با کروناویروس در ذهن صلیب سرخ مسکن آواره ساکنان در هتل ها به جای پناهگاه

لدگر | No comments

یکشنبه عید پاک تبدیل به یک کابوس بیداری برای هزاران نفر در سراسر, می سی سی پی زمانی که فاجعه رخ داد در قالب back-to-back “گردباد شرایط اضطراری است.”

هر دو مقدس به دنبال مسیرهای مشابه بعد از ظهر یکشنبه bulldozing از طریق چندین جنوبی می سی سی پی شهرستانهای ترک مرگ و نابودی را در خود بیدار.

Jefferson Davis, جونز, Covington, Walthall و لارنس شهرستانهای میان سخت ترین ضربه بر اساس گزارش های اولیه نشان داد که مقیاس ساختار خسارت ناتوان کننده بسته شدن جاده ها و قطع برق هزاران دلیل گردباد موجب شده توسط یک دوقلو supercell.

ویرانی هم به معنی جابجایی صدها نفر از خانواده ها از بیش از 20 استان ها که ارائه گزارش آسیب به می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری اوایل روز دوشنبه. این یک چالش است و از خود در هر زمان اما مداوم جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس به تشدید وضعیت.

جان مک فارلند, مدیر اجرایی, شرق می سی سی پی فصل از صلیب سرخ آمریکا, نظارت 28 شهرستانهای استان است. او گفت: این سازمان به طور معمول باعث می شود انواع پناهگاه های محلی در دسترس برای کسانی که در نیاز فوری به سرپناه اگر خانه خود را ساخته شده است غیرقابل سکونت در این رویداد از یک گردباد مثلا. اما COVID-19 بحران به معنی ساخت سنتی پناهگاه در دسترس خواهد بود آخرین رفت و آمد مکرر.

“آنچه ما انجام می دهیم اگر (ساکنان) هیچ جای دیگری برای رفتن ما در حال قرار دادن آنها در هتل” مک فارلند گفت: صبح روز دوشنبه. “اگر (شهرستان ها) باید برای باز کردن پناهگاه ما آنها را باز کنید. اما به دلیل COVID-19 بحران فاصله مسئله می شود. این یک چالش منحصر به فرد برای ما است.”

مکفارلاند گفت: صلیب سرخ اتحاد احتمالی برنامه در محل برای تقریبا در هر مجموعه ای از شرایط از جمله یک بیماری همه گیر. بنابراین زمانی که کروناویروس اولین بار ساخته شده راه خود را به ایالات متحده در ماه ژانویه این سازمان شروع به آماده شدن در این رویداد آب و هوایی شدید ناشی از جابجایی توده.

“در ابتدا آن را یک ماده از افزایش فاصله در پناهگاه و مطمئن شوید که همه ماسک و دستکش و پاک کردن هر سطح از هر کسی لمس فورا” او گفت:. “همانطور که ما صحبت در مورد آن بیشتر خواهیم گفت که ‘همه حق آنچه ما واقعا نیاز به انجام است با استفاده از پناهگاه اگر در همه ممکن است و هر کجا که ما می توانیم اجازه می دهد تا حرکت مردم به هتل ها.'”

این حرکت ممکن است حل برخی از مشکلات, اما آن را نیز می تواند در مورد یک مجموعه جداگانه از مسائل.

“ما فقط می توانید آنها را و آنها را رها کردن” مک فارلند گفت. “ما هنوز هم می خواهید به آنها را مدیریت کند. هنوز مطمئن شوید که مردم باید ماسک. ما می تواند ارائه مواد غذایی به هر اتاق. ما یک لیست طولانی از پروتکل جدید ما را دنبال کنید. این اولین بار است که ما نیاز به ورزش است که طرح. آن را نمی ممکن است کامل است. آن را پیچیده است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد چند صد خانه. ما امیدوار اکثریت نمی خواهد نیاز به سرپناه اما کسانی که ما در حال حاضر در روند حرکت آنها را به هتل یا متل است. به عنوان ما را از طریق آمدن روز و در بسیاری از این خانه های ما باید برای تصمیم گیری چه باید بکنید بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>