وجود خواهد داشت فوتبال دبیرستان در سال 2020? بازیکنان و مربیان در حال انتظار برای پیدا کردن.

مایدزرت | No comments

زمین فوتبال خالی باقی می ماند نزدیک به دو ماه پس از دبیرستان ورزش در Coachella Valley را به توقف آمد به مدارس و غیر ضروری کسب و کار بسته بیش از coronavirus نگرانی.

محلی بازیکنان و مربیان هنوز مشخص نیست که آیا 2020 دبیرستان فصل فوتبال اقدام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده و تیم ها شروع به آماده شدن بدون دانستن کاملا آنچه انتظار می رود.

“این قلمرو ناشناخته” اشاره کرد دن مورفی, سر مربی تیم فوتبال در پالم اسپرینگز ، “همه چیز در هوا.”

یکی از چیزهایی است که به نظر می رسد خاصی است که CIF-SS دفتر تعدادی از طرح های احتمالی در محل برای فصل آینده. CIF-SS سخنگوی تهم سیمونز گفت: در یک ایمیل به خورشید صحرا که “ما تقریبا همه چیز را روی میز” که دفتر کار خود را به رول کردن کامل دو و میدانی برنامه پس از دولت و مقامات محلی باز مدارس و دادن چراغ سبز برای مدرسه دو و میدانی را از سر گرفت.

با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پیشنهاد این هفته که مدارس دولتی می تواند رزومه در اوایل ماه جولای این امکان وجود دارد که فوتبال برنامه نمی خواهد اصلاح شود. هنوز هم به عنوان بسیار قطعیت در مورد آینده سال باقی می ماند برخی از مربیان شنوایی هستند که در این فصل هم می تواند کوتاه به تعویق افتاد تا بعد از این سال و یا حتی نقل مکان کرد و تا اوایل 2021. نیز وجود دارد یک باور است که بازی را می توان بدون فن.

که ارائه دلهره در مورد آنچه می تواند آشکار در این فصل است.

“اگر ما می توانید آن را انجام دهید — اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد با خیال راحت به درستی پس ما فقط باید آن را انجام دهد,” خاویر دبستان سر مربی تیم فوتبال James Dockery گفت. “بدیهی است که من نمی خواهم که به اتفاق می افتد اما اگر ما در حال رفتن به آن را انجام دهد ما را به انجام آن حق است.”

بیشتر: Coronavirus و ورزشی: آخرین به روز رسانی در زمانی که ورزش می تواند رزومه

بیشتر: “من فکر نمی کنم ما بازی این سال است.’ بازیکن تنیس مصاحبه Krawczyk انتظار طولانی به دلیل اخراج از coronavirus

مورفی با تاکید بر اهمیت داشتن حداقل بخشی از فصل اگر نه همه آن را در بخشی خود را برای کمک به بازیکنان کسب بورسیه برای بازی در کالج. که آنها را تشویق به کشف عالی آموزش و پرورش, او گفت:.

بازیکنان می خواهم به بازی به عنوان به خوبی. آنها می خواهند یک شانس برای بازی در یک فصل کامل حتی اگر تغییرات به برنامه.

کلیسای جامع شهر بالا کارفرمایی اوشا والاس که شما یک تازه وارد در این فصل گفت: “مهم نیست داشتن این برنامه به تعویق افتاد اما کاهش آن خواهد بود “ناامید کننده است.”

“من اهمیتی نمی دهند اگر آنها فشار فصل بازگشت اما من نمی خواهم آنها را به کوتاه شدن آن” والاس گفت. “هر کسی که نقش فوتبال ما کار بیش از حد سخت نیست که کامل 10-بازی فصل. داشتن 10 بازی بازیکنان در حال رفتن به می خواهم که در همه.”

او نه تنها بازیکن با یک نظر قوی است.

“من فقط امید ما به بازی گفت:” گابریل Sainz یک لیگ در حال اجرا بازگشت از رانچو مایراج ، “من امیدوارم که این اتفاق نمی افتد مانند بهار که در آن سالمندان نمی توانید به بازی خود را در فصل آخر خود در ورزش است. که ویرانگر بود برای بسیاری از.”

Sainz گفت که او مربی L. D. ماتیوز بازیکنان و مربیان در برقراری ارتباط در شل کردن برنامه تلفن همراه است که بازیکنان در حال دریافت آموزش در خانه تمرینات به ماندن در شکل. والاس گفت که او و برخی از هم تیمی های بدست هم با ماسک به اجرای راه و وزنه در خانه آماده است.

هر تیم به نظر می رسد با نزدیک شدن چیز متفاوت است.

برخی در حال انجام گروه زوم تماس. دیگران با داشتن بازیکنان ارسال مربیان تصویری از تمرینات خود را. برخی از آنها خود را مرده “دوره” در حال حاضر قادر به شروع پیش فصل اردوگاه به عنوان به زودی به عنوان مدارس و مدیران مدرسه تصمیم به از سرگیری دبیرستان دو و میدانی.

هیچ یک از آنها را می دانم زمانی که و یا اگر که اتفاق می افتد این سال است. اما آنها امیدوار.

“من یک فرد خوشبین,” ماتیوز گفت. “من معتقدم که ما خواهید بود هر چه زودتر به جای بعد. من به هیچ وجه یک دکتر اما من امیدوارم و اطمینان دارم روند و ما پیدا کردن یک راه برای تنظیم به عنوان مورد نیاز است.”

مربیان می گویند که آنها نیاز 8-12 هفته برای آماده سازی برای فصل هنگامی که آنها می دانند که چگونه برنامه بازی خواهد کرد. اکثر مربیان برنامه ریزی برای شروع اردوگاه در اوایل تا اواسط ماه ژوئن.

اگر مدیران تصمیم به از سرگیری دو و میدانی تا بعد از این سال CIF می تواند در نظر تعویق انداختن شروع فصل به جای کاهش آن CIF سخنگوی گفت.

“CIF دولت, مدیر اجرایی, Ron Nocetti شده است بسیار مفید در اعتقاد راسخ خود را که بخش قهرمانی باید مقدم بر دولت نهایی و که ما را فراهم می کند انعطاف پذیری بیشتر در توانایی ما برای ایجاد یک تقویم است که با این نسخهها کار برای ما عضویت” سیمونز گفت.

مورفی, مربی تیم در پالم اسپرینگز بالا گفت که عدم اطمینان و انتظار است که سخت ترین قسمت در مورد کل فرایند است. او گفت که او تا به انگشتان دست خود را عبور است که هر کس قادر خواهد بود به بازی یک برنامه کامل و یا به عنوان در حال حاضر برنامه ریزی شده و یا حتی بعد از این سال.

تا زمانی که او می داند برای مطمئن شوید که چگونه همه چیز را بازی خواهد کرد او را در میان بسیاری از کسانی که با صبر و حوصله منتظر شنیدن که آن را امن برای رزومه کاری خود را offseason آموزش.

“بچه ها antsy,” مورفی گفت. “آنها درخواست اگر آنها در حال رفتن به بازی در این سال و من نمی دانم.

“من فکر می کنم نمی دانستند رانندگی همه دیوانه.”

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>