قانونگذاران ویسکانسین نبرد می سی سی پی, ایالات دیگر برای ناوچه مقابله

لدگر | No comments

MADISON, Wis. — یک ائتلاف دو حزبی از قانونگذاران ویسکانسین با ارسال نامه ای دوشنبه به رئیس جمهور تهمت فشار دادن او برای هدایت سودآور ایالات متحده نیروی دریایی ناوچه قرارداد ساخت و ساز به یک مرینت کشتی سازی.

Fincantieri مرینت دریایی قفل شده است و در یک رقابت شدید با حمام آهن با این نسخهها کار در مین; Austal ایالات متحده آمریکا آلاباما; هانتینگتون Ingalls از می سی سی پی و لاکهید مارتین بالتیمور قرارداد. هر کس که برنده معامله خواهد بود انتظار می رود برای ساخت دو ناوچه سالانه از سال 2021 تا 2021. هر یک کشتی است که انتظار می رود هزینه ای در حدود 900 میلیون دلار در هر.

ویسکانسین در کنگره جان Nygren که نشان دهنده مرینت در دولت و مجلس را متقاعد 54 جمهوریخواه و دموکرات ها از هر دو مجلس نمایندگان و سنا به ثبت نام در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن.

نامه ای رنگ Fincantieri مرینت دریایی به عنوان حیاتی موتور اقتصادی در شمال شرقی ویسکانسین. ناوچه قرارداد تولید خواهد بود یکی دیگر از 1000 شغل برای منطقه نامه است. اگر نیروی دریایی دست این قرارداد را به شخص دیگری اما Fincantieri می تواند در نهایت بسته شدن آن کارخانه کشتیسازی قانونگذاران هشدار داد.

“ما شاهد چه از دست دادن فرصت به میانه” در این نامه گفت. “زمانی که صنعت حرکت کند بنابراین امیدواریم.”

قانونگذاران این نتیجه با گفتن تهمت که خود را “رهبری و توجه به این فرصت حیاتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>