با 150+ موارد در کنار رودخانه شهرستان خانه های سالمندان مقامات استقرار تیم توسعه

مایدزرت | No comments

به عنوان بیش از 80 ساکنان و بیش از 60 هیات آزمایش مثبت برای coronavirus در شهرستان ریورساید پرستاری خانه های بهداشت عمومی اداره اعزام تیم های تخصصی به این امکانات برای تقویت خود در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

Riverside County Emergency مدیریت مدیر بروس بارتون روز سه شنبه گزارش 84 تایید موارد coronavirus در میان ساکنان خانه سالمندان و 67 موارد اضافی در میان کارکنان در سراسر منطقه 53 پرستاری ماهر امکانات.

چهار پرستاری ماهر امکانات توسعه تیم پشتیبانی شامل کارگران از پزشکی آمریکا پاسخ, در میان دیگر مراقبت های بهداشتی همکاران آشنا با مراقبت از بیمار با توجه به این شهرستان است. این تیم را از مرکز آموزش کارگران در مورد ایمنی مناسب تکنیک های ارائه تجهیزات حفاظت فردی و آموزش کارگران در مورد آخرین coronavirus اطلاعات است.

هر یک از چهار تیم از چهار به شش نفر هر یک اختصاص داده خواهد شد به یک جداگانه جغرافیایی منطقه از شهرستان. تیم بازدید 10 امکانات روز دوشنبه هشت روز سه شنبه.

بیشتر: از من بپرسید هر چیزی: Rep. رویز و صحرا خورشید به میدان coronavirus سوالات آنلاین دوشنبه

بیشتر: کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

جامعه ما بپیوندید: دریافت آخرین اخبار ما در Facebook, گروه

بارتون گفت: در یک آدرس عمومی سه شنبه گفت که “اطلاعات غلط” ساخته شده است و پرستاری در خانه, کارکنان, ترس از گزارش به کار می کنند.

“شده است وجود دارد بسیار نادرست اطلاعات است که گسترش یافته است که بسیاری از کارکنان این امکانات می ترسم به نشان می دهد تا برای کار” Riverside County بهداشت عمومی مدیر کیم Saruwatari در بیانیه ای گفت. “اطلاعات قدرت است و با ارائه این کارکنان با اطلاعات دقیق در مورد چگونه COVID-19 است و گسترش آنها خواهد بود با اعتماد به نفس زمانی که آنها در گزارش به کار می کنند.”

هدف تیم مفهوم است که با هدف جلوگیری از یک وضعیت که هفته گذشته رخ داده است در ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز در کنار رودخانه آزادی مطبوعات گفت.

اکثریت کارکنان را نشان نمی دهد تا برای کار در 8 آوریل به دلیل ترس از کار در معرض خطر تسهیلات مناسب و بدون دنده و یا روش با توجه به این شهرستان است. شهرستان مقامات بهداشت تا به حال به سرعت پیدا کردن پرستاران و دیگر کارگران برای پر کردن در.

زمانی که کارگران موفق به نشان می دهد تا برای شیفت شب Riverside County دستور داد که بیش از 80 نفر از جمله 34 که در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 به تخلیه از کنار رودخانه مرکز پرستاری و انتقال به مکان های مختلف در سراسر شهرستان.

بیش از 50 دستگاه آمبولانس و حمل و نقل ده ها تن از ساکنان آن شب از ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز به مکان های دیگر در سراسر شهرستان. یکی از ساکنان دریافت مراقبت آسایشگاه که تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس درگذشت قبل از حمل و نقل, مقامات گفت.

خانه سالمندان کارکنان ترس نیست بی اساس است. یک زن در اوایل 20s که مشغول به کار به عنوان یک دستیار پرستاری در ریورساید درگذشت از coronavirus پس از شیوع در مرکز با توجه به فشار های سازمانی.

علاوه بر این 30 ساکنان و برخی از کارکنان در یک آسایشگاه باید آزمایش مثبت در گسترش بیمارستان مراقبت از کنار رودخانه پایین خیابان از ماگنولیا.

اول زندگی کمک موردی در شهرستان ریورساید تایید شد بعد از شهرستان مقامات بهداشت آموخته است که 73 سال — که پس از دستیابی به این ویروس — زمان صرف شده در رانچو مایراج تسهیلات زندگی کمک. آنها با انجام نزدیک به 200 تست در 99-تخت و فقط یک نفر دیگر آزمایش مثبت — یک زن در 30s که آیا قرارداد کار در تاسیسات. او جدا شد در خانه و انتظار می رود که به بهبود می یابند.

Saruwatari گفت: چهار تیم نیز با امکانات مختلف برای تعیین اگر آنها می تواند در معرض خطر مشابه و یا دیگر عملیاتی اثرات ناشی از این بیماری همه گیر.

امکانات توانبخشی و خانه های پرستاری ادامه داد: در حال حاضر یک چالش برای مقامات بهداشت زیرا ساکنان اغلب بیش از سن 65 و باید شرایط بهداشتی اساسی است که می تواند coronavirus علائم شدید تر است. ساکنان نیز اغلب در مجاورت نزدیک به یکدیگر مهار چالش برانگیز است.

Riverside County مقامات گفتند که اولویت بندی تحقیقات در این امکانات با توجه به بالا بودن خطر ابتلا به بیماری های جدی است که شیوع بیماری در برخواهد داشت.

علاوه بر پرستاری ماهر امکانات میله میله به بازی نقش مهمی در امپراتوری درون مرزی را قصد دارد به جای افزایش COVID-19 بیماران نیاز به مراقبت در بیمارستان در هفته های آینده هر چند Riverside County نشده آمار ظرفیت کامل نشده است.

همانطور که از دوشنبه شب 60 درصد از تخت های بیمارستانی در شهرستان ریورساید اشغال شد با توجه به بارتون. علاوه بر این 44 درصد از هواکش 67% از جداسازی اتاق 70 درصد از واحد مراقبت های ویژه تخت و 39 درصد از فشار منفی تخت در حال استفاده در سراسر شهرستان بارتون گفت.

پرستاری ماهر امکانات در حال کار با بیمارستان های محلی انتقال و دریافت سطح پایین مراقبت از بیماران به فضای بیشتری در دسترس برای COVID-19 بيمار. این به این معنی غیر coronavirus بیماران را ترک خواهد کرد بیمارستان های محلی و نقل مکان به یک خانه سالمندان در بیمارستان و تسهیلات کارکنان.

از 53 به کمک امکانات زندگی در کنار رودخانه شهرستان حدود 84 درصد بوده است ذکر شده به صورت نامناسب و کنترل عفونت در پنج سال گذشته, با توجه به U. s. مراکز مدیکر و مدیکید خدمات تجزيه و تحليل داده ها توسط خورشید صحرا. این به این معنی خانه نیست باید برنامه های مناسب در محل برای جلوگیری از گسترش عفونت و بیماری در میان بیماران است.

ایالتی که تعداد 90 درصد است.

در صورت همه گیر کارشناسان می گویند روش های کنترل عفونت در این امکانات نیاز به تغییر بلافاصله برای جلوگیری از شیوع بیشتر و یا خانه های سالمندان نباید بخشی از افزایش برنامه های. شهرستان SOS تیم به دنبال آدرس برخی از این مسائل.

بارتون تاکید کرد که این تیم به معنای قانونی و ایجاد نمی شد به تعطیل کردن خانه های سالمندان, اما برای کمک به کمک امکانات زندگی بهتر برای ساکنان خود را در طول این زمان.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>