchell, مدیر اجرایی, می سی سی پی را مستقل پرستاری صفحه اصلی انجمن که نشان دهنده امکانات 19 گفت: خانواده ها از ساکنان در حال حاضر اطلاع از یک مورد مثبت در داخل یک خانه سالمندان در عرض 12 ساعت.

“وجود دارد یک حریم خصوصی موضوع” میچل گفت: از انتشار نام این امکانات است. “من نمی بینم که چگونه وجود دارد به نفع آن است. من فکر می کنم آن را که ساده است.”

Vanessa Henderson, مدیر اجرایی, می سی سی پی مراقبت های بهداشتی ارتباط گفت: “خانه های پرستاری در تماس نزدیک با خانواده های ساکنان خود را به طوری که آنها می توانید دریافت تا اطلاعات به روز در مورد بهداشت ایمنی و اقدامات احتیاطی در مرکز خود را.”

مرتبط با: می سی سی پی می خواهد بیشتر افراد حتی بدون علامت — تست شده برای coronavirus به عنوان آن را بازگشایی اقتصاد

کمپبل با AARP گفت: سازمان “دفاع از افشای هر گونه خصوصی اطلاعات بیمار” است که ممنوع تحت بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون و یا HIPAA. اما او گفت چنین بیمار و حفظ حریم خصوصی قوانین و مقررات مانع است یک دولت بهداشت و درمان, آژانس از انتشار نام از امکانات.

کمپبل و AARP نمایندگان در کشورهای دیگر باید گفت چنین شفافیت خواهد بود مفید به اعضای خانواده از ساکنان که ممکن است به ویژه آسیب پذیر به ویروس را با توجه به سن و اساسی شرایط پزشکی. آن را نیز ممکن است کمک به اطلاع رسانی به افراد دیگر در تماس با خانه های پرستاری — مانند رانندگان تحویل و یا دوستان از کارکنان و ساکنان — در مورد موارد مثبت.

فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات در اوایل این ماه اعلام کرد اقدامات وادار کردن خانه های پرستاری به افزایش شفافیت در مورد کوروناویروس موارد است. آن گفت: این خانه در حال حاضر ملزم به گزارش موارد به طور مستقیم به سی دی. همچنین مقرر خانه های پرستاری اطلاع ساکنان و خانواده خود را از هر گونه موارد مثبت.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>