خواهد BNP Paribas Open بود موکول? در اینجا چگونه آن را می تواند رخ دهد

مایدزرت | No comments

در میان بی شمار پرسشهایی که پس از BNP Paribas Open بودن به نام خاموش است که آیا هند ولز مسابقات تنیس در واقع می تواند موکول شود این سال است.

مدیر مسابقات تامی هاس در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب که اگر چه این رویداد نیست ادامه به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به COVID-19 نگرانی های او و مسابقات کارکنان در حال آمادگی برای برگزاری این رویداد در تاریخ بعد و آنها در حال بررسی گزینه هایی برای انجام این کار است.

وجود خواهد داشت موانع عظیم ، فصل تنیس اجرا می شود تقریبا در طول سال و در این سال بازی های المپیک توکیو اضافه خواهد شد که لود برنامه.

اما همانطور که ما دیده ایم در طول هفته گذشته در Indian Wells, همه چیز می تواند تغییر در عجله بسر می رسانید.

BNP Paribas Open اعلام کرد اقدامات جدید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 برای اولین بار در روز جمعه 6 مارس. وجود ندارد هیچ مورد شناخته شده در دره و در عین حال کمی بیش از 48 ساعت بعد این مسابقات نامیده شد ،

“آن است که بیش از حد به زودی به حدس و گمان در مورد آنچه اتفاق می افتد به دیگر مسابقات که به دنبال” زنان انجمن تنیس اجرایی استیو سیمون در بیانیه ای گفت. “ما همچنان نزدیک به نظارت بر وضعیت. سلامت و ایمنی را همیشه اول خواهد آمد.”

اگر در خارج از کشور حوادث در بیشتر مناطق پر خطر لغو, که می تواند یک هفته دو پنجره بهار را به بازیکنان بازگشت به هند چاه. نیز وجود دارد برخی از اتاق تکان دادن در ماه نوامبر هنگامی که این برنامه سبک و فصل باد کردن.

“من آنها را تحسین برای تلاش به دلیل آن را ویرانگر برای ما کسب و کار جامعه و اقتصاد محلی ما” گفت: Gabe Codding یک Coachella Valley ساکن که برای 16 سال مشغول به کار در مسابقات عملیات برای کرافت Nabisco قهرمانی در تور LPGA.

بیشتر: پاسخ به 400 میلیون دلار سوال: لغو شد BNP Paribas Open مناسب تماس بگیرید ؟

بیشتر: Coronavirus: BNP Paribas Open لغو قرار می دهد 400 میلیون دلار در کسب و کار گردشگری در خط

یک سخنگوی BNP Paribas Open بازگشت نیست یک پیام به دنبال نظر برای این داستان. یک پیام از سمت چپ با استیو Birdwell این افسر ارشد عامل کویر قهرمانان, LLC شرکت که صاحب و عمل Indian Wells Tennis Garden و BNP Paribas Open, بازگشت نیست.

اگر این تیم جدی در مورد تغییر زمان باید آن را برای اولین بار پیدا کردن یک برنامه که با این نسخهها کار برای تلویزیون و برای مسابقات حامیان مالی Codding گفت. که برنامه می تواند دشوار است به ویژه به دلیل گاهی اوقات شدید آب و هوا در Coachella Valley. بازی مسابقات در طول سوزان ماه ژوئن ژوئیه اوت و سپتامبر به نظر می رسد بعید است.

برای کسانی که به دلایل بین المللی تنیس Hall of Famer و Coachella Valley ساکن روزی Casals شک و تردید است که سازمان را قادر به برنامه ریزی مجدد این سال است.

“من فکر نمی کنم که یک امکان” Casals گفت. “من فقط گفت که چون (در دسترس) هفته بسیار کمیاب است. اما من نمی دانم. من فقط فکر می کنم که خواهد بود بسیار دشوار به انجام است.”

Casals اضافه شده است که پاره کردن موقت زیرساخت و سپس تنظیم آن را به بالا و در Indian Wells Tennis Garden را اضافه کنید به این سطح از دشواری.

“این یک تعهد بزرگ,” او گفت:. “در آن طول می کشد هفته و هفته راه اندازی شده است.”

اما این بدان معنا نیست که آن را غیر ممکن است به خصوص در یک رویداد شناخته شده برای رفتن به بالای برای دلجویی از بازیکنان و طرفداران است.

مسابقات صاحب لری الیسون که با توجه به مجله فوربس با ارزش است $68.4 میلیارد دلار سرمایه گذاری به شدت به این مسابقات یکی از بهترین ها در جهان است. برخی از سرمایه گذاری شامل ساخت ورزشگاه 2 که شامل مشهور جهان سوشی رستوران Nobu که باز در سال 2014.

در ضمن متعدد تصویری دیوار اضافه شده است, همراه با یک ورودی بزرگ و جعبه یک جفت از چشمه و نخلستان و درختان نخل, HawkEye, بررسی سیستم در هر دادگاه و 60 میلیون دلار در ورزشگاه 1 نوسازی که تکمیل شد در سال 2017 و شامل ولفگانگ رستوران Spago.

الیسون و تیم خود را در چاه جاه طلب هستند و اگر آنها جدی وجود دارد که مردم از آن استقبال یک reschedule اگر آن را امکان پذیر می شود.

مصاحبه Krawczyk ، یک بازیکن دو برابر در نرم افزار تور و یک رانچو مایراج بومی خوشبین است. او معتقد است که برای این مسابقات به rescheduled این امر به احتمال زیاد به بازی می شود در ماه اکتبر یا نوامبر هنگامی که تعدادی از مسابقات در آسیا می تواند لغو شود با توجه به بالا COVID-19.

بیشتر: این است چگونه Coachella Valley فروشگاه نگاه در میان شیوع کروناویروس

بیشتر: Coronavirus تاثیر: Riverside County ناظران اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی

خواهد بود که رویکرد عملگرایانه به عنوان آن را دوباره به دادگاه سخت و فصل آن ارائه خواهد شد زمان کافی برای این تیم در Indian Wells به طرح فروش بلیط و بازسازی موقت زیرساخت ها است.

“این اتفاق می تواند به طور بالقوه” Krawczyk گفت: “اما بدیهی است که وجود دارد بسیاری از دیگر مسابقات در آسیا نوسان است که ممکن است نیاز به نقل مکان کرد و همچنین از سقوط است.”

تغییر زمان برای اکتبر, اگر, اثبات می تواند روی حیله و تزویر به عنوان به خوبی. آن ممکن است ایده آل برای تلویزیون با MLB برگشتی و NFL فوتبال در نوسان کامل است. آن را نیز ممکن است ایجاد تعارض برنامه ریزی با اعتقاد به این که در نزدیکی جشنواره موسیقی Coachella می تواند eyeing یک حرکت از آوریل تا اکتبر.

هر چند به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد ممکن است به reschedule مسابقات تنیس در این بهار اگر یک طوفان کامل از عوامل تحقق.

ایتالیا است که در مستند و با کشورهای دیگر در منطقه نظارت COVID-19 نزدیک تر مسابقات می تواند احتمالا لغو می شود و یا دوباره داده. اگر Internazionali BNL d’italia در رم لغو شد در اواسط ماه مه و کوچکتر مسابقات قبل و بعد از در مادرید و استراسبورگ فرانسه نیز لغو شده است که می تواند باز برای ایندیان ولز.

این امر بازیکنان را از دادگاه رس فصل بازگشت به دادگاه کالیفرنیا قبل از دادگاه رس Roland Garros در پاریس — و به نظر می رسد که کمتر از ایده آل — اما آن را به حداقل می شود با توجه به ارزش برای پنجمین مسابقات در جهان است.

Codding که نقش زیادی در حال اجرا کرافت Nabisco قهرمانی LPGA عمده که در حال حاضر آنا الهام معتقد است که تغییر زمان خواهد بود یک بیت از یک لجستیکی کابوس.

اما او تاکید کرد اگر هر تیم می تواند آن را بکشد و آن را یکی در چاه. او گفت که اگر شما آنها را پیدا کردن یک راه است.

“من می گویند چه لری الیسون و این تیم بیش از وجود دارد شده اند قادر به ساخت من نمی خواهد چیزی را که خاص سازمان” Codding گفت.

“اگر این چیزی است که آنها می خواهند به انجام آنها پیدا کردن یک راه برای انجام آن است. من نمی شرط در برابر آن گروه است.”

اندرو جان را پوشش می دهد BNP Paribas Open برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>